Пятниця, 01.03.2024, 22:27
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Гуртожиток » Жилий сектор » Тут живе SASHKO (Кімната №8)
Тут живе SASHKO
EVAДата: Середа, 02.04.2008, 17:25 | Повідомлення # 91
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
Quote (sashko)
Так, ні ж, я готовий відповісти на ваші питання. Просто те як ви спитали, звучить для мене досить обширно. І дати якусь конкретну відповідь мені на таке запитання як "А як же Київ?" досить важко. Зрозумійте мене.

sashko, мені цікаво, чому Ви хочете залишити Київ і переїхати в Кобеляки? ;)
Які причини, мотиви?
Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
sashkoДата: Четвер, 03.04.2008, 14:24 | Повідомлення # 92
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Причин декілька. Назову найістотніші з них. Так би мовити, стратегічні, які і побуджують мене в першу чергу до переїзду:

1 Я, як віруюча людина, вважаю, що Бог хоче аби людина жила в умовах якомога більш наближених до природніх. Чому?
Тому, що саме в Божому творінні, людина може найкраще бачити (якщо звичайно захоче) образ самого Творця і таким чином, перебуваючи в відповідному середовищі (ліс, річка, поле, чисте повітря, затишок, відсутність нагромадження штучних явищ) вона здатна краще пізнавати Творця і сприймати Його образ. Як розумієте, сільська місцевість значно краще підходить для цього ніж міська.
В той же час, великі міста, мегаполіси, є скупченням проявів штучної культури, яка в основі своїй є порочною: величезне звукове навантаження (товпи народу, постійний рух машин, підприємства), сильна загазованість повітря, постійний поспіх, загальна стрессова ситуація, розбещеність нравів, загальне поклоніння золотому теляті, масовий прояв гордині та алчності, перевершення штучних форм над природніми (залізо-бетонні джунглі, асфальт, які є значно примітивнішими і уродливішими ніж природні пейзажі) та інше. Все це призводить до фізичного, психчного та духовного руйнування людського індивідуума, тобто кожного з нас. Вся сутність міста направлена на те, аби роз'єднати людину з Богом і знищити її. Особливо це небезпечно для маленькіх дітей, які є найнезахищенішими істотами в цьому плані. Тому, я як голова своєї сім'ї, ставлячи на перший план здоров'я (фізичне, психічне, духовне) моє і моїх дітей і дружини, вирішив перебиратися ближче до села.

2 Зараз, як на мене, єдиним плюсом великого міста є можливість досить просто знайти роботу для наймита (шанси на створення власної справи, вважаю рівними як для села так і для міста).
Але прийде час, я в цьому впевнений, коли люди з міст будуть тікати знову в села. Причиною тому, є всесвтній хаос (в тому числі економічний, екологічний, епідеміологічний та інші), який буде царювати на Землі перед приходом Господа Ісуса Христа. До такого стану призведуть ряд причин глобального характеру. І в такій ситуації саме великі міста і їх жителі будуть найбільш вразливим елементом. Уявіть що буде творитися в містах, коли вирублять світло на станції, вимкнуть воду, газ, перестане робити каналізація. Відразуж виявиться немічність і незахищенність горожан, які в більшості своїй проживають в багатоквартирних поверхівках. Ріст злочинності , інфекційних захворювань, голод, низькі температури, зупинка транспорту призведуть до массової міграції населення міст (тих з небагатьох, хто виживе) до села.
Та що б мою сім'ю не спіткало таке лихо вважаю за потрібне заздалегідь облаштувати своє особисте автономне (наскільки це можливо) хозяйство, поодаль від великих міст. Аби майбутні катаклізми не сильно зруйнували мій рід за який я несу відповідальніть перед Богом.
Є й інші причини, більш тактичного характеру.
Можливо, те що я зараз сказав є для вас незрозумілим, або навіть диким, та повірте, так є, і так буде.
Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Четвер, 03.04.2008, 14:27
 
oleksiy11Дата: Четвер, 03.04.2008, 14:34 | Повідомлення # 93
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Сашко в такому випадку важаю що заворскло для тебе в самий разЗвiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

 
sashkoДата: Четвер, 03.04.2008, 14:47 | Повідомлення # 94
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (oleksiy11)
Сашко в такому випадку важаю що заворскло для тебе в самий раз

