Пятниця, 26.04.2024, 03:24
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Online-конференція » "КАБІНЕТ" » Шкарбан Анатолій Миколайович (Депутат Полтавської обласної ради.)
Шкарбан Анатолій Миколайович
AdminДата: Вівторок, 11.12.2007, 18:22 | Повідомлення # 1
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
В даній темі форуму ви можете задати запитання депутату Полтавської обласної ради від Блоку Юлії Тимошенко, Шкарбану Анатолію Миколайовичу.
Розмова з Анатолієм Шкарбаном відбудеться в суботу 22 грудня 2007 року з 14.00 до 16.00. Пріоритет надається тим питанням, які будуть задані в режимі "online". Всі інші питання будуть розглянуті по мірі можливостей гостя. Тому рекомендовано заходити на даний розділ форуму саме у вище вказаний час і швидко записувати свої питання.

За підтримки газети "ЕХО Кобеляк"




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
RosTstaffДата: Неділя, 01.06.2008, 12:32 | Повідомлення # 136
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 171
Репутація: 12
Статус: Offline
Вибачаюсь.
Питання не правильно поставлене.
Як краще вирішити конфлікт, якщо вийшло так, що люди яких ти поважаеш не поважають тебе, по незрозумілій причині?
Надіюся отримати щиру пораду.

 
ШкарбанДата: Понеділок, 02.06.2008, 06:22 | Повідомлення # 137
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Для початку уточніть позиції. Чи дійсно ситуація така як здається? Можливо проблема Вами надумана. Чи потрібна Вам повага цієї людини? Не завжди потрібно щоб Вами всі захоплювалися. Реально такого не буває. В чому суть протиріч? Що Вам перешкоджає? Виходячи с цього плануєте дії. Найпростіше йти напролом – на відверту розмову. Можливо розмова зніме всі протиріччя, а можливо Ви розчаруєтесь в людині. Є інший шлях – продовжувати спокійно жити і час сам розсудить. Але найголовніше – не комплексувати. Об»активно оцінити себе можна тільки самостійно , даючи право для критики іншим людям.
 
GreyДата: Понеділок, 02.06.2008, 06:34 | Повідомлення # 138
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Вибачте, що втручаюся - ось поради з класичного підручника по діловому спілкуванню:

Стиль КОНКУРЕНЦИИ или СОПЕРНИЧЕСТВА ( принятие волевого решения и стремление отстоять его до конца).
Рекомендуется в том случае, если Вы обладаете определенной властью или абсолютно уверены, что Ваше решение правильно.
Если решение необходимо принять быстро, и Вы имеете достаточную власть. Если Вы находитесь в критической ситуации и надо действовать немедленно.
Если Вы обладаете достаточным авторитетом, и Ваше решение наилучшее.
Если Вы должны принять нестандартное решение. И у Вас есть для этого полномочия.
Если Вы уверены в себе , и если исход дела суперважен для Вас. Ставка на победу. Если Вы чувствуете, что у Вас нет другого выхода , и Вам нечего терять.

Стиль УКЛОНЕНИЯ – не участвовать в чужом конфликте, прекратить общение, если возникает конфликт, отказаться от немедленного разрешения конфликта. Уклонение может быть конструктивной реакцией на конфликтную ситуацию.
Рекомендуется –
Если Вы чувствуете необходимость ослабить накал страстей. Если Вы хотите выиграть время.
Если исход дела не очень важен для Вас и Вы не хотите тратить на него время и силы. Если попытка решения конфликта добавит Вам отрицательных эмоций.
Если Вы знаете, что не сможете решить конфликт в свою пользу.
Если Вы боитесь ухудшить ситуацию.

Стиль ПРИСПОСОБЛЕНИЯ – изменение своей позиции, перестройка поведения, сглаживание противоречий в ущерб собственным интересам. То есть наиболее важной задачей является восстановление спокойствия, а не разрешение противоречий.
Рекомендуется:
Если Вы действуете совместно с противоположной стороной, не пытаясь отстаивать свои личные интересы.
Он эффективен, если исход дела более важен для оппонента . Вас не особенно интересует случившееся. Вы хотите в этот момент сохранить со всеми хорошие отношения.
Если Вы не можете одержать верх из-за обладания малой властью. у Вас мало шансов на победу.
Если в случае разрастания конфликта возникнут еще более сложные противоречия.
Если Вы рассчитываете в результате упрочить свои позиции.

Стиль СОТРУДНИЧЕСТВА – поиск обоюдовыгодного результата.
Эффективен, если стороны имеют скрытые мотивы, интересы и потребности и существуют трудности в установлении источника конфликта.
Рекомендуется –
Если решение вопроса важно для обеих сторон.
Если у Вас тесные, длительные и взаимозависимые отношения.
Если есть время для решения.

Стиль КОМПРОМИССА предполагает частичное удовлетворение интересов обеих сторон за счет взаимных уступок. Компромисс дает лучший результат для стороны, обладающей большей властью. Отличается от сотрудничества более поверхностным уровнем разрешения конфликта, сиюминутностью решения проблемы, сохранением скрытых причин конфликта.
Рекомендуется –
Если стороны обладают равной властью и имеют взаимоисключающие интересы.
Если стороны хотят найти решение быстро.
Если Вас устраивает временное решение. Если Вы предпочитаете получить хоть что-то.
Если ничего нельзя сделать.
Если в результате компромисса удается сохранить отношения.





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
ШкарбанДата: Понеділок, 02.06.2008, 12:24 | Повідомлення # 139
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Дякую за участь у діалозі. шкода що не відомо чи є це ділове спілкування.
В кожному випадку підхід різний.
Grey, радий Вас бачити .

 
RosTstaffДата: Понеділок, 02.06.2008, 12:58 | Повідомлення # 140
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 171
Репутація: 12
Статус: Offline
Дякую за поради. )))))
 
MuravkaДата: Субота, 14.06.2008, 14:18 | Повідомлення # 141
Бувалий
Група: Продвинуті
Повідомлень: 239
Репутація: 13
Статус: Offline
RosTstaff, Вам допомогли його поради??? Може і мені щось запитати для себе??


Я люблю людей.



Повідомлення відредагував Muravka - Субота, 14.06.2008, 14:24
 
ШкарбанДата: Четвер, 19.06.2008, 13:17 | Повідомлення # 142
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Muravka)
Може і мені щось запитати для себе??

Чекаю з нетерпінням.
Без спілкування я нудьгую.

 
RosTstaffДата: Пятниця, 27.06.2008, 20:33 | Повідомлення # 143
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 171
Репутація: 12
Статус: Offline
Доброго дня.
У мене є питання.
Що для вас є правда, і як часто ви кажете саме те що думаете.

 
ШкарбанДата: Субота, 28.06.2008, 08:59 | Повідомлення # 144
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Для мене ПРАВДА, це моє особисте, суб»єктивне, розуміння, сприйняття, бачення і т.д. якогось явища факту чи події. Наголошую на суб»єктивності, бо не повний стакан можна сприймати як на половину повний або на половину пустий. Все залежить від кута зору, настрою і т.д. У чистому вигляді ПРАВДИ не існує.
Говорити те що думаєш, це мабуть не правдивість а відвертість, щирість, відкритість. Я завжди говорю те що думаю, думаючи – що я говорю, стараючись по менше озвучувати свої думки. Пам»ятаючи про суб»єктивність моєї ПРАВДИ, стараюся її не нав»язувати.
Спробуйте декілька днів розповідати відверто свою думку про людей з якими Ви спілкуєтеся і я Вам гарантую що від Вас будуть ховатися. Людям не потрібна Ваша правдивість, об»активність. Їм потрібна похвала, заохочення, захоплення. Їм потрібен стимул. Хоче нажити ворогів – кажіть жінкам свою критично –об»єктивну думку про їхні зачіски, наряди і фігури, а чоловікам про їхні фізичні чи розумові здібності.
А хочете підтримки, поваги і однодумців – не спішіть говорити що думаєте і думайте що говорите. Кожна монета має дві сторони, все має свої + і -, на чому робити акцент Ваш вибір.

 
RosTstaffДата: Субота, 28.06.2008, 12:00 | Повідомлення # 145
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 171
Репутація: 12
Статус: Offline
Так ви хочете сказати, що в стосунках щоб все було добре потрібно ніколи не казати правду?
Можливо коли питання стоїть: -"...тобі подобаеться моя зачіска?..." , або "-...гарний манікюр я сьогодні зробила?..." багато хто може сказати: "...ООО шикарно!..", або "...- ти така гарна!..." хоч так ти і не вважаеш то це на мою думку зовсім не добре.
А ставлення до правди як: "у кожного своя правда" , має чимсь схожий вигляд як "У кожного свої закони", можливо в деякій мірі це і так, але жити і казати людям те що вони хочуть почути не зважаючи на особисту думку це якось.... втрачаєтся своє я. Але це особисто моя думка))).
Я надіюсь, що нічим вас не образив.

 
ШкарбанДата: Субота, 28.06.2008, 12:51 | Повідомлення # 146
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Досить часто «правдоборці» розкидаючись на право і на ліво своїм баченням , «ріжучи правду – матінку», наносять більше шкоди чим користі. Це стиль поведінки як самовираження а не засіб досягнення якоїсь мети. Говорити компліменти, шукати позитив і кращі якості в людини не означає втрати своєї думки.
Якщо мене питають, радяться – я висловлююсь. Якщо ні, то не втручаюсь. Уявіть дві людини що ідуть по місту і коментують бачене. Один – « красиво, приємно, зручно, вдало, смачно, нарядно, симпатично, охайно, і т.д.» І інший – « товстий, ряба, дурний, крива, безвкусно, противно, воняє, грязно, не охайно і т.д.»
І перший і другий говорить правду, але один вишукує позитив а інший акцентує на негативі. Ви б с ким пішли на прогулянку? Так і в житті. На роботі, в компанії, в сім»ї, в кожній життєвій ситуації можливо знайти свій + чи -, як до цього підійти. Слова вдячності, заохочення, комплімент або похвала, ласкаве слово і посмішка, приносять більший результат чим « правдива критика». Тим більше що ПРАВДА – поняття все ж суб»єктивне. У кожного своя правда.

 
GreyДата: Неділя, 29.06.2008, 19:34 | Повідомлення # 147
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Шкарбан)
ПРАВДА – поняття все ж суб»єктивне. У кожного своя правда.

Друже мій щирий! Правда ( читай "істина" ) у світі тільки одна!
І як називають людину, яка для кожного шукає приємну для того правду, Ви прекрасно знаєте!




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
ШкарбанДата: Понеділок, 30.06.2008, 10:23 | Повідомлення # 148
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Мабуть Grey , правий, якщо говорити про Правду як істину. Я спробував відповісти на питання здатності постійно говорити правду. У мене не завжди виходило говорити тільки правду, а потім я зрозумів що це і не обов"язково, а інколи навіть шкідливо. Я напевне не зумів вірно сформулювати свою думку. Питання досить філософське.
Quote (Grey)
І як називають людину, яка для кожного шукає приємну для того правду, Ви прекрасно знаєте!

Не знаю, надіюсь не напроситися на образу.

 
GreyДата: Понеділок, 30.06.2008, 16:26 | Повідомлення # 149
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Шкарбан)
надіюсь не напроситися на образу

Не в моїх правилах ображати людей.
Ви правий у тому, що краще промовчати, ніж збрехати.
Але видавати удаване за правду - то гріх ( у депутата своя правда, у братка - своя, у кріпака - своя ). yes




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
happysetДата: Понеділок, 30.06.2008, 19:56 | Повідомлення # 150
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 134
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (Grey)
( у депутата своя правда, у братка - своя, у кріпака - своя ).

Круто сказано. yes




Життя потрібно прожити так, щоб іншим хотілось...
 
Форум » Online-конференція » "КАБІНЕТ" » Шкарбан Анатолій Миколайович (Депутат Полтавської обласної ради.)
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net