Пятниця, 26.04.2024, 21:26
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
Меню сайту
Наше місто
  • Кобеляцька міська рада
  • Місто Кобеляки
  • Історія міста
  • Розклад руху автобусів Кобеляк
  • Телефони міста (частина 1)
  • Телефони міста (частина 2)
  • Хто на сайті
    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Наші користувачі
    Всього: 3484
    Нових сьогодні: 0
    Нових учора: 0
    Нових за тиждень: 0
    Нових за місяць: 1
    Із них:
    Новачків: 1109
    Продвинутих: 2363
    Журналістів: 5
    Модераторів: 3
    Адмінів: 4
    Із них:
    Чоловіків: 2732
    Жінок: 752
    Наш сайт
    Новини: 16229
    Файли: 8769
    Цікавинки: 3279
    Картинки: 1814
    Анекдоти: 922
    Оголошення: 91
    Тести: 75
    Коментарі: 5562
    Форум: 555/31819
    Новини Полтавщини
    Зв'язок з адміном
    Написати листа адміністратору сайта

    Всі статті » Порада спеціаліста » Здоров'я [ ]

    Категорії каталога
    Юридична консультація [34]
    Дитячий майданчик [14]
    Здоров'я [106]
    Підказка від Єви [14]
    Хочемо бути гарними і завжди молодо виглядати... Всі хочуть, але не всі знають як це зробити
    ЯК ВИБРАТИ КОНДИЦІОНЕР?
    Кондиціонери бувають різні...
    Віконні
    Ці охолоджувачі повітря кріпляться у віконному отворі або в тонкій стіні. Потужність таких кондиціонерів варіює від 1,5 до 6 кВт, її вистачить на охолоджування кімнати до 30м2. Бувають однотипними (тільки холод) і універсальними (холод, обігрів). Сучасні моделі віконних кондиціонерів йдуть з пультом, що полегшує контроль на відстані.
    Плюси: простота установки (не вимагають спеціальних інструментів, можна встановити самостійно); надійність;
    невисока ціна (від $150).
    Мінуси: велика шумність — робота в нічний час заважатиме вашому сну;
    при установці на вікно «з’їдають» світло, що поступає з вулиці.

    Мобільні
    Пересувні кондиціонери, які легко встановити в будь-якій кімнаті. Їх навіть можна брати з собою на дачу або на відпочинок. Головне — забезпечити відведення теплого повітря за межі охолоджуваного приміщення. Для цього передбачений спеціальний шланг, який достатньо викинути в кватирку або прочинені двері.
    Плюси: не вимагають монтажу, через це вони не прив’язані до конкретного приміщення; мобільність.
    Мінуси: необхідно самостійно зливати конденсат з відсіку; велика шумність;
    висока ціна (від $350); через відкриту кватирку або двері втрачається герметичність, і ефект охолоджування гірший в порівнянні з віконним кондиціонером або спліт-системою.

    Спліт-системи

    Це найпоширеніший на сьогодні вид кондиціонерів. Його конструкція складається з двох частин, одна з яких — найшумніша — розміщується зовні (вентилятор), а інша (внутрішній блок) - усередині приміщення. Cпліт-системи вписуються в будь-який інтер’єр, в деяких моделях є можливість живити від одного зовнішнього блоку до 5 розподільників (мульти-спліт-система).
     Плюси: безшумність, багато наворотів (нічний режим, підігрів, вентиляція, осушення і т.д.), великий вибір незалежних внутрішніх блоків: настінний, касетний (вбудовується в підвісну стелю), стельовий (для довгих приміщень).
    Мінуси: необхідність професійного монтажу, який обійдеться «в копієчку»; висока ціна (від $500).