Дякую, Олексій11 за пораду. Та поки що я не доріс до справжнього села, бо я людина яка звикла до цивілізації (вода гаряча з крану, електрична плита, зручності в хаті, і таке інше), та массовості (ми з дружиною досить активні і публічні люди і нам потрібне суспільство, хоч всеодно і тягне до затишку).Та в принципі я провів третину життя в селі, і знаю, що таке стояти раком по тиждню на городі.
Тому, поки ще діти малі, думаю шукати на правому березі, поближче до батьків дружини, поки діти не підростуть. А потім, сподіваюсь разом з дружиною, переїхати до справжнього села, залишивши те хазяйство яке в мене є та те яке з'явиться, якщо дасть Бог, дітям.
Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
EVAДата: Четвер, 03.04.2008, 21:01 | Повідомлення # 95
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
sashko, спасибі Вам за відповідь. :)
Ви повністю задовольнили мою цікавість.Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
ОксанаДата: Четвер, 03.04.2008, 21:09 | Повідомлення # 96
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
Добрий вечір(обід, ранок) у Вашій хаті!
Quote (EVA)
sashko, мені цікаво, чому Ви хочете залишити Київ і переїхати в Кобеляки? Які причини, мотиви?

Пропоную свій варіант відповіді: Продавши квартиру у Києві, даровану Господом Богом ""безвозмєздно", тобто даром, - можна купити в Кобеляках хороми і жити безбідно ще кілька років. Друзі по вірі в Кобеляках є, на громадських засадах проводити "цікаві зустрічі" в сільгоспуправлінні буде нагода, теща поруч, для дітей - екологія+безпека, у дружини, яка не працює, теж немає кар"єрних якихось амбіцій (що заважали б переїзду) Мудро, sashko! Чи я неправа? Чи дуже просто описала?

 
sashkoДата: Пятниця, 04.04.2008, 12:06 | Повідомлення # 97
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
:) Оксано, людина задавала питання про причини мого переїзду, а ви їй дали відповідь про що?
Далі.

Стосовно квартири в Києві помилилися, щиросердна Оксана. Ваша злоба досі ще не вщухла?!
Да і ХОРОМИ (в Кобеляках, чи ще десь) мені зовсім не потрібні. Вважаю безглуздим перебиратися в палаци, це невигідно ні з якої точки зору: ні з економічної (оплата ком. послуг; потім, в разі економічної кризи такий палац може легко перетворитися на кришталеву домівку (рос. - гроб) (уявіть, як це підтримувати життєдіяльність в будинку, наприклад, площею 150-200 м2, коли існують часті перебої з постачанням електроенергії та газу)) , ні з точки зору доцільності щоденного перебування і підтримання такого господарства, ні з точки зору відносин з людьми (завидки, злі погляди та інше, ну ви знаєте). Тому, якщо і буду шукати в Кобеляках будинок, то площею не більше 60-70 м2 (принаймні є в мене таке бажання).
Потім, ви занадто низької думки про моє світосприйняття, якщо вважаєте, що я збираюсь, щось десь міняти на гроші, аби прожити десь декілька років проїдаючи ці кольорові папери. Це тупо. Не ображайте мене, будь-ласка.
:)
Quote
Друзі по вірі в Кобеляках є, на громадських засадах проводити "цікаві зустрічі" в сільгоспуправлінні буде нагода, теща поруч,

Отут ви вже ближче до істини, правда це ви перерахували тактичні причини, я ж вказував на стратегічні
Quote
У дружини, яка не працює, теж немає кар"єрних якихось амбіцій (що заважали б переїзду)

Що ви! Моя дружина працює в дослідному інституті при НАН України, просто вона зараз в декреті. А про відсутність амбіцій ви праві, хоч і доведеться їй забути про захист своєї кандидатської.
Quote
Мудро, sashko! Чи я неправа?

