Пятниця, 29.03.2024, 14:31
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Гуртожиток » Жилий сектор » Тут живе SASHKO (Кімната №8)
Тут живе SASHKO
sashkoДата: Понеділок, 28.01.2008, 12:51 | Повідомлення # 1
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Вітаю вас?
Проходьте, запитуйте, розповідайте.
Що вас цікавить?



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Понеділок, 28.01.2008, 12:55
 
sashkoДата: Понеділок, 28.01.2008, 13:35 | Повідомлення # 2
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Добрий день, Нерекламо!
Я важаю, що знак зодіаку, під яким народилась людина, ніяк не впливає на її характер.

З повагою, sashko.




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
PsevdoNimBДата: Вівторок, 29.01.2008, 11:27 | Повідомлення # 3
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Мир Вашій хаті! yes

Quote (sashko)
Я важаю, що знак зодіаку, під яким народилась людина, ніяк не впливає на її характер

Так таки і ніяк? ) Чи може хоч трішечки впливає? ;)
Ви вважаєте, що зірки та інші планети ніяким чином не впливають на нашу планету та на її мешканців?

 
sashkoДата: Вівторок, 29.01.2008, 12:53 | Повідомлення # 4
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Ви вважаєте, що зірки та інші планети ніяким чином не впливають на нашу планету та на її мешканців?

:) Ну, впливають, звичайно, як не як гравітаційна взаємодія присутня, хочь і надзвичайно мала, плюс космічний пил, та електромагнітні випромінювання різних диапазонів (теж невеликої щильності).
Та мова йшла, як я зрозумів, про вплив розташування небесних світил в той чи інший момент на характер та долю людини.
Звичайно, все в цьому світі впливає на нас, в тому числі, думаю і на нашу психіку.
Та те, що пропонує нам гороскопічна "наука" про вплив зірок на наш характер, в кращому випадку, неймовірно перебільшено.
Є неймовірно більш сильніші чинники по впливу на формування нашого характеру.
Це і оточуюче соціальне середовище (виховання, школа, друзі, тощо), і оточуюче природне середовище (місто чи село, глухий ліс чи центральна вулиця), і те, що ми слухаємо (брехня чи правда, музика, крик, скрежіт металу,тощо), що нам говорять, що ми читаємо (Біблія, Коран, Майн кампф, молот відьом, тощо), що ми дивимось (природа чи порнуха і бойовики по телевізору), навіть те, що ми їмо і пьемо і чим ми дихаємо!

Є така формула формування характеру:
Думки - вчинки - звички - характер - доля.
Наші думки формуються під дією вище означених чинників, через органи сприйняття, та під дією нашого внутрішнього вольового рішення (наприклад, я щось чую, я приймаю або не приймаю те що чую. Якщо я приймаю те що чую, це починає впливати на хід моїх думок, на їх характер). Воля, в свою чергу тісно переплетена з нашими думками з їх характером. Хараткер наших думок також впливає на силу нашої волі (здатності приймати рішення, правильні рішення).
На підставі наших думок в поєднанні з нашим вольовим рішенням ми робимо якісь вчинки (я вважаю, що саме так треба чинити, я маю сили це зробити, тому я роблю саме так).
Якщо ці вчинки повторюються в нашому житті у нас виробляються звичкі ( я це постійно часто, періодично роблю). Звичкі ж ведуть до формування рис характеру (тобто я чиню саме так, тому що я саме такий вже є).
Наш характер (лагідність, гнівливість, поспішність, неторопливість, правдивість, брехливість, працелюбність, лінивість, тощо) змушує нас певним чином реагувати на ті чи інші події, людей, явища, зустрічатися з тими чи іншими людьми, мати тих чи інших друзів, оселятися в певному місті, шукати певні види занять, сваритися, миритися та безліч іншого. Це все формує нашу долю.
Такий вид світосприйняття з якого випливає віра в силу гороскопів є, на мою думку хибним, хоча б по тій причині, що він відкидає, чи принаймні дуже сильно зменьшує роль впливу нашого вільного вольового рішення на хід наших думок, а значить, в кінцевому випадку і на нашу долю. Тобто цей світогляд виголошує такий лозунг: "Зі мною так сталося, тому що так повинно було статися і я тут не причому." Це хибна думка, вона залишає людину без такого цінного Божого дару, як здатність вільного вибору

Тобто віра в гороскопи, з одного боку, принаймні, дуже сильно перебільшує їх вплив на долю людини, а таке перебільшення вже є неправдою саме по собі.
З другого боку, віра в гороскопи блокує нашу здатність вільного вибору (нашу волю).



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Вівторок, 29.01.2008, 13:00
 
PsevdoNimBДата: Вівторок, 29.01.2008, 13:11 | Повідомлення # 5
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
О! Так значить правдивіше було відповісти, що знаки зодіака впливають, але не так істотно )
А взагалі то знаки зодіака вливають істотно тоді, коли людина не працює над собою і розвивається "рефлекторно". Тому і помітили у одного знаку зодіака певні спільні риси характеру чи вади. Вони дійсно є. Те, як вистроялися зірки під час народження людини - не може не впливати та її формування. Зв'язок з космосом людини прямий.
Тобто гороскоп - це данність, з ним в принципі якось можна працювати, але пам'ятати що наше завтра залежить від того, що ми робимо сьогодні.
І якщо ще про загальний гороскоп можна ще щось сказати на його захист, то гороскопи наприклад тижневі - це вже дуже схоже на маячню і не піддається ніякій логіці (але я розумію видавництво газет - їм же треба щось їсти))). А збігів буває маса, бо життя різноманітне, тому люди й вірять в них.

