Вівторок, 16.04.2024, 16:22
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Все про все » Наука та релігія » Ставлення до релігії (Все про опіум для народу)
Ставлення до релігії
Чи віруюча ви людина?
1.Віруючий[ 16 ][72.73%]
2.Атеїст[ 6 ][27.27%]
Усього відповідей: 22
PROSPEROДата: Середа, 28.11.2007, 23:22 | Повідомлення # 16
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 55
Репутація: 2
Статус: Offline
http://exo.ifolder.ru/4341638 А що скажете про це?
 
WirdДата: Середа, 28.11.2007, 23:39 | Повідомлення # 17
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (PROSPERO)
http://exo.ifolder.ru/4341638 А що скажете про це?

за обговорення таких тем можна бан отримати, хотя у меня і на цю тему є думки ;)


 
GreyДата: Четвер, 29.11.2007, 07:09 | Повідомлення # 18
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Wird)
незрозумів значення совкової точки зору

А Ви її описали у своїх трьох пунктах - Ви розумієте Віру як залежність, а я розумію Віру як СВОБОДУ. Свободу від хвороб, від матеріальних проблем, від подружньої зради, від самотності. І щастя в тому, що я це отримую. Так, я повинен дотримуватися певних законів, але ж і Ви живете не у світі анархії. І я буду радий, якщо діти підуть моїм шляхом. Чи Вам більше подобається свобода вибору у дітей в сім'ї алкоголіків, свобода хворіти на рак, свобода пити спиртне, курити "траву"? Молодість не вічна, а розплата неминуча.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
WirdДата: Четвер, 29.11.2007, 09:48 | Повідомлення # 19
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Grey)
А Ви її описали у своїх трьох пунктах - Ви розумієте Віру як залежність, а я розумію Віру як СВОБОДУ.

Ви важаете що ваша віра є собода, а я вважаю, що маю свободу від хибної віри. Віри, яку нав'язують інші люди.

Quote (Grey)
Свободу від хвороб, від матеріальних проблем, від подружньої зради, від самотності.

Невже ви вірите в цю маячню? Напишіть років через 20, я впевнений, що з вище перечисленого хочаб один пунк як мінімум збудеться, а то і всі... dash тук-тук-тук то дерев'яна стіна :)

Quote (Grey)
І щастя в тому, що я це отримую. Так, я повинен дотримуватися певних законів, але ж і Ви живете не у світі анархії. І я буду радий, якщо діти підуть моїм шляхом. Чи Вам більше подобається свобода вибору у дітей в сім'ї алкоголіків, свобода хворіти на рак, свобода пити спиртне, курити "траву"? Молодість не вічна, а розплата неминуча.

Розплата неменуча за спосіб життя який більшість веде, покаранням будуть хвороби - це просто біологія, а не вища сила, яка всіх карає за гріхи.
Невже ви неприпускаєте думки, що зомбовані діти, які маритимуть тільки Богом зможуть нормально інтегруватись в суспільство? Для таких дітей після усвідомлення реалій життя тільки 2 виходи або фанатична і сліпа віра в Бога, або навпаки повне відкидання такої віри.




Повідомлення відредагував Wird - Четвер, 29.11.2007, 09:49
 
AdminДата: Четвер, 29.11.2007, 12:41 | Повідомлення # 20
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Хто сказав, що Бог зробив нас по образу своєму? невже у нього не вистачало фантазії і він вирішив що можна зробити нас таким як і він? Дане твердження зародилося, мені так здалося, що ніхто не міг собі уявити цього ж бога, який він? НУ скажіть, будь-ласка, який бог з вигляду? Велетенська хмара? Космос? Сонце чи скільки ще образів виплине у вашій голові? А "образ і подобіє" - найпростіший вихід з даної ситуації - навіщо йому придумувати образ, якщо є на землі багато вже готових і чий як не людський йому приписати?

Тут стверджують що людина - вінець, царь Землі... Я вже колись писав, напищу ще раз - мені здається, що людина - це навпаки, якийсь невдалий експеримент Бога, якесь найогидніше створіння на Землі, яке він не знищив просто тому, що добрий (так наче стверджують всі релігії). А що в майбутньому ці гидотній створіння, які вміють лицемірити, грішити (тварини наче не грішать), захопили всю планету, то це вже побічні ефекти - таракани також виживають і плодяться як скажені.

(це все написав з погляду того що буцімто Бог є. Але сам я атеіст. І коли тут хтось сказав "а доведіть що Бога немає" то мені було аж смішно - ви стверджуєте що він є, отже доводіть це, а не ми повинні доводити що немає того, чого ніхто не бачив і не чув і само поняття його абстракне). Доведіть мені, що немає Змія Горинича! Про нього писалося, от тепер доведіть що його немає! правда ж смішно?




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
AdminДата: Четвер, 29.11.2007, 12:43 | Повідомлення # 21
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (Wird)
Невже ви вірите в цю маячню? Напишіть років через 20, я впевнений, що з вище перечисленого хочаб один пунк як мінімум збудеться, а то і всі... dash тук-тук-тук то дерев'яна стіна :)

Так так, ну може не через 20, а через 200 років точно всі пункти збудуться.... Бо через 200 років, вибачте за грубість, ми всі передохнемо вже.



Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
GreyДата: Четвер, 29.11.2007, 18:29 | Повідомлення # 22
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Wird)
Напишіть років через 20, я впевнений, що з вище перечисленого хочаб один пунк як мінімум збудеться

Для чого чекати 20 років. Я і декілька моїх товаришів 15 років тому перебували на обліку у наркодиспансері. Віра позбавила нас від залежності - без жодного уколу і таблетки. Так що - мені перестати вірити, чи потрібно було померти 5-10 років тому?
Quote (Wird)
Невже ви неприпускаєте думки, що зомбовані діти, які маритимуть тільки Богом зможуть нормально інтегруватись в суспільство?

Черговий вплив радянської ідеології.
По-перше - царська Росія була глибоко релігійною країною - так що - там не було видатних учених, чи вищої освіти?
По-друге - мені не дуже хочеться інтегруватися в суспільство, яке на всіх телеканалах крутить "Пий пиво - будеш успішним", яке відкрито рекламує убивцю тисяч людей - горілку, яке продає жінок у сексуальне рабство, яке дере три шкури за "безплатну" медицину. Так хто з нас іде неправильним шляхом?




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
WirdДата: Четвер, 29.11.2007, 20:20 | Повідомлення # 23
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Grey)
Для чого чекати 20 років. Я і декілька моїх товаришів 15 років тому перебували на обліку у наркодиспансері. Віра позбавила нас від залежності - без жодного уколу і таблетки. Так що - мені перестати вірити, чи потрібно було померти 5-10 років тому?

Як вам вже натякали в сусідніх темах ви перекручуєте сказане!!! Хіба я писав, про ваше минуле? Ваша віра недопоможе вам уникнути проблем таких, як хвороба, матеріальні проблеми, зради, самотності. Якщо до самої смерти ви незахворієте ніразу вам можна ставити памятник з чистого золота, матеріальні проблеми бувають навіть у заможних людей, самотність приходить з старістю, зрада може бути необовязково подружньою зрадити може і друг.
Віра в те, що Бог захищає вас це дурість, захистити вас зможете тільки ви і ваші близькі (якщо ви їм небайдужі)

Quote (Grey)
Черговий вплив радянської ідеології.
По-перше - царська Росія була глибоко релігійною країною - так що - там не було видатних учених, чи вищої освіти?
По-друге - мені не дуже хочеться інтегруватися в суспільство, яке на всіх телеканалах крутить "Пий пиво - будеш успішним", яке відкрито рекламує убивцю тисяч людей - горілку, яке продає жінок у сексуальне рабство, яке дере три шкури за "безплатну" медицину. Так хто з нас іде неправильним шляхом?

По-перше на мене радянська ідеологія невстигла вплинути.
По-друге причому тут Росія? В моїх постах немає дуки, що віруючі люди неможе бути вченим.
По-трете Ви підкреслюєте лише негативні сторони суспільста. Людині навіть в такому суспільстві даний вибір, чи пити те пиво й горілку, чи ви важаете, що на світі неіснує непетущих невіруючих?
А про медецину це взагалі перл... навіщо вам безплатна медецина якщо Бог вас захищає від хвороб?


 
GreyДата: Четвер, 29.11.2007, 20:44 | Повідомлення # 24
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Wird)
Якщо до самої смерти ви незахворієте ніразу вам можна ставити памятник з чистого золота

Мій сусід, який до речі відсидів 25 років сталінських таборів за Віру, помер у 93 роки. І ніхто не пам'ятає його хворим - заснув і не проснувся. І все. А Ви так не хочете?
Quote (Wird)
Ваша віра недопоможе вам уникнути проблем таких, як хвороба

А по-вашому алкоголізм і наркоманія - не хвороби??? Від них не помирають???
Quote (Wird)
матеріальні проблеми бувають навіть у заможних людей

Так, бувають, якщо гроші - їх бог.
Quote (Wird)
Ви підкреслюєте лише негативні сторони суспільства

Так, тому що я хочу їх змінити, а ви - ні. Покажіть мені позитивні сторони.
Quote (Wird)
самотність приходить з старістю

А цього вислову я взагалі не розумію. Коли я постарію, то що - всі навколо вимруть???




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
WirdДата: Четвер, 29.11.2007, 21:27 | Повідомлення # 25
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Grey)
Мій сусід, який до речі відсидів 25 років сталінських таборів за Віру, помер у 93 роки. І ніхто не пам'ятає його хворим - заснув і не проснувся. І все. А Ви так не хочете?

Здоровя моєї віруючої матері і її одновірців, велечезна к-ть молит за їх здоровя, для мене є найпереконливішим фактом того, що ніхто їх незахищає. Згоден сусід у вас унікальний, а тепер скажіть скільки людей були ростріляні або неповернулися з таборів за Віру?

Quote (Grey)
А по-вашому алкоголізм і наркоманія - не хвороби??? Від них не помирають???

Ні нехвороби, на жодному з етапів хвороби людина неотримує задоволення. Доречі згадуючи біблію памятаю, що навіть Ісус пив вино і його неважали алкоголіком, то чому неможна вживати спиртні напої вміру?

Quote (Grey)
Так, бувають, якщо гроші - їх бог.

Мені за прикладами нестачі грошей у нормальних людей нетреба далеко ходити: мати і її одновірці.

Quote (Grey)
Так, тому що я хочу їх змінити, а ви - ні. Покажіть мені позитивні сторони.

Це ваше право намагатися щось змінити. Позитив: все те, що ви неназвали.

Quote (Grey)
А цього вислову я взагалі не розумію. Коли я постарію, то що - всі навколо вимруть???

Так певною мірою, дехто помре, дехто незможе вже приїхати, а з молодю у вас небуде спільних інтересів.


 
GreyДата: Четвер, 29.11.2007, 21:52 | Повідомлення # 26
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Wird)
Позитив: все те, що ви неназвали.

Назвіть Ви - конкретно.
Quote (Wird)
а з молодю у вас небуде спільних інтересів

З дітьми у мене завжди будуть спільні інтереси.
Quote (Wird)
Здоровя моєї віруючої матері і її одновірців, велечезна к-ть молит за їх здоровя

До якої з конфесій належить Ваша мама?
Quote (Wird)
Ні нехвороби, на жодному з етапів хвороби людина неотримує задоволення. Доречі згадуючи біблію памятаю, що навіть Ісус пив вино і його неважали алкоголіком, то чому неможна вживати спиртні напої вміру?

1. Тобто наркологія - не наука, а нарколог - не лікар???
2. Ви, напевне, погано знаєте, яке вино і з якою метою вживали в Ізраілі.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
PROSPEROДата: Четвер, 29.11.2007, 22:10 | Повідомлення # 27
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 55
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Grey)
Тобто наркологія - не наука, а нарколог - не лікар???

Наркоманія і алкоголізм - це НЕ хвороби, а ледачість...не хоче людина працювати над собою от тікає куди небудь - в наркотичну чи алкогольну безтяму..
Хоча це проблема більш все таки соціальна, хоча аж ніяк не медична...
А наркологія - це один із способів заробляння грошей на стражданнях інших...мало кому домпомагають, тому що проблема не медична, а соціальна.....

 
WirdДата: Четвер, 29.11.2007, 22:16 | Повідомлення # 28
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Grey)
Назвіть Ви - конкретно.

Прогрес техніки, культури (лутература, театри і т.д.), свобода вибору (в цій темі можна акцентувати увагу на свободі вибору релігії, або просто предмету віри), цивілізованість.

Quote (Grey)
З дітьми у мене завжди будуть спільні інтереси.

Ага скажіть ще, що ваші батьки в компютерах розбираються(щось складніше від Ворда).

Quote (Grey)
До якої з конфесій належить Ваша мама?


Скільки разів незапитував, точної відповіді ніразу неотримав. Християнка - без ідолів, без православних свят, з пастором, вірою і ішими такими прибамбасами.
В мене виникло питання навіщо ви мене це запитали? Хіба для різних конфесій Бог старється порізному?

Quote (Grey)
1. Тобто наркологія - не наука, а нарколог - не лікар???
2. Ви, напевне, погано знаєте, яке вино і з якою метою вживали в Ізраілі.

1. Так це наука і лікар. Ця "хвороба" не є таковою тому, що виникає з доброї волі самого "хворого". Справжні хвороби незалежать від волі людини вони виникають іза негативного зовнішнього впливу природи, вірусів і т.д.
2. Нажаль точно непамятаю, але невже вино було безалкогольний?

Добавлено (29.11.2007, 22:16)
---------------------------------------------
to PROSPERO

+1


 
GreyДата: Четвер, 29.11.2007, 22:31 | Повідомлення # 29
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Wird)
Хіба для різних конфесій Бог старється порізному?

Навпаки - різні конфесії стараються по-різному, тому і не завжди отримують те, що просять.
Quote (Wird)
Справжні хвороби

Цікава класифікація - хвороби справжні і несправжні. Поділіться джерелом інформації.
Quote (Wird)
Ага скажіть ще, що ваші батьки в компютерах розбираються(щось складніше від Ворда).

У Вас є власні діти? Якщо ні, то скільки часу на день Ви спілкуєтеся з своїми батьками, чи у Вас дійсно з ними немає спільних інтересів?
Quote (Wird)
Нажаль точно непамятаю

Не пам'ятаю і не знаю - це абсолютно речі, погодьтеся.
Quote (PROSPERO)
Наркоманія і алкоголізм - це НЕ хвороби, а ледачість...не хоче людина працювати над собою

Тобто сучасна молодь дудлить пиво тільки тому, що ледача і не хоче працювати над собою? І за це її потрібно поважати?




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
WirdДата: Четвер, 29.11.2007, 22:58 | Повідомлення # 30
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Grey)
Навпаки - різні конфесії стараються по-різному, тому і не завжди отримують те, що просять.

Причому тут конфесії, хіба віра залежить від них? Я чомусь важав, що основним джерелом віри є людина.

Quote (Grey)
Цікава класифікація - хвороби справжні і несправжні. Поділіться джерелом інформації.

Це моя точка зору. Добре якщо я неможу переконати вас, що це не хвороби скажіть чому це навпаки.

Quote (Grey)
У Вас є власні діти? Якщо ні, то скільки часу на день Ви спілкуєтеся з своїми батьками, чи у Вас дійсно з ними немає спільних інтересів?

Дітей немає. Спільних інтересів немає є поточні буденні справи.

Quote (Grey)
Не пам'ятаю і не знаю - це абсолютно речі, погодьтеся.

Абсолютно які речі? Не памятаю - це означає, що колись знав але з часом забув. Не знаю - це не чув, не бачив, перший раз чую і т.д.


 
Форум » Все про все » Наука та релігія » Ставлення до релігії (Все про опіум для народу)
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net