Пятниця, 26.04.2024, 06:33
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Нереклама, paliy  
Форум » Зовсім приватно! » Про "Це"... » Секс в нашому житті! (Коли? Як? З ким? Де? Навіщо? займатися сексом.....)
Секс в нашому житті!
perekosДата: Пятниця, 16.11.2007, 13:13 | Повідомлення # 61
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Grey)
А стан похмілля - не різновид добровільного мазохізму?

Поскільки горілка ніякого відношення до сексу немає :) , пропоную перейти флудити сюди.




 
AdminДата: Субота, 17.11.2007, 16:04 | Повідомлення # 62
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (Grey)
1. Що означає "урочиста реєстрація шлюбу" - п'янка на 300 чоловік? Ми з дружиною розписалися у присутності 2 свідків ( навіть батьків не було, але не подумайте що хтось був проти - така була ситуація ). А потім вона ще 2 роки навчалася, тому перша дитина з'явилася у нас на 3-му році подружнього життя.2. Не можу зрозуміти - що заважає вашим друзям одружитися. Лише одне - відсутність справжніх почуттів. Чому всі асоціюють шлюб з труднощами. Тому що Вам просто "НЕ ХОЧЕТЬСЯ" брати на себе відповідальність за іншу людину, а "ХОЧЕТЬСЯ" просто потрахатися. А це чиста фізіологія - коханням тут і не пахне.3. Шлюб вважається шлюбом при наявності документа, який це підтверджує - державного або конфесійного. Все інше - це перелюб.

1. У вас кась манія що до пянок, чи не якась особиста проблема? Вибачте якщо лізу не в свою справу. Взагаліто я чомусь першим ділом подумав не про п'янку а про ЗАГС і штамп у паспорті, здається саме це мала на увазі Оксана.
2. А ви як тільки побачили свою жінку так відразу твердо вирішили "хосчу на ній оженитися і ми це зробемо!"? Чи ж може таки були вагання чи теба заразчи може це не та людина, як воно буде. Адже одна справа коли ти живеш просто разом з коханою людиною, де по суті, по закону ніхто нікому не винен нічого, а інша справа якщо це твоя жінка\чоловік. Скажіть що відносини тіж самі, сім'я така ж сама :) І мені цікаво, сьогодні ми зустрілися, завтра ми побачились вдруге, потім поцілувалися, а на кінець тижня вже побралися??? Ви так собі це уявляєте?
3. По вашим словам виходе треба все робити тільки як я описав вище. Зустріч - подивилися один на одного - оцінили наскільки вигідно буде з цією людиною жити - оцінили наскільки легко буде жити з цією людиною - пішли до психіатра за консультацією - по анкетам підійшли один-одному - на слідуючий день побралися - через місяць, по економічним розрахункам занялися сексом лише в цілях зародження дитини.... Ні, вибачте, прочто я це собі уявив.... та в роботів якихось перетворитися потрібно, їй-Богу! При таких сурових правилах: "або відразу оженись, або взагалі ти мені не потрібний", всі романтичні вечері можна сміливо ототжнювати з діловими обідами двох коллег по роботі - поїли, поговорили, розійшлися по домам... жахи :dash:



Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
GreyДата: Субота, 17.11.2007, 16:33 | Повідомлення # 63
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
1. За яким законом співмешканці вважаються сім'єю?

2. Яка ж це любов, коли Ви вважаєте, що не винні нічого один одному - читай не ХОЧУ відповідати за іншого. Я задоволення отримав, а на проблеми іншого мені начхати. Це гола фізіологія.

3. Співмешкання ( громадянський шлюб ) і є пошуком вигоди з боку чоловіка, бо він практично ЗАВЖДИ першим його розриває. Бо коли йому трапиться красивіша і сексуальніша - що його втримує?

4. Коли я вперше побачив свою майбутню дружину, я був у 10 класі, а вона у 1-му. З чого нам треба було починати? А секс коли треба було починати - у 5 чи 7 класі?

5. Проблеми з горілочкою - що було те було - не заперечую. А зараз мені плювать на цю проблему. :)





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
ОксанаДата: Субота, 17.11.2007, 16:38 | Повідомлення # 64
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
Quote (Grey)
4. Коли я вперше побачив свою майбутню дружину, я був у 10 класі, а вона у 1-му. З чого нам треба було починати? А секс коли треба було починати - у 5 чи 7 класі?

Вибачте, Грею, за відверте запитання, але скажіть чесно - і ви, і дружина втратили невинність після реєстрації шлюбу (вінчання)?

 
GreyДата: Субота, 17.11.2007, 17:04 | Повідомлення # 65
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Практично через 2 години. yes
Попереджуючи наступне питання - до того зустрічалися майже 2 роки, вперше поцілувалися через 1 рік зустрічей. yes




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
ОксанаДата: Субота, 17.11.2007, 17:18 | Повідомлення # 66
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
Cупер!! Тепер я знатиму що і таке буває. Дякую за відповідь. А Ви дуже хвилювалися? адже підготовка до Вашого першого в житті сексуального контакту, наскільки я пам"ятаю, здійснювалася в бібліотеці + підручник анатомії..
 
GreyДата: Субота, 17.11.2007, 18:27 | Повідомлення # 67
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
+ підручник фізіології + підручник біохімії + підручник по етиці сімейного життя :)

А для чого тоді гормони і "голос природи"?

А від надмірного хвилювання буває "синдром молодожонів" - короткочасна ( 2-3 дні ) імпотенція ( а якщо ще згадати режим дня "новобрачного" останні 4-5 днів... ) shok Уявляю реакцію Адміна, коли він це читає ;)

А як потрібно правильно готуватися до "першого разу" по Вашому?





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
ОксанаДата: Субота, 17.11.2007, 19:21 | Повідомлення # 68
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
Готуватися до "першого разу"? Насамперед потрібно досягти фізичної та психологічної зрілості. Остання приходить тоді, коли людина стає здатною розуміти свої відчуття і бажання. Ось тут доречний і перегляд еротичних фото та фільмів ( вигляд оголеного тіла не повинен викликати огиду або шокувати !) Це, на мою думку перевага над літературою і схематичним зображенням у підручнику анатомії. По - друге, має бути особливе почуття між партнерами, взаємне бажання, а не просто цікавість чи свідоцтво про одруження в руках.
ИМХО, краще відчувати себе в обіймах досвідченого партнера, ніж бути навчальним полігоном.

 
НерекламаДата: Субота, 17.11.2007, 20:41 | Повідомлення # 69
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Жалкую, що раніше не заходила до цієї теми.
Ви так милу дискутуєте, що не можду не вставити свої "два слова".

1. Хоч я демократично ставлюсь до намірів та дій людей в усіх напрямках (в кожного своє життя і не потрібно дорослим людям вказувати, як їм жити),
та все ж я проти занадто "відкритих" фото з геніталіями в публічних місцях. Для такої літератури повинні бути окремо відведені місця. mail1
2.Дітям потрібно розповідати не казки про аїстів, а все як є. Тільки делікатно і поступово, відповідно віковим особливостям окремої дитини.
3. Люди! У всіх у вас є природні бажання. І скільки б ви не обговорювали цю тему, вони не зникнуть! Звичайно, можна противитись природному через свої моральні переконання, але повторююсь, вони у кожного свої і суперечки по цьому питанню вважаю безглуздими yes




"Життя - це шанс на щастя."

 
ОксанаДата: Субота, 17.11.2007, 21:04 | Повідомлення # 70
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
Нереклама, Згодна з Вами, але ця "тема для дискусії" була розпочата саме тут, а не в темі "Адміністратору" - де можна було б говорити про те, де слід розміщувати ті "славнозвісні фото". Сама дискусія вже кілька разів змінювала ключову тему, факт демонстрації геніталій вже втратив свою актуальність, перейшли на інше. Ми просто говоримо про інтимні речі, наприклад, я - маю свою думку і викладаю її на форумі. І дуже добре, що Grey має свою + життєвий досвід. А суперечки не завжди безглузді, іноді в може народитися істина yes якщо не для учасників, то для читачів.
 
НерекламаДата: Субота, 17.11.2007, 21:29 | Повідомлення # 71
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Оксана, звичайно, спілкування може допомогти комусь змінитися, але на мою думку, всі залишились при своїх поглядах. dash :)
Quote (Оксана)
Сама дискусія вже кілька разів змінювала ключову тему, факт демонстрації геніталій вже втратив свою актуальність, перейшли на інше.

Вибач, я в цій темі раніше не бувала, тому що встигла прочитати, (що зачепило) на те і відповіла yes



"Життя - це шанс на щастя."

 
ZaporikДата: Субота, 17.11.2007, 21:41 | Повідомлення # 72
Група: Видалені





Прочитавши все що перед цим було я думаю назвати цю рубрику, на прийомі у сексопатолога і психоаналітика! Так вже все розсмоктане, здається окрім сексу нема про що поговорити. Мені здається що в світі є глобальніші проблеми ,а не те щоб розповідати як краще спереду, ззаду, збоку в резині без , вранці а може ввечері. Складається враження що в Кобеляки прийшла сексуальна революція. Краще піднімалиб моральні цінності! А так одна розпуста.Така моя думка yes
 
ОксанаДата: Субота, 17.11.2007, 21:54 | Повідомлення # 73
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
Нереклама, те, що кожен залишиться при своїх поглядах було очевидно ще спочатку yes . Zaporik, питання "як краще" і "пози" ще не обговорювалися і на твої переконання ніхто не зазіхає. Відкривай нову тему - поговоримо про мораль, ця тема невичерпна.
 
НерекламаДата: Субота, 17.11.2007, 21:55 | Повідомлення # 74
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
:) А що, краще, як в комунізм, коли люди сексом не займалися й в туалет не ходили, бо про це бачте, говорити не пристойно.
А ви знаєте скільки сімей Zaporik, розпадалось саме через мовчання, через те, що чоловік не міг сказати жінці, як він хоче займатися сексом(в якій позі), бо це "неморально", через це він зраджував. А це морально?



"Життя - це шанс на щастя."

 
ОксанаДата: Субота, 17.11.2007, 22:00 | Повідомлення # 75
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
Нереклама, Знову згодна з тобою yes ! мовчання не завжди золото!
 
Форум » Зовсім приватно! » Про "Це"... » Секс в нашому житті! (Коли? Як? З ким? Де? Навіщо? займатися сексом.....)
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net