Пятниця, 29.03.2024, 09:59
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 11
  • 12
  • »
Форум » Online-конференція » "КАБІНЕТ" » Шкарбан Анатолій Миколайович (Депутат Полтавської обласної ради.)
Шкарбан Анатолій Миколайович
AdminДата: Вівторок, 11.12.2007, 18:22 | Повідомлення # 1
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
В даній темі форуму ви можете задати запитання депутату Полтавської обласної ради від Блоку Юлії Тимошенко, Шкарбану Анатолію Миколайовичу.
Розмова з Анатолієм Шкарбаном відбудеться в суботу 22 грудня 2007 року з 14.00 до 16.00. Пріоритет надається тим питанням, які будуть задані в режимі "online". Всі інші питання будуть розглянуті по мірі можливостей гостя. Тому рекомендовано заходити на даний розділ форуму саме у вище вказаний час і швидко записувати свої питання.

За підтримки газети "ЕХО Кобеляк"




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
НерекламаДата: Пятниця, 14.12.2007, 01:34 | Повідомлення # 2
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Хотілося б запитати у Анатолія Миколайовича: Якби вам запропонували стати мером міста або головою держадміністрації - що б ви обрали? ;)


"Життя - це шанс на щастя."



Повідомлення відредагував Нереклама - Пятниця, 14.12.2007, 12:17
 
ШкарбанДата: Субота, 15.12.2007, 09:47 | Повідомлення # 3
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Дякую за питання. На сьогодні ні перша, ні друга посада мене не цікавить.
Спробую пояснити.
МІСЬКИЙ ГОЛОВА.
1. Я двічі пропонував свою кандидатуру, виборці не підтримали. Треба поважати і себе, і позицію виборців.
2. Будинок інтернат- маленьке місто із своїми жителями, проблемами, бюджетом, і т.д. Та і можливість реалізовувати свої задуми мабуть більші чим у міського голови, точніше простіші технічно. Міняти "шило на мило" ?
Голова РДА.
1. Посада для командної роботи на рівні району і області , команда ОДА-(сьогодні) не є моєю командою, а йти на посаду, щоб воювати з керівництвом області ?!
2.Посада голови постійної комісії обласної ради по об"єму завдань і можливостей можна порівняти із посадою заступника голови ОДА, і хоча ця робота на добровільних засадах( без зарплати), але мені цікаво.
3. Я противник адміністрацій як такої владної гілки в нашій державі.
4. Якщо керівник району буде обиратися прямим голосуванням жителями району, депутати районної ради по мажоритарним округам і обраний радою виконавчий комітет, це цікава пропозиція, за таку посаду я готовий боротися.



Повідомлення відредагував Шкарбан - Субота, 15.12.2007, 19:11
 
GreyДата: Субота, 15.12.2007, 12:25 | Повідомлення # 4
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Шановний Анатолій Миколайович!
Що Ви зробили як депутат-лікар для медицини району за 2007 рік?




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
ШкарбанДата: Субота, 15.12.2007, 16:04 | Повідомлення # 5
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
В 2007році завдань по вирішенню питань медицини району перед мною не ставилося, але закінчення реконструкції обласної лікарні, в яку Облрада на протязі декілька років направила не один мільйон гривень із обласного бюджету, надіюсь, покращить якість медичних послуг і жителям Кобеляцького району. На черзі будівництво Туберкульозного діспанцеру і інфекційної лікарні. Обласний і районні це різні рівні бюджетів, фінансувати з області районні заклади можливо тільке під програму. Ставте завдання, буду шукати шляхи вирішення.
P.S. Можливості районного бюджету, при раціональному використанні, здатні забеспечити достатній рівень надання послуг.



Повідомлення відредагував Шкарбан - Субота, 15.12.2007, 19:18
 
paliyДата: Понеділок, 17.12.2007, 23:23 | Повідомлення # 6
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Шановний Анатолію Миколайовичу! Ваша відповідь щодо посад міського голови та голови РДА особисто мені сподобалася. Звичайно ж, якщо вона була щирою. А тепер мої запитання. До чого у діяльності районної і міської влад Ви ставитеся критично і вважаєте їх прорахунками? Яке Ваше особисте бачення подальшого розвитку району і міста? І нарешті, скажіть, будь-ласка: хто для Вас особисто авторитетніший - Олександр, Володимир чи Олег? yes


Сім-сім
 
ОксанаДата: Вівторок, 18.12.2007, 22:26 | Повідомлення # 7
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
Шановний Анатолій Миколайович! Помітна Ваша увага до форуму. Які у Вас враження від новоствореного сайту?
Дякую.

 
ШкарбанДата: Середа, 19.12.2007, 04:48 | Повідомлення # 8
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Дякую за запитання. Щиро вибачаюся за затримку з відповідю. Готується сесія Обласної ради + закінчення бюджетного року + "тендерна" проблема із сміттєвозом + "синдром хронічної втоми".
Сайт відмінний. Кожен ранок з 4.00 передивляюся інтернет, розпочинаю з Полтавщини.
Форум цікавий, хоча однобокий, як реклама телебачення - секс, перхоть і прокладки.

Щирість моїх відповідей залежить від питання. Спробуйте говорити людям тільки правду і через два - три дні від вас будуть втікати, а потім місяцями будете виправдовуватися, вибачатися і миритися. Повна відвертість практично не можлива. Але я стараюся.

Quote (paliy)
хто для Вас особисто авторитетніший - Олександр, Володимир чи Олег?