Quote (sashko)
"Зі мною так сталося, тому що так повинно було статися і я тут не причому."

Тут я цілком згоден. Жертвою себе вважати - це "відмазка" від відповідальності за свої вчинки.

 
sashkoДата: Вівторок, 29.01.2008, 13:21 | Повідомлення # 6
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
...то гороскопи наприклад тижневі - це вже дуже схоже на маячню і не піддається ніякій логіці (але я розумію видавництво газет - їм же треба щось їсти))). А збігів буває маса, бо життя різноманітне, тому люди й вірять в них.

Quote
Жертвою себе вважати - це "відмазка" від відповідальності за свої вчинки.

Згоден! :)



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
sashkoДата: Середа, 30.01.2008, 12:33 | Повідомлення # 7
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Дякую, Нерекламо, за цікаве запитання.

Я бачу так:
З цих трьох моментів перерахованих вами, найсильніший вплив на формування характеру людини може мати виховання, потім середовище, потім спадковість.
.




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Середа, 30.01.2008, 12:40
 
GreyДата: Середа, 30.01.2008, 16:09 | Повідомлення # 8
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Характер змінити неможливо, а звички і стиль життя - безперечно - через виховання і самовиховання.



"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Середа, 30.01.2008, 16:36 | Повідомлення # 9
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Характер змінити неможливо

Невже Христос даремно страждав вмер і воскрес?! :)



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
GreyДата: Середа, 30.01.2008, 21:03 | Повідомлення # 10
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
А при чому тут характер ( тип темпераменту )?



"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
НерекламаДата: Середа, 30.01.2008, 23:15 | Повідомлення # 11
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Quote (Grey)
Характер змінити неможливо, а звички і стиль життя - безперечно - через виховання і самовиховання.

Якраз характер людина може змінити, працюючи над собою, а от темперамент уже набагато важче... і чи потрібно? Єдиний негативний темперамент, з яким потрібно боротися, це меланхолічний (істерики, вразливість, неспроможність постояти за себе)...




"Життя - це шанс на щастя."

 
PsevdoNimBДата: Четвер, 31.01.2008, 09:05 | Повідомлення # 12
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Нереклама, а знаєте, як називається людина, котра не сприймає реальність, не сприймає світ таким, як він є, бо вірить тільки в свій ідеал світу, що створений у мріях? Така людина щодня неадекватно реагує на ситуації: ображається, сумує, злиться, жаліє себе, впадає в розпач, тобто проявляє негативні емоції... (чим і накоплює карму) іншими словами веде себе в абсолютно протилежному напрямку від просвітлення..... як назвати такую людину? ;)
 
НерекламаДата: Четвер, 31.01.2008, 09:31 | Повідомлення # 13
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
PsevdoNimB, ви назвали ознаки життєвої кризи, її доречі переживає кожна людина в різні періоди життя.
Чи вам ніколи не було себе жаль (навіть на підсвідомому рівні?)

Quote (PsevdoNimB)
не сприймає світ таким, як він є, бо вірить тільки в свій ідеал світу, що створений у мріях?

А який є цей світ? Ви можете дати конкретну відповідь? Всі ми його сприймаємо по різному

Quote (PsevdoNimB)
тобто проявляє негативні емоції...

іноді негативні емоції навіть корисні для вироблення імунітету до проблем

Quote (PsevdoNimB)
іншими словами веде себе в абсолютно протилежному напрямку від просвітлення....

Назвіть мені правильний напрямок!!! Я б теж туди сходила)))




"Життя - це шанс на щастя."

 
PsevdoNimBДата: Четвер, 31.01.2008, 10:38 | Повідомлення # 14
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Нереклама, по-перше, ця людина називається РОМАНТИК.
Всі ми по-троху романтики, тому і все, що я написав вище кожного з нас в якомусь обсязі стосується :)
До романтизму ми звикли і навіть вважаємо його чимось позитивним. А який насправді він позитивний я вже описав у попередньому пості ;)
Романтики завжди надають собі або комусь/чомусь дуже великого значення, від чого і страждають, бо не знають справжніх цінностей, від яких залежать (чи забувають про них)

Чи може Ви вирішили, що я вважаю себе просвітленим?)))
Е ні..... мабуть не в цьому житті ))
Всіх нас привчили до романтизму, мать його пере так ))


 
sashkoДата: Четвер, 31.01.2008, 10:44 | Повідомлення # 15
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Добрий день, я бачу гості вже встигли чашки для чаю понаходити в мої кімнатці поки мене небуло! :)
Quote
Назвіть мені правильний напрямок!!! Я б теж туди сходила)))

Прошу, читайте уважно кожне слово!
Єдиний шлях який веде до справжнього просвітлення та до життя вічного, це життя з вірою кожному слову яке сказав Бог. Якщо ми віримо тому, що сказав Бог, то його Слово, прийняте нами через віру, починає могутньо діяти в нас перетворюючи наш характер в характер Божий.
Це практика життя, залізна практика. Повірте мені! Це перевірено не тільки мною.
Саме так жив Христос на цій Землі. І тому Він є для нас прикладом. Він вірив кожному слову яке написане в Біблії і яке Йому говорив Його Батько небесний. Тому його характер повністю Божий.
Проблема усього людства, та кожного з нас, корінь наших страждань, та причина смерті і зла в цьому світі полягає саме в тому, що ми не завжди віримо правді, Слову Божому, тому що говорить Бог.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Четвер, 31.01.2008, 10:50
 
Форум » Гуртожиток » Жилий сектор » Тут живе SASHKO (Кімната №8)
  • Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net