Пятниця, 26.04.2024, 11:37
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Все про все » Наука та релігія » Ставлення до релігії (Все про опіум для народу)
Ставлення до релігії
Чи віруюча ви людина?
1. Віруючий [ 16 ] [72.73%]
2. Атеїст [ 6 ] [27.27%]
Усього відповідей: 22
GreyДата: Четвер, 29.11.2007, 23:13 | Повідомлення # 31
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Wird)
скажіть чому це навпаки

Хворобою називається стан фізичного, психічного або соціального неблагополуччя ( за визначенням Всесвітньої організації охорони здоров'я ). Вкладаються в це поняття алкоголізм та наркоманія чи ні?
Quote (Wird)
Спільних інтересів немає є поточні буденні справи

Дуже шкода! Ви ніколи не ходили з батьком на риболовлю або на футбол, не обговорювали книжок, ні разу не сходили з мамою на служіння ( а може Ви просто боїтеся ) - а раптом почуєте корисні речі?
Quote (Wird)
Причому тут конфесії

Для прикладу. Свідки Ієгови закликають тільки оплакувати смерть Христа, відмовитися від свят. Хіба це може принести нормальній людині щастя. Але ніхто не сумнівається в тому, що вони віруючі люди.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
AdminДата: Четвер, 29.11.2007, 23:55 | Повідомлення # 32
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (Grey)
По-перше - царська Росія була глибоко релігійною країною - так що - там не було видатних учених, чи вищої освіти?

Не дуже багацько, мені здається що в СРСР було НАБАГАТО більше вчених, а про вищу освіту так взагалі не буду говорити...
А якщо згадати середньовіччя коли все будувалося на релігії та вірі в Бога... Ні, краще не буду згадувати :)

Quote (Grey)
Не пам'ятаю і не знаю - це абсолютно речі, погодьтеся.

В писаннях наче не було сказано, що він пив сухе вино.
Quote (Grey)
Дуже шкода! Ви ніколи не ходили з батьком на риболовлю або на футбол, не обговорювали книжок, ні разу не сходили з мамою на служіння ( а може Ви просто боїтеся ) - а раптом почуєте корисні речі?

А раптом він почує там не корисні йому речі, або нецікаві? Він має силою себе заставляти? І заради чого?
Корисні речі можна прочитати в журналі і дізнатися на спеціальних курсах, і це, для сучасних людей, цікавіше. То чому обирати нудніший шлях?

Містере Грей, я як "гарант" цього форуму не хочу втручатися в суперечки, вибачте за деякі мої слабкості і нестриманості, але просто хотів вас запитати: Чи ОБОВЯЗКОВО людині треба бути релігіозним і глибоко віруючим в Бога, щоб прожити життя чесно і справедливо?
І, вибачте, ще одне питання: Якщо я вживаю алкоголь в ПОМІРНИХ дозах і цим не несу кривду іншим чи обовязково це треба вважати негативом? А пьючи пиво, наприклад, я несу негатив для себе (пивні дріджі також дают і деякі позитивні реакції для організму), але ще несу позитив тим, хто працює на пивних заводах - вони мають роботу і заробітню платню. А що деякі люди спиваються, так тут вже грає роль рабства пристрасті - можна схибнутися на будь-якій справі: збираючи марки, граючи в ігри, займаючись бізнесом, занадто увліктися вірою в Бога...




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
GreyДата: Пятниця, 30.11.2007, 06:54 | Повідомлення # 33
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Admin)
Чи ОБОВЯЗКОВО людині треба бути релігіозним і глибоко віруючим в Бога

Релігійним у звичайному понятті - ні, вірити в Бога - так.
Quote (Admin)
А пьючи пиво, наприклад, я несу негатив для себе

А де гарантія, що та крапля пива не пошкодить Ваші сперматозоїди? Вам потрібні здорові діти?
Quote (Admin)
хто працює на пивних заводах - вони мають роботу і заробітню платню

Звичайно, і працівник на кокаїнових плантаціях, і сутенер теж мають свою зарплату ( по аналогіїї ). Так що - "все профессии важны, все проффессии нужны"?
Quote (Admin)
Він має силою себе заставляти?

Хай спочатку разок сходить - зробить мамі приємне, сам не помре - а потім уже вирішить як бути далі.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
perekosДата: Пятниця, 30.11.2007, 10:27 | Повідомлення # 34
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Бачу тема вдала. yes Тільки чомусь в опитуванні мало людей приймають участь. На даний момент 50 на 50. B)


 
AdminДата: Пятниця, 30.11.2007, 10:45 | Повідомлення # 35
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (Grey)
А де гарантія, що та крапля пива не пошкодить Ваші сперматозоїди? Вам потрібні здорові діти?

А де гарантія що вдихаючи повітря ви не заразитесь якоюсь гидотою? А де гарантія що сидячи на проповіді на вас не дихне якимись бактеріями сидячий поруч з вами? А де гарантія, що йдучи по вулиці ви не перечепитесь і не вб'єтеся(тьху-тьху)?
Quote (Grey)
Звичайно, і працівник на кокаїнових плантаціях, і сутенер теж мають свою зарплату ( по аналогіїї ). Так що - "все профессии важны, все проффессии нужны"?

Звичайно пастори Нової Віри в Америці (мені чомусь здається що ви входите до цієї конфесії) зашибляюсь скажені бабки на своїх проповідях і живуть як сир в маслі прикриваючись Богом, "все профессии важны, все проффессии нужны". Тільки кокаїн заборонений, а робітники пивзаводів, та пастори - ні.
Quote (Grey)
Хай спочатку разок сходить - зробить мамі приємне, сам не помре - а потім уже вирішить як бути далі.

Я сходив. Мені не сподобалось. Від нудьги я не помер, але, скажем так, у мене в часи проподей є багато іншої більш важливої для мене роботи і волію робити її я на це не маю права?



Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
perekosДата: Пятниця, 30.11.2007, 13:02 | Повідомлення # 36
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Grey)
Віра позбавила нас від залежності - без жодного уколу і таблетки

Спрацювала захисна реакція організму, що знаходився під загрозою самоліквідації.
Вам потрібно було відторгнути шляхи, що вели до загибилі. Ви це зробили - поважаю.

Просто існують і інші чинники, крім віри, які можуть стати в допомозі. Ви їх не помічаєте, або навмисне ігноруєте.




 
WirdДата: Пятниця, 30.11.2007, 14:43 | Повідомлення # 37
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Grey)
Дуже шкода! Ви ніколи не ходили з батьком на риболовлю або на футбол, не обговорювали книжок, ні разу не сходили з мамою на служіння ( а може Ви просто боїтеся ) - а раптом почуєте корисні речі?

Жаль, що вам шкода тому, що я нежаліюсь. На риболовлю і на футбол неходив тому, що немає з ким, а обговорення книжки (журнала, новин) це на мою думку будена справа про які я писав вище.

Quote (Grey)
ні разу не сходили з мамою на служіння ( а може Ви просто боїтеся ) - а раптом почуєте корисні речі?

Неходив. Те, що там проповідують мені розповідають вдома і я радий, що жодного разу там небув бо слухаючи таку маячню менеб відразу повезлиб в дурку.

Їх віра розповсюджується із за корисних мотивів кількох людей - це просто напросто велетенські фінансові піраміди.
Прості люди такі як ви намагаючись "допомогти ближньому знайти істиний шлях" просто напросто допомагаєте "верхушці" отримати ще одного віруючого який поповнить їх кармани.
І в заключені: ви платете десятину?

Quote (Grey)
Хворобою називається стан фізичного, психічного або соціального неблагополуччя ( за визначенням Всесвітньої організації охорони здоров'я ). Вкладаються в це поняття алкоголізм та наркоманія чи ні?

Хай буде по вашому наркоманія офіційно хвороба. Це добре, що ви вилікувались чи уникли її але це неозначає, що ви немогли позбутися цьго іншими шляхами крім віри в Бога.

Quote (Grey)
Релігійним у звичайному понятті - ні, вірити в Бога - так.

Хіба те, що ви тут проповідуєте не є атрибутам релігійності?

Quote (Grey)
Хай спочатку разок сходить - зробить мамі приємне, сам не помре - а потім уже вирішить як бути далі.

Сходіть разок на оргію не помрете - а потім вирішите подобається це вам чи ні. Це я написав як приклад. Гадаю ви непідете тому, що важаете, що це неправильним.


 
GreyДата: Пятниця, 30.11.2007, 18:17 | Повідомлення # 38
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Wird)
І в заключені: ви платете десятину?

Так. А Ви платите за хліб, за ковбасу, за пиво? А для мене це духовна їжа, задоволення, "дах" для мого бізнесу - тому і плачу. Для того, щоб зібрати урожай, спочатку потрібно щось посіяти!
Quote (Wird)
це неозначає, що ви немогли позбутися цьго іншими шляхами крім віри в Бога.

Чому ж тоді інші не позбавляються від цього - хочуть передчасно померти?
Quote (Admin)
Звичайно пастори Нової Віри в Америці (мені чомусь здається що ви входите до цієї конфесії) зашибляюсь скажені бабки

А скільки "зашибляє" м-р Білл Гейтс? А хто Вам не дає? Чи легше рахувати гроші у чужій кишені?




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
WirdДата: Пятниця, 30.11.2007, 21:16 | Повідомлення # 39
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Grey)
Так. А Ви платите за хліб, за ковбасу, за пиво? А для мене це духовна їжа, задоволення, "дах" для мого бізнесу - тому і плачу. Для того, щоб зібрати урожай, спочатку потрібно щось посіяти!

А вам нездається що гроші це дещо матеріальна річь і духовній сущності такій, як Бог вони непотрібні?

Quote (Grey)
Чому ж тоді інші не позбавляються від цього - хочуть передчасно померти?

Це ви так важаєте у вас просто небуло других прикладів. У більш менш нормальних реабілітаційних центрах завжди є процент людей які звільняються від цієї залежності.

Quote (Grey)
А скільки "зашибляє" м-р Білл Гейтс? А хто Вам не дає?

Ви самі цими словами висловили те, що я писав пастори, батюшки і прочі такіж заробляють гроші.

Quote (Grey)
Чи легше рахувати гроші у чужій кишені?

Цей коментар взагалі зайвий я не рахую чужі гроші. Я пишу чому важаю віру в Бога таку яку пропагуєте ви неправильною.


 
ОксанаДата: Пятниця, 30.11.2007, 21:24 | Повідомлення # 40
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
Хоч моє повідомлення не зовсім відповідає темі, та не змогла втриматись! Grey, А чому Вас не врятувала в свій час Ваша сім"я: дружина, яка віддала свою цноту в ваше розпорядження, діти...? Чи це для Вас не приорітет? Має ж бути якась послідовність: віра в себе, віра в близьких, а потім віра в Бога. ??
 
GreyДата: Пятниця, 30.11.2007, 21:32 | Повідомлення # 41
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Wird)
духовній сущності такій, як Бог вони непотрібні?

Звичайно. Я даю гроші конкретним людям - пастору на служіння, сусідці на операцію, хазяїну телеканалу на нове обладнання.
Quote (Wird)
пастори, батюшки і прочі такіж заробляють гроші

Звичайно. Вони тоже хочуть їсти, у них є діти. Вони обрали для себе таку роботу - що в цьому поганого?
Quote (Wird)
У більш менш нормальних реабілітаційних центрах

Назвіть хоча б один з них на Україні та вартість лікування в ньому.
Quote (Wird)
Цей коментар взагалі зайвий я не рахую чужі гроші

Зверніть увагу - адресовано Адміну, а не Вам.

Добавлено (30.11.2007, 21:32)
---------------------------------------------

Quote (Оксана)
А чому Вас не врятувала в свій час Ваша сім"я: дружина,

Угадайте - де ми зустрілися? Чи Ви думаєте, що вона була закохана в мене з першого класу і ми не розлучалися?
Я в цей час відвідував реабілітаційну групу, а вона працювала в дитячій недільній школі.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
WirdДата: Субота, 01.12.2007, 11:54 | Повідомлення # 42
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Grey)
Звичайно. Я даю гроші конкретним людям - пастору на служіння, сусідці на операцію, хазяїну телеканалу на нове обладнання.

Податківцям ви теж відаєте гроші і я недумаю, що ви їх поважєте. Пастори прикриваючись благими намірами не просто заробляють гроші, а збагачуються за ваш рахунок нічого нероблячи крім пудріння мозку.

Quote (Grey)
Звичайно. Вони тоже хочуть їсти, у них є діти. Вони обрали для себе таку роботу - що в цьому поганого?

Ну так і приносилиб їм продукти, одяг і т.д. Чомусь до таких багатіїв як Пінчук і Ахметов наш пролетарський народ відноситься недуже позитивно, а до пастора який їздить на машині за 600 тисяч доларів і є мером Києва це нормально. Навіщо служителю Бога машина за такі гроші? На ці 600 тисяч він мігби на рік забезпечити якусь афреканську державу їжею і ліками. Його я написав як приклад, чим далі від "центру" ситуація неміняється міняються тільки маштаби.

Quote (Grey)
Зверніть увагу - адресовано Адміну, а не Вам.

Звернув але це змісту неміняє :-)

Quote (kaa4)
za4em s strani4ek tekst regute?bogenyka vas nakaget,i iznasiluet !!!!!!!!!!!kaytesy deti moi!!!!!!!!!!!!!!!!

Добродію вам сюди http://translit.ru/, вас важко зрозуміти.


 
PROSPEROДата: Субота, 01.12.2007, 12:18 | Повідомлення # 43
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 55
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Grey)
Тобто сучасна молодь дудлить пиво тільки тому, що ледача і не хоче працювати над собою? І за це її потрібно поважати?

А хто говорив що за це потрібно поважати ? А молодь безхозна і безконтрольна - батькам ніколи - гроші, гроші...
А деякі з батьків просто не розуміють, що якщо їхні сини та дочки в 12-13 років приходять додому в 2-3 години ночі та ще й напідпитку то це погано... Здвідсіль і беруть свій початок ті "хвороби" як наркоманія та алкоголізм...
А часто діти просто копіюють поведінку своїх батьків - їм можна, а мені що "нільзя"....

Добавлено (01.12.2007, 12:18)
---------------------------------------------

Quote (Grey)
Звичайно. Вони тоже хочуть їсти, у них є діти. Вони обрали для себе таку роботу - що в цьому поганого?

Якщо хто з Вас був присутнім на відкритті церкви св. Миколая в 1996 році, то памятає як чекали патріарха (вже не памятаю як його там величали) і коли на площі, де було повно люду під"їхав броньований лімузин (земля двигтіла як їхав) і з нього вийшов цей "патріарх" то дуже хотілося його запитати - від кого він захищається, їздячи на броньованих авто?...Чи не від тих парафіян, які йому платять "на служіння"...?

 
GreyДата: Субота, 01.12.2007, 13:55 | Повідомлення # 44
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Wird)
а до пастора який їздить на машині за 600 тисяч доларів і є мером Києва це нормально.

А він що пастор? Не знав. А якої церкви?
Quote (Wird)
Навіщо служителю Бога машина за такі гроші?

Про це спитайте у нього.
Quote (Wird)
Цей коментар взагалі зайвий я не рахую чужі гроші

А мені здається, що рахуєте. Вам просто завидно, якби у Вас була машина за 750 тис., то Ви б мовчали yes
Quote (Wird)
до таких багатіїв як Пінчук і Ахметов наш пролетарський народ відноситься недуже позитивно

Відчуйте різницю - пастору гроші віддають доб-ро-віль-но, а пани нікого не питають.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
AdminДата: Неділя, 02.12.2007, 01:47 | Повідомлення # 45
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (Grey)
А скільки "зашибляє" м-р Білл Гейтс? А хто Вам не дає? Чи легше рахувати гроші у чужій кишені?

Ну піду я показувати людям істину ради свого збагачення... І що тоді буде коштувати моя "істина"?



Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
Форум » Все про все » Наука та релігія » Ставлення до релігії (Все про опіум для народу)
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net