Для мене авторитетів серед названих людей не має. Хоча, за для об"єктивності, Олександр "зробив" себе сам, а Олег і Володимир випадкові люди в політиці і владі. Уточнювати?
Quote (paliy)
До чого у діяльності районної і міської влад Ви ставитеся критично і вважаєте їх прорахунками?

До влади завжди потрібно ставитися критично . Головний прорахунок "вождів" - перебільшенна самовпевненність і відсутність самокритичності. Влада повинна надавати послуги людям, а нами продовжують "керувать".
Подальший шлях розвитку району , складна тема для повідомлення на форумі. Прошу більш конкретного запитаннь.

Чекаю нових запитань.


 
MartiniДата: Середа, 19.12.2007, 09:29 | Повідомлення # 9
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Як ви вважаєте, чи будуть весною позачергові вибори до місцевих рад. І чи будете ви балотуватися? І від якої політичної сили?


Не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні!
 
ШкарбанДата: Середа, 19.12.2007, 19:06 | Повідомлення # 10
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Дякую за запитання.
Боюся що позачергові вибори до місцевих рад весною будуть. Є думка про потребу в "очищенні" депутатських рядів. Я цю ідею не підтримую, хоча погоджуюсь с тим, що при формуванні списків було допущено багато помилок які потрібно якось вирішувати. Свою особисту участь у майбутніх виборах на сьогодні не обмірковував. Якщо будуть партійні списки то питання моєї участі вирішуватиме БЮТ. При повернені до мажоритарки буду приймати рішення.
Quote (Martini)
І від якої політичної сили?

Сьгодні моя депутатська діяльність пов"язана з БЮТ, не бачу причин її розривати.
Чекаю нових запитань.

 
ШкарбанДата: Пятниця, 21.12.2007, 12:47 | Повідомлення # 11
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Рік 1961 - це рік Бика, 19 травня- період Тільця. В сумі маємо подвійний Тілець або Бик в квадраті. Погоджуючись з характеристиками які дають знаку толмачі гороскопів, хотілося б їм відповідати. Гороскопам вірю в застині очікуванних подій і не хочеться вірити нетриємним попередженням. А взагалі всі ми суєвірні, тільки соромимся це визнати.

Добавлено (21.12.2007, 12:47)
---------------------------------------------
11:27гном
Запитання до Анатолія Шкарбана а ви памятаєте коли останній раз співали?

Якщо зараховується "мурликання" собі під носа, підспів мелодіям в автомашині і " арії" дома дружині при хорошому настрої, то через день точно. А в компанії або перед публікою не співав років10, та і музичним слухом ніколи не вихвалявся.


 
perekosДата: Пятниця, 21.12.2007, 13:46 | Повідомлення # 12
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Цікавить Ваше бачення на будівництво об'їздної. Доцільність, підводні каміння, плюси і мінуси, а також стан просування даного проекту на даний час.


 
СаруманДата: Пятниця, 21.12.2007, 16:30 | Повідомлення # 13
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 80
Репутація: 3
Статус: Offline
Анатолій Миколайович, чи згодні ви (в принципі) з тим, що будь-яка влада завжди пила і питиме чужу кров (образно)?

Ваша думка з приводу раптового ремонту доріг у Кобеляках?




Весна будет когда-нибудь завтра...
 
ШкарбанДата: Пятниця, 21.12.2007, 21:05 | Повідомлення # 14
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (perekos)
Цікавить Ваше бачення на будівництво об'їздної. Доцільність, підводні каміння, плюси і мінуси, а також стан просування даного проекту на даний час.

Об"їздна дорога буде будуватися незалежно від наших бажань і точок зору, це доцільно,бо це " артерії Держави". Інша справа - як це робиться. Можна згадати Тімерлана- " Великі народи прийшли б у великий (ужас)якби знали, які вожді ними керують" не дослівно, але вірно.удівництві доріг найбільші "відкати"при освоєнні бюджетних коштів, +,-%, 40% будівництво доріг дуже вигідна справа, особливо перед виборами або після них.
Сьогодні найпривабливіший "шматок", місцевої влади це розподіл землі біля майбутньої автодороги. В межах населенного пункту це право сільської і міської влади, за межами- адміністрація. Сьогодні , впливаюче на це питання, чиновник адміністрації може забеспечити безбідне існування не одного покоління своєї родини.

 
GreyДата: Пятниця, 21.12.2007, 22:05 | Повідомлення # 15
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Питання 1.
Quote (Шкарбан)
Можливості районного бюджету, при раціональному використанні, здатні забеспечити достатній рівень надання послуг

Блеф! Спробуйте вивчити наступні питання, які характерні для будь-якого сільського району України ( думаю і для Вашого ), і підрахуйте скільки бюджетів потрібно, щоб їх вирішити:
1. Рівень забезпечення села лікарями ( головних лікарів відкиньте зразу - у них посади звільнені )
2. Рівень забезпечення села фельдшерами ( який % сіл у Вашому районі, де взагалі немає медпрацівників ).
3. Рівень забезпечення села медичним транспортом, який не возить головних лікарів, а реально працює + бензин.
4. Рівень забезпечення села сучасним обладнанням.

Питання 2. Ви витратили близько 10 років, щоб отримати диплом лікаря. Чому Ви покинули традиційну медицину?





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
Форум » Online-конференція » "КАБІНЕТ" » Шкарбан Анатолій Миколайович (Депутат Полтавської обласної ради.)
  • Сторінка 1 з 12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 11
  • 12
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net