    На що звернути увагу

    Потужність - всьому голова. «Сила» кондиціонера — основний параметр, на який потрібно звернути увагу при покупці. Від потужності залежить ефективність охолоджування кімнати. Зразковий розрахунок - 1кВт на 10м2 при висоті стелі 3 м.
    Установка коштує грошей. Кондиціонер - не звична побутова техніка, а складний прилад, який потрібно не тільки правильно підібрати, але і встановити. Не ведіться на безкоштовне підключення при покупці - швидше за все, це «замануха», спритний маркетинговий хід для підняття продажів іноді неякісної техніки. Підключення «на шару» може бути неякісним і може призвести до виходу пристрою з ладу, а відповідати за безкоштовне підключення повною мірою продавці не будуть.
    Перед покупкою кондиціонера складіть договір з продавцем, в якому обов’язково повинні бути вказані всі послуги, обумовлені раніше, а також терміни проведення робіт зі встановлення устаткування. Якщо в цьому переліку умови не співпадають, то краще відмовитися від послуг такої компанії.
    Краще за все купувати кондиціонер в спеціалізованому магазині. Там вам підберуть кондиціонер, який підходить саме до вашої кімнати, його професійно встановлять і нестимуть відповідальність за зроблену роботу. Така «доброта» спеців небезкоштовна і складає приблизно 25%—30% від вартості кондиціонера.
     Не плутайте гарантійне і сервісне обслуговування. Гарантійне обслуговування – це термін (частіше всього 1 рік), протягом якого вам повинні безкоштовно ремонтувати або міняти техніку, що зламалася, а сервісне обслуговування — це післягарантійний ремонт (звичайно дають 2 роки). Тут безкоштовна тільки робота сервіс-центру, а запчастини і комплектуючі йдуть за ваш рахунок.
     Кондиціонер краще всього ставити тоді, коли ви робите ремонт - так буде менше витрат по встановленню. В середньому це в 1,5 рази дешевше, ніж в приміщенні з виконаним ремонтом.
    Підігрів не зігріє в мороз. Функція підігріву повітря працює тільки при температурі від -5 до -10, при більш низькій температурі кондиціонер вийде з ладу, і ви позбудетеся гарантії. Тому, якщо ви берете кондиціонер для літа і не хочете переплачувати, купуйте кондиціонер без цієї функції.
    В першу чергу необхідно уявляти, що якщо Ви бажаєте створити затишок і комфортний мікроклімат у всій квартирі, то треба ставити кондиціонер в кожне приміщення. Звісно, санвузол не входить у цю категорію. Широка гама устаткування дозволяє вибрати один з двох варіантів встановлення кондиціонерів: окремі спліт-системи в кожну кімнату або так звані мультиспліт-системи. Дуже часто покупці міркують так: «Навіщо мені купувати два кондиціонери в мою «двушку»? Я краще куплю один, але потужний...» Така схема не тільки малоефективна, але і небезпечна. Небезпека полягає у тому, що кожен кондиціонер, крім охолоджування повітря, забирає з нього частину вологи. При правильному підборі устаткування і грамотному його використанні цим моментом можна нехтувати. Але якщо поставити один могутній кондиціонер в невелике приміщення і вмикати його «на всю котушку», то він не тільки переохолодить повітря до некомфортних значень, але і забере дуже велику кількість вологи з одного об’єму повітря. Останні дослідження в області гігієни мікроклімату показали, що взимку не такий небезпечний холод, як сухе повітря. Основна причина респіраторних захворювань полягає не в низькій температурі зовнішнього повітря, а в його сухості і зовні, і усередині приміщень.
    З приводу ефективності одного апарату в декількох приміщеннях, приведемо наочний приклад. Приїхавши на свою дачу восени, Ви вирішите протопити декілька кімнат одним потужним обігрівачем, розташованим в одному приміщенні. Виникає наступна ситуація: у одній кімнаті швидко стане жарко, в інших же температура і не подумає зсовуватися вище по стовпчику термометра. Те ж стосується і охолоджування.
    Правда, якщо Ви не розраховуєте на серйозні капіталовкладення, а лише хочете трохи підвищити комфорт в найжаркіші дні літа, то радимо Вам поставити кондиціонер у спальню. Так Ви зможете нормально виспатися, а головне - заснути без проблем. Адже основна проблема в жарких квартирах полягає в тому, що за день стіни прогріваються настільки, що вночі температура в спальні і не думає опускатися нижче 25-28°С. Це при тому, що комфортний діапазон температур повітря для сну знаходиться в межах 18-21°С.
    Щодо вартості, якості і надійності техніки, що випускається, всі кондиціонери можна умовно розділити на три групи.
    У першу, елітну, входять кондиціонери найбільш високотехнологічних японських компаній. Ці кондиціонери мають не тільки відмінні споживацькі характеристики, але і розвинені системи самодіагностики і захисту.
    До другої групи відносяться кондиціонери середнього класу японських і європейських виробників, що мають достатньо високу надійність і хороше співвідношення ціна/якість. В порівнянні з елітними кондиціонерами вони мають дещо менший термін гарантії, трохи більший рівень шуму і інші незначні відмінності.
    До третьої, найдешевшої, групи входять кондиціонери корейських, китайських і російських виробників. Помітимо, що якщо відмінності між кондиціонерами усередині першої і другої групи незначні, то в третій групі спостерігається істотний розкид, як в якості, так і в ціні кондиціонерів різних торгових марок.
    Про якість і надійність кондиціонерів ізраїльських і американських виробників більш-менш достовірної інформації мало. Правда, можна з упевненістю сказати, що більшість ізраїльських кондиціонерів відноситься до третьої групи.
    Перша група (елітні кондиціонери)
    До елітних кондиціонерів можна віднести «Daikin», «Chofu», «Mitsubishi», «Fujitsu General» («General»). Кондиціонери цієї групи досить дорогі - в середньому від 850 до 1250 доларів за спліт-систему потужністю 2,0 кВт. За ці гроші покупець одержує кондиціонер, що володіє наступними перевагами:
    -висока надійність і довговічність. Протягом гарантійного терміну заводські дефекти виявляються не більш, ніж у 0,1 - 0,2% кондиціонерів (один несправний кондиціонер на кожні 500 - 1000 штук). При правильній експлуатації термін служби цих кондиціонерів складає не менше 10 - 12 років;
    -більшість кондиціонерів першої групи має розвинені системи захисту від неправильної експлуатації. Вони забезпечені пристроями самодіагностики і захисту, які відключають кондиціонер при неправильній експлуатації, перевантаженні або у разі іншої небезпечної ситуації;
    -дуже тиха робота як внутрішнього, так і зовнішнього блоків. При типовому мінімальному рівні шуму внутрішнього блоку в 26 - 28 дБ він фактично нечутний. Стійка робота в широкому температурному діапазоні. Сучасний дизайн і невеликі габарити.

    Друга група (кондиціонери середнього класу)
    До середнього класу можна віднести японські і європейські бренди: «Airwell», «DeLonghi», «Fuji Electric», «Mitsubishi Electric», «Hitachi», «Sanyo», «Sharp», «Panasonic», «Toshiba». Кондиціонери другої групи помітно дешевші - в середньому від 700 до 850 доларів за спліт-систему потужністю 2,0 кВт. При цьому за якістю ці кондиціонери майже не поступаються лідерам - всі відмінності полягають в спрощених системах захисту від неправильної експлуатації і ненабагато меншому терміні служби. Тому, якщо Ви не прагнете одержати «все найкраще» за всяку ціну, а хочете мати достатньо надійний кондиціонер з оптимальним співвідношенням ціна/якість, то кращим вибором буде кондиціонер з другої групи. Істотних відмінностей між кондиціонерами усередині другої групи немає, за винятком кондиціонерів DeLonghi, які можуть працювати круглий рік завдяки заводській адаптації до зимових умов, але при цьому вони мають досить високий рівень шуму внутрішнього блоку.

    Третя група («бюджетні» кондиціонери)
    До третьої, «бюджетної», групи можна віднести такі бренди, як «LG», «Hyundai», «Rolsen», «Samsung», «Shivaki», «Haier», «Gree», «Ballu», «Midea». Ці кондиціонери найдешевші - в середньому від 400 (восени і взимку можна знайти навіть ще дешевше) до 650 доларів за спліт-систему потужністю 2,0 кВт. При цьому вони мають задовільну надійність і можуть бути розумним вибором при обмежених фінансових можливостях. Недоліки цих кондиціонерів виявляються при їх порівнянні з кондиціонерами першої і другої групи:
    -відсоток браку у цих кондиціонерів вищий, хоча його величина, в середньому близько 0,5 - 1%, є цілком допустимою. Найбільша проблема «бюджетних» кондиціонерів - нестабільна якість. Відсоток браку в різних партіях може відрізнятися у декілька разів, але це, швидше, проблема для сервісної служби, ніж для покупця. Також помітно меншим є термін служби. Наприклад, заявлений виробником термін служби кондиціонерів «LG» складає 7 років;
    -захист від неправильної експлуатації відсутній. Користувачу необхідно пам’ятати про всі тонкощі роботи кондиціонера, вказані в інструкції з експлуатації;
    -по рівню шуму ці кондиціонери також поступаються «японцям», особливо по шуму зовнішніх блоків.
    Ще один недолік кондиціонерів третьої групи - спрощена система управління. В порівнянні з кондиціонерами першої і другої групи в них встановлено менше датчиків, в результаті чого стійка робота кондиціонера гарантована у вужчому діапазоні температур зовнішнього повітря. Так, наприклад, у недорогих кондиціонерів можливе обмерзання радіатора внутрішнього блоку при температурі зовнішнього повітря нижче плюс 10 - 15°C. В той же час, якщо такий кондиціонер планується використовувати переважно для охолоджування в спекотний час, то це обмеження не є істотним.
    Петя Посовітуй
    Категорія: Здоров'я | Додав: Admin (03.07.2008)
    Переглядів: 3165 | Коментарії: 2 | Рейтинг: 4.8/4 |
    Система Orphus


    Всього коментарів: 1
    20.06.2013
    1. nokia x 6 цена [Матеріал]
    У кожного юніта глодать з десяток параметрів , які ростуть самі по собі під час апгрейдів .
    Записувати свій голос в домашніх умовах знаходити свої косяки і пробувати їх виправляти !
    http://seo-jean.ru/bupo/skachat-pesochnicu-dlya-gta-samp-e3.html - скачать песочницу для гта самп Безкоштовно цьому мініатюрному військовому симуляторі ви зможете відчути себе командиром танка , якому належить поодинці відобразити напад переважаючих сил протівніка.Адміністрація сайту не несе відповідальності за достовірність інформації , опублікованої в рекламних оголошеннях .

    Ім`я *:
    Email *:
    Код *:
    Форма входу
    Логін:
    Пароль:
    Пошук по сайту

    Рекомендуємо вам проводити пошук українською та російською мовами

    Корисне


    Опитування
    Останнє на форумі
  • БЕЗДЕПОЗИТНЫЕ БОНУ... >>
  • Наука и смысл жизн... >>
  • Статуси >>
  • Для Размышления на... >>
  • Яке пиво п'єте... >>
  • Випадкове фото з галереї
    Погода
    Погода в Полтаве, Кобеляках, Новых Санжарах, Комсомольске, Кременчуге, Решетиловке, Козельщине
    Курси валют
    Курсы валют на PROext
    Корисні посилання


    Статистика










                    

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net