:) Сподіваюсь, що праві.
Quote
Чи дуже просто описала?

Є таке. Трохи грубувато. Ну да ладно вже. :)Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Пятниця, 04.04.2008, 12:15
 
ОксанаДата: Пятниця, 04.04.2008, 19:31 | Повідомлення # 98
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
Шановний!
Quote (sashko)
Оксана. Ваша злоба досі ще не вщухла?!
Про яку злобу може йти мова? shok Я маю власне житло і не платила за нього гроші так само як і Ви!! Дісталось у спадок. І дякую за це діда, який власними руками його збудував, а не Бога, який забрав діда - і нам залишилась хата. А Ви вперто (говорячи Вашою мовою - тупо) приховуєте як отримали своє житло. Цим самим викликаєте в мене негативне ставлення до Вас, бо крім щиросердності я ще й дуже принципова до себе та до інших. Найбільше не люблю коли матеріальну вигоду огортають ще й шлейфом пафосних слів. Якщо ж при ймовірному переїзді Ви віддасте квартиру незнайомим людям, які цього потребують, приїдете, почнете відкладати із зарплатні по 300 грн. на власний будиночок - я публічно вибачусь. Звісно Вам не холодно, ні жарко від мого ставлення до Вас, ні від вибачення.. Але так буде чесно.
Quote (sashko)
Стосовно квартири в Києві помилилися, щиросердна Оксана.

В чому я помилилась????
Quote (sashko)
Ми не мали житла. Коли моя дружина завагітніла, я не знав як бути. Ми не бачили звідкіля воно, те житло, могло до нас прийти. Та я вірив, що Господь нас не залишить. Я молився. Постійно. Було дуже тяжко. За десять днів до народження мого сина ми отримали трехкімнатну квартиру. Без кредитів. Взагалі без грошей. Багатьом таке тільки снитися може. Бог живий.

І ще, якщо спеціалісти, які працюють в

Quote (sashko)
дослідному інституті при НАН України
не бачуть свого майбутнього в цій установі, користі, яку можуть принести своїм розумом і вмінням і не прагнуть до самореалізації - це мінус НАН України.
Але це вже просто мої роздуми. Можна там просто тупо працювати. :(

 
GreyДата: Пятниця, 04.04.2008, 21:58 | Повідомлення # 99
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
я провів третину життя в селі, і знаю, що таке стояти раком по тиждню на городі

А можна з цього місця більш детально, бо "знати, що таке стояти" і "самому стояти" - 2 різні речі.
Які саме роки із своїх 29 Ви провели в селі, якщо як мінімум останні 11 Ви прожили у місті однозначно, та ще 10 провчилися у школі?
29 - ( 11+10 ) = 8. Цікава математика.

"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Неділя, 06.04.2008, 16:04 | Повідомлення # 100
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
:)
Оксано та Грей, "щиросердні" мої ви "добродії", наберіть в груди чистого повітря і спробуйте розслабитись!
Аста ла віста!Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Неділя, 06.04.2008, 16:04
 
GreyДата: Неділя, 06.04.2008, 17:10 | Повідомлення # 101
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Та Вам просто нічого нам відповісти, бо Ви тільки прикриваєтеся красивими словами...
Правда набагато простіша...
"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Понеділок, 07.04.2008, 16:36 | Повідомлення # 102
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Добрий день.
Існує такий документальний фільм під назвою "Секрет". Знаю, що його ідеї сильно впливають на багато кого з молоді, в тому числі на декого з форумчан.
Тому запрошую бажаючих до дискуссії по цьому фільму.
Для початку пропоную висловлювати своє розуміння головної ідеї фільму. Аби ми змогли спочатку впевнитись, що всі більш-менш однаково її зрозуміли. Це потрібно для полегшення подальшого спілкування по цій темі.Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Понеділок, 07.04.2008, 16:36
 
GreyДата: Понеділок, 07.04.2008, 17:45 | Повідомлення # 103
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
sashko, хочеться ще раз переконатися у Вашій чесності.

