Неділя, 03.03.2024, 20:34
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
Меню сайту
Наше місто
 • Кобеляцька міська рада
 • Місто Кобеляки
 • Історія міста
 • Розклад руху автобусів Кобеляк
 • Телефони міста (частина 1)
 • Телефони міста (частина 2)
 • Хто на сайті
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Наші користувачі
  Всього: 3482
  Нових сьогодні: 0
  Нових учора: 0
  Нових за тиждень: 0
  Нових за місяць: 0
  Із них:
  Новачків: 1107
  Продвинутих: 2363
  Журналістів: 5
  Модераторів: 3
  Адмінів: 4
  Із них:
  Чоловіків: 2730
  Жінок: 752
  Наш сайт
  Новини: 16229
  Файли: 8769
  Цікавинки: 3279
  Картинки: 1814
  Анекдоти: 922
  Оголошення: 91
  Тести: 75
  Коментарі: 5479
  Форум: 555/31808
  Новини Полтавщини
  Зв'язок з адміном
  Написати листа адміністратору сайта

  Всі статті » Справи життєві » Бізнес [ ]

  Категорії каталога
  Роздуми про життя [35]
  Кримінал [5]
  Творчість [11]
  Літературна творчість
  Бізнес [5]
  Магія грошей Гаманець, це так важливо?
  Є такий розділ магії, який присвячений магії грошей. Тому, як з погляду законів всесвіту, необхідно поводитися з грошима, як їх вірно витрачати і що зробити, щоб матеріальна проблема не сильно турбувала вас.
  Один з аспектів цього напряму розказує нам про те, що є гаманцем, і як він бере участь в процесі, званому Грошовим успіхом.
  Але про все по порядку.
  По-перше, давайте розвіємо міф про те, що гаманець якось впливає на надходження або відсутність надходження грошей. Це міф, в основі якого лежать цілком зрозумілі і з'ясовні принципи. Інша справа, що не прагнучи, або не бажаючи вникати в ці самі принципи, поняття «кошик» адаптували під це розуміння і він, в деяких думках, став об'єктом причинності надходження грошей.
  Отже. Гаманець, як колір, форма і матеріал не заважає і не допомагає надходженню грошей.
  Але. Гаманець розказує вам (і оточуючим) про те, як йдуть справи у вас в грошовому питанні. І наявність того або іншого гаманця може розповісти про те, що вірне, а що не вірне в питанні розпорядження грошима.

  Матеріал гаманця
  Перше, про що варто говорити, це матеріал гаманця. У магії прихильно відносяться до трьох видів матеріалу, з яких може бути виготовлений ваш гаманець. Це шкіра, замша і тканина.
  Кожний з матеріалів відображає свої характеристики грошового каналу або того, як ви відноситеся до грошей.
  Теляча втілює собою стабільність і упевненість в своєму грошовому достатку. І якщо навіть у господаря такого гаманця виникне напруженість в грошах, то він навряд зможе вичерпати свій запас до дна.
  Замша. Такому гаманцю віддають перевагу ті, хто сподівається не тільки на себе і розглядає декілька джерел надходження грошей в гаманець.
  Тканина. Відношення до грошей у такої людини вельми поверхневе. Періоди стабільності зміняються періодами безгрішшя унаслідок безконтрольних витрат.

  Екзотичні матеріали
  Екзотичні матеріали, такі як шкіра крокодила або шкіра ската, вельми не прості як в прямому, так і у переносному розумінні цього слова. Такий гаманець говорить, що господар нестандартно відноситься до питання грошей. Звичайно, це може бути добре, якщо людина точно знає, про що йде мова. Але може згубно відобразитися на його справах, а вірніше символізувати проблеми, що починаються, в грошах, якщо людина не готова до нового режиму роботи з грошима.

  Колір гаманця
  Матеріал гаманця – частина тих підказок, які ми можемо одержати. Далі по важливості і значущості слідує колір гаманця.
  Чорний і коричневий – ці два кольори найбільш підходять до того, щоб в гаманцях такого кольору зберігалися гроші. І причина тут не у тому, що «чорний колір – колір грошей», а у тому, що господар гаманця, вибираючи такий колір для свