Пятниця, 26.04.2024, 20:15
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: KING  
Форум » Флудерський Рай! » Просто Флуд » Горілка та інші звеселяющі напої (Скільки Вам куме? А ти хіба країв вже не бачиш?)
Горілка та інші звеселяющі напої
perekosДата: Пятниця, 16.11.2007, 13:03 | Повідомлення # 1
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Grey)
А стан похмілля - не різновид добровільного мазохізму? Скільки разів ви собі казали - так шоб я ще колись - а через тиждень знову як ...

Буває, буває. Але де ж від неї дінешся. Такий вже нездоровий спосіб життя. Хоча віддаю перевагу пивові. Та й хіба можливо уявити якийсь святовий стіл, де замість алкоголю стоїть вода з бульбашками? Достатньо згадати часи Горбачова yes

PS. Вчора почув вислів: коли в нашому житті не стане горілки - ми перестанемо поважати один одного. :)




 
GreyДата: Пятниця, 16.11.2007, 13:26 | Повідомлення # 2
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
А я то думаю, чого воно Хусейн був такий злий? Виявляється тому, що мусульманин і смаку оковитої не знав. А так би влив у себе 2-3 л шмурдяку і став милим і добрим джином ( вибачте - це не натяк на Джинна ).

2 куми після застілля. 1-й лежить під забором, 2-й на забор обперся. 2-й - Куме! Ти мене поважаєш? 1-й - Я тобою гордюся!





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
perekosДата: Пятниця, 16.11.2007, 14:08 | Повідомлення # 3
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Яку горілку краще пити, що б на ранок не так ковбасило?
Не загорами вже новий рік, потрібно потихеньку робити стратегічні запаси, щоб потім не літати в пошуках з переляканими очима по магазинах.
Яку хто порекомендує?



 
GreyДата: Пятниця, 16.11.2007, 19:53 | Повідомлення # 4
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Краще за все - ніякої. Зробіть своїй мамі та коханій подарунок - будьте тверезим. А на зекономлені гроші купіть собі якусь потрібну річ.



"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
AdminДата: Пятниця, 16.11.2007, 20:16 | Повідомлення # 5
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Отакої? А що мені робити коли у мене взагалі не буває похмілля? shok
От хочете вірте, хочете ні, а вечерком буваємо на празнику, влиємо в себе багацько (відразу скажу Грею, це буває рідко, лише по великих святах), вранці встаю, влив у себе з літру води, поїв гарненько і я бадьорий і хороший. Голова ні разу не боліла. А потім іду до товаришів з якими вчора пив, а вони такі замучені, такі нещасні, весь час на мене дуються, що їх так "ковбасе", а мені хоть би хни :)

Говорять що передж застіллям треба випити аспірину. Не на ранок ПІСЛЯ, а ввечері ДО, і тоді синдроми набагато легші. Я то не пробував, але оворять допомагає.

Містере Грею, що до Хусейна, то може і справді так :) Знаємо славетних індіанців вожді яких, ідучи на переговори з іншими вождями, сідають в колі і викурюють трубку мира. Як ви гадаєте, що вони в ту трубку забивали? Думаю всі розуміють що не табак :) А навіщо? А тому, що під дурманом менше хочеться ругатися, всі більше схоляться до миру. Не дарма травку часто курять хіппі, так легше любити тих хто поруч, не звертати уваги на людські недоліки, про те Г*** яке навколо... Так, звичайно, задурманення, лиш ухід від проблем, а не саме вирішенні їх, але тіж самі індійці вирішували проблеми, спочатку від них "сховавшись".




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
GreyДата: Пятниця, 16.11.2007, 20:52 | Повідомлення # 6
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
1. Хочете докладніше узнати про індіанців - почитайте Кастанеду, але не думаю, що подібне задоволення у Кобеляках буде Вам по кишені. У Каліфорнії за 1 грам цього кактуса дають путівку на 5 років до "санаторію".

2. Перед вживанням алкоголю найкраще випити 3-4 таблетки пургену - тоді похмілля не буде точно.

3. До відмови від спиртного у мене похмілля було лише після такої суміші - 0,5 водки + 0,7 портвейну і бажано слоями ( закуска - занюхати лисиною кума ).
Не повторюйте вдома ( лише неподалік від реанімації ) - небезпечно для життя!!! %)

Добавлено (16.11.2007, 20:52)
---------------------------------------------
А які у атеїста ВЕЛИКІ свята??? :(





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
AdminДата: Субота, 17.11.2007, 16:23 | Повідомлення # 7
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Кастанеда писав дуже цікаві речі, а деякі книжки цого були навіть "важкі". Не знаю як що кактуса і Канади, а в Мескиці (здається там не спам'ятаю зараз де точно), наприклад, марихуана цілком легалізована.

Якщо перед вждиванням алкоголю випити пургену, то небуде ніякого свята. Ви, я так розумію, ходите в церкву на якісь проповіді, чи щось подібне, я до цих пір не знаю до якої церкви ви відноситесь, і ходите ви туди щоб отримати певну "їжу для душі" і, я так гадаю, після деяких проповідів вас часто долають сурові думки. Я ж не пропоную вам випити пургену, щоб цих думок у вас не було :)

Наприклад Новий Рік святкують навіть атеїсти :) А також день народження хорошого товариша і т.п. Дуже дуже ріждко спиртне береться для того, щоб"нажратися", швидше воно символічне, просто налаштовує людей на свято,такий собі стимулятор. Не ларма ж сам Ісус пригощав людей вином.




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
GreyДата: Субота, 17.11.2007, 16:58 | Повідомлення # 8
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
1. Біологічна назва наша - людина мисляча, тому думки будуть навіть тоді, коли я сидітиму на унітазі shok

2.

Quote (Admin)
Не ларма ж сам Ісус пригощав людей вином.

Чому Ви так довго тягли з цим питанням?
По-перше - натуральним виноградним вином, а не шмурдяком.
По-друге - вино змішувалося з водою в результаті чого рівень спирту знижувався приблизно до 2% по об'єму.
По-третє - люди жили в пустелі і це був чи не єдиний спосіб знезаразити воду, щоб не підхватити кишкову інфекцію.

3. Що означає сурові думки? Я дуже весела людина, як помітили - люблю почесати язиком на будь-яку тему. В чому моя суровість - лише в тому, що я маю радикальні погляди на пороки? Ви що думаєте - я себе щодня батогами шмагаю?

4. Для мене є єдиний аргумент вживання алкоголю - спирт, який входить до складу ліків ( що до речі і робив Іісус - він не давав нерозведеного вина усім підряд ).

5. Невже у Вас така бідна фантазія, що Ви не можете без пива налаштувати себе на свято?





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
perekosДата: Понеділок, 19.11.2007, 12:21 | Повідомлення # 9
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Grey)
Краще за все - ніякої. Зробіть своїй мамі та коханій подарунок - будьте тверезим. А на зекономлені гроші купіть собі якусь потрібну річ.

Подарунки само-собою. А святковий стіл, як писав уже вище, без алкоголю не уявляю. І образ трезвеника - не сповідую. Хоча і тих, хто під забором валяється нерозумію. Все в міру.
Quote (Grey)
До відмови від спиртного у мене похмілля було лише після такої суміші - 0,5 водки + 0,7 портвейну і бажано слоями ( закуска - занюхати лисиною кума ).

А оце уже конкретна відповідь. Гарний рецепник. yes

Ще варіанти коктельчиків будуть? ;)




 
GreyДата: Понеділок, 19.11.2007, 12:28 | Повідомлення # 10
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (perekos)
Ще варіанти коктельчиків будуть?


Тільки в приват! Ви ж перший кричатимете - це РЕКЛАМА! Ганьба! :)




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
perekosДата: Понеділок, 19.11.2007, 12:46 | Повідомлення # 11
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Не кичатиму. Обіцяю. :)

А інші що, алкоголю не нюхали і рецептів відповідно не знають?




 
GreyДата: Понеділок, 19.11.2007, 12:51 | Повідомлення # 12
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (perekos)
А інші що, алкоголю не нюхали і рецептів відповідно не знають?

Так у них і питай! Максимально міцні напої, які я вживаю - кава ( друзі з Італії привезли - супер! ) і кисляк! %)





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
perekosДата: Понеділок, 19.11.2007, 13:39 | Повідомлення # 13
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Буду чекати, може ще хто підкаже. до Новоро року час іще є.


 
GreyДата: Понеділок, 19.11.2007, 22:36 | Повідомлення # 14
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (perekos)
Хоча віддаю перевагу пивові.

А Ви знаєте як роблять пиво?

До зернового ( ячмінного або рисового ) солоду додаються спеціальні мікроорганізми. Вони їдять цей цукор, потім переварюють його і виділяють своєрідні фекалії в яких і міститься спирт.
Потім до цих фекалій "пивовари" добавляють всяку хімічну бурду ( почитайте на звороті пляшки ) і називають все це пивом.
Приємного апетиту! shok





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
perekosДата: Вівторок, 20.11.2007, 10:12 | Повідомлення # 15
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Grey)
А Ви знаєте як роблять пиво?

Знаю. Ну і що? Якщо думаєте що я побрезгую після такого опису вживати пиво, то глибоко помиляєтесь. drinks
Так можна описати ВСЕ що завгодно. Ви писали, що любите кисляк. А знаєте як він робиться....? shok :) :) :)



 
Форум » Флудерський Рай! » Просто Флуд » Горілка та інші звеселяющі напої (Скільки Вам куме? А ти хіба країв вже не бачиш?)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net