Прошу відповісти на 2 питання:
1. Назва Вашої спеціальності - як написано у дипломі;
2. Повна назва церкви, до якої Ви належите.

"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Понеділок, 07.04.2008, 17:52 | Повідомлення # 104
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Нереклама)
По-друге, цей фільм бачила поверхово не до кінця так як перші хвилин 15 фільму говорилось про здійснення бажань, але на жаль лише матеріальних.

Мені теж цей момент не сподобався. Знову якесь скажене споживацтво дорогі машини, купа грошей, коштовності, секс у трьох і таке інше. Хочь ідеї закладені в фільмі і претендують на більш глобальну міссію, по задуму їх авторів, але їх еффект, як видно з сюжету фільму, в більшості випадків американський розум зводить до втілення суто егоїстичних, споживацьких мрій окремих індивідуумів.
Quote (Нереклама)
. Якщо я правильно пам'ятаю, то говорилось про самонавіювання. Тобто, якщо говорити, що я хочу щоб у мене було "кольє з брильянтами" то воно у мене буде.

Грубо, але, думаю, вірно. :)

Добавлено (07.04.2008, 17:52)
---------------------------------------------

Quote (Grey)
sashko, хочеться ще раз переконатися у Вашій чесності.

Думаю, Грей, що переконати Вас у моїй чесності здатне лише Друге Пришестя Христа. Так що зачекайте ще трохи, будь-ласка.Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Понеділок, 07.04.2008, 17:48
 
НерекламаДата: Понеділок, 07.04.2008, 17:53 | Повідомлення # 105
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Quote (sashko)
Грубо, але, думаю, вірно.

Вибачте, якщо сухувато - грубувато, не було бажання розписувати ;)
Хоча
Quote (sashko)
очь ідеї закладені в фільмі і претендують на більш глобальну міссію

Ви праві, якщо не "зариватися" в матеріальні блага, то суть ідеї цікава.
Оптимізм в житті нікому ще не заважав... Але чи не веде це до самообману та неробства?"Життя - це шанс на щастя."

 
Форум » Гуртожиток » Жилий сектор » Тут живе SASHKO (Кімната №8)
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
 • Samoswal
  Повідомлень - 2318
 • Професор

 • Яночка
  Повідомлень - 1676
 • Майстер

 • Маринка
  Повідомлень - 1610
 • Майстер

 • PePeL-soN
  Повідомлень - 1434
 • Кандидат в майстри

 • Нереклама
  Повідомлень - 1205
 • Кандидат в майстри

 • Grey
  Повідомлень - 874
 • Професіонал

  Martinezz9
  Зареєстрований - 18:36

  DalmatovDCP
  Зареєстрований - 08:12

  RLtdrich4
  Зареєстрований - 14:49

  RLtdrich
  Зареєстрований - 14:45

  oldorcsinc
  Зареєстрований - 11:22

  oldorcs
  Зареєстрований - 15:06

 • Нереклама
  Репутація - 47
 • Кандидат в майстри

 • Samoswal
  Репутація - 36
 • Професор

 • Маринка
  Репутація - 36
 • Майстер

 • EVA
  Репутація - 33
 • Досвідчений

 • PePeL-soN
  Репутація - 32
 • Кандидат в майстри

 • Яночка
  Репутація - 31
 • Майстер

  Популярні теми
  Корисні посилання
  Міні-чат
 • Рахуємо до мільйона!>>

 • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

 • ЩОДЕННИК>>

 • Асоціації>>

 • Кіноман>>

 • Я ХОЧУ!!!!!!>>

 • Повторялка>>

 • Казка в три слова - гра>>


 •                 

  Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net