Неділя, 26.03.2023, 10:27
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
Меню сайту
Наше місто
 • Кобеляцька міська рада
 • Місто Кобеляки
 • Історія міста
 • Розклад руху автобусів Кобеляк
 • Телефони міста (частина 1)
 • Телефони міста (частина 2)
 • Хто на сайті
  Онлайн всього: 17
  Гостей: 17
  Користувачів: 0
  Наші користувачі
  Всього: 3470
  Нових сьогодні: 0
  Нових учора: 0
  Нових за тиждень: 0
  Нових за місяць: 1
  Із них:
  Новачків: 1095
  Продвинутих: 2363
  Журналістів: 5
  Модераторів: 3
  Адмінів: 4
  Із них:
  Чоловіків: 2718
  Жінок: 752
  Наш сайт
  Новини: 16229
  Файли: 8769
  Цікавинки: 3279
  Картинки: 1814
  Анекдоти: 922
  Оголошення: 91
  Тести: 75
  Коментарі: 5377
  Форум: 580/31814
  Новини Полтавщини
  Зв'язок з адміном
  Написати листа адміністратору сайта

  Всі статті » Порада спеціаліста » Юридична консультація [ ]

  Категорії каталога
  Юридична консультація [34]
  Дитячий майданчик [14]
  Здоров'я [106]
  Підказка від Єви [14]
  Хочемо бути гарними і завжди молодо виглядати... Всі хочуть, але не всі знають як це зробити
  ЯК СТАТИ ПРИВАТНИМ ПІДПРИЄМЦЕМ?
  Останнім часом багато кобелячан з певних причин оформляються приватними підприємцями (ПП). Хтось вирішує зайнятися власним бізнесом, інший розчарувався знайти пристойну роботу й вважає, що, оформившись ПП, хоч якийсь стаж “накапає”. Про те, скільки коштує стати ПП, які документи для цього потрібні, в які установи звертатися - ми й розповімо нижче.

  РЕЄСТРАЦІЯ…
  nullПідприємництво – це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку.
  Але для того, щоб започаткувати свою справу, треба здійснити реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.
  Фізична особа, яка має право на здійснення підприємницької діяльності та вирішила нею займатися, в обов’язковому порядку повинна зареєструватися в державних органах.
  Державна реєстрація фізичних осіб-підприємців у Кобеляцькому районі проводиться в Єдиному реєстраційному офісі Оксаною Кіт, державним реєстратором Кобеляцької райдержадміністрації (РДА).
  Як повідомила Оксана Кіт, для проведення державної реєстрації фізична особа, яка має намір стати підприємцем, повинна подати особисто або уповноваженою особою державному реєстратору за місцем проживання такі документи:
  - заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця (форма 10);
  - копію довідки про включення заявника до Державного реєстру фізичних осіб-платників податків та інших обов’язкових платежів (ідентифікаційний код);
  - документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору запроведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця (квитанція).
  При подачі документів заявником особисто, державному реєстратору додатково пред’являється паспорт.
  Документи, які подаються для проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця, приймаються за описом, копія якого в день надходження документів видається (надсилається рекомендованим листом) заявнику з відміткою про дату надходження документів. За проведення державної реєстрації сплачується реєстраційний збір у розмірі двох неоподаткованих мінімумів доходів-громадян – 34 гривні. Крім цього, треба придбати різні папки, файли, папір тощо.
  Державний реєстратор приймає документи щоденно з 9-ої по 11-ту годину, крім п’ятниці, суботи, неділі за адресою: м. Кобеляки, вул. Жовтнева, 1а.
  Строк державної реєстрації фізичної особи – підприємця не повинен перевищувати два робочих дні з дати надходження документів для проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця.
  Свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця оформляється державним реєстратором і видається заявнику не пізніше наступного робочого дня з дати державної реєстрації фізичної особи – підприємця. За словами Оксани Кіт, у Кобеляках процедура оформлення ПП займає добу. Але, щоб знятися з реєстрації, фізична особа-підприємець повинна почекати близько місяця. Для цього треба написати відповідну заяву на припинення підприємницької діяльності і оплатити реєстраційний збір у розмірі 17 гривень та пред’явити довідки про відсутність заборгованості по фондах – з фонду страхування від нещасних випадків, податкової інспекції тощо.
  Останніми місяцями зросла кількість кобелячан, які бажають стати приватними підприємцями, - зазначила державний реєстратор. У березні цього року зареєструвалося близько семидесяти осіб, у липні – тридцять п’ять. Щодня за консультаціями звертається більше тридцяти осіб. Допомогу я надаю як у телефонному режимі, так і особисто.
  До речі, стаж фізичній особі-підприємцю нараховується лише в тому випадку, коли підприємець щомісячно робить всі необхідні відрахування до відповідних фондів (пенсійного тощо).

  …І ДОЗВОЛИ
  nullАле якщо ви справді вирішили серйозно займатись підприємницькою діяльністю, започаткувати власну справу, треба отримати певні дозволи. Для цього можна самому побігати по всіх потрібних установах. Але існує й інший, набагато простіший, шлях отримання дозвільних документів для здійснення підприємницької діяльності.
  Спрощена система отримання дозвільних документів для всіх бажаючих займатися підприємницькою діяльністю запрацювала насправді по-спрощеному. Тепер весь пакет документів можна оформити, як-то кажуть, “не відходячи від каси”.
  Адже при Кобеляцькій райдержадміністрації близько року працює Єдиний дозвільний офіс, який створено на виконання Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності” розпорядженням голови РДА від 05.06.2006 року №393.
  Єдиний офіс працює в управління економіки РДА. Для того, щоб отримати дозвільні документи, майбутньому підприємцю треба буде лише прийти до вищезгаданого кабінету, написати заяву і через певний час забрати всі необхідні папери одразу.
  Прийом заяв, попереднє консультування та інформування веде Жанна Чініна, адміністратор Єдиного дозвільного офісу, щоденно, крім вихідних. З собою треба мати копію свідоцтва про державну реєстрацію підприємця, паспорт та ідентифікаційний код.
  Між Єдиним дозвільним офісом та місцевими дозвільними органами підписано угоду про співпрацю у наданні послуг з видачі документів дозвільного характеру.
  При виборі суб’єктом господарювання способу отримання документів дозвільного характеру, безпосередньо, за зверненням до адміністратора, останній взаємодіє з представниками місцевих дозвільних органів щодо видачі документів дозвільного характеру.
  Однією з форм видачі дозвільних документів за принципом організаційної єдності є спільні засідання представників місцевих дозвільних органів та адміністратора. Дані засідання проводяться в районній державній адміністрації щосереди з 13-ої до 15-ої години. За бажанням, заявник може бути присутнім на засіданні комісії, якщо розглядається його заява.
  Адміністратор забезпечує організацію роботи засідань комісії та повідомляє заявника про дату та час її проведення. За необхідності, представники місцевих дозвільних органів можуть виїжджати на місце обстеження відповідних об’єктів.
  Як повідомила Жанна Чініна, за 2007 рік до Єдиного дозвільного офісу надійшло 39 звернень, видано 48 документів дозвільного характеру.
  Крім того, при Єдиному офісі діє інформаційно-консультативний центр по підтримці малого підприємництва в Кобеляцькому районі.
  - У цьому році за консультацією звернулося вже близько двадцяти осіб, - говорить адміністратор Єдиного офісу. – Люди ще не наважуються приходити за роз’ясненнями, вважають, що за це треба платити. Але і оформлення заяви, і будь-які консультації в Єдиному дозвільному офісі безкоштовні. Якось одна жінка-підприємець, отримавши від мене потрібну інформацію, промовила: “Якби ж я раніше знала, що у Кобеляках мені можуть розповісти про тонкощі здійснення підприємницької діяльності!” Тепер вона часто заходить до Єдиного офісу з тим чи іншим питанням.
  * * *
  Але варто пам’ятати, що людина, яка працює в бізнесі, крім основ підприємництва, мусить добре засвоїти і виробити такі знання та вміння: як починати свій бізнес, як поводитися із сучасною технікою, як керувати фірмою, як укладати угоди, як шукати покупця на свій товар, яку рекламу використовувати, як це робити і коли, тощо.
  Вибір виду діяльності серйозне і відповідальне питання. Адже треба або знайти щось таке, чого не робить ніхто, або так організувати свою справу, щоб вона чимось відрізнялась від десятків та сотень тих приватних підприємств, що вже працюють на ринку. Крім того, звісно, вам мусить подобатись те, що ви робите. Адже підприємництво – це універсальне людське вміння, тому, за певних умов, підприємцем може бути кожна людина.
  Марина ПРИХОДЬКО


  Категорія: Юридична консультація | Додав: Admin (02.11.2007) | Автор: ЕХО Кобеляк
  Переглядів: 32601 | Коментарії: 4 | Рейтинг: 4.2/15 |
  Система Orphus


  Всього коментарів: 3
  01.07.2012
  3. ValeraSedoi [Матеріал]
  Всем привет!
  Подскажите, ребята, где глядеть телевидение онлайн в хорошем качестве с помощью интрнет?
  Чтоб не дорогой было. Не дороже 5 баксов. Основных российских каналов довольно было бы.
  Тарелки нет, кабельное тоже провести не могу, следовательно, только интернет.

  20.03.2012
  2. Іван [Матеріал]
  Дуже загально написано про підприємництво.
  Останній час читаю jurist-blog.com.ua
  Чи плануєте ви детально висвітлювати питання підприємництва?

  18.12.2011
  1. олег [Матеріал]
  клрупція це все

  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Форма входу
  Логін:
  Пароль:
  Пошук по сайту

  Рекомендуємо вам проводити пошук українською та російською мовами

  Корисне


  Опитування
  Останнє на форумі
 • БЕЗДЕПОЗИТНЫЕ БОНУ... >>
 • Для Размышления на... >>
 • Ми піднялися з кол... >>
 • БЮТ предлагает на ... >>
 • Шалости для холост... >>
 • Випадкове фото з галереї
  Погода
  Погода в Полтаве, Кобеляках, Новых Санжарах, Комсомольске, Кременчуге, Решетиловке, Козельщине
  Курси валют
  Курсы валют на PROext
  Корисні посилання


  Статистика


                  

  Copyright EXO © 2023, created by KING © 2007 Всі права захищені.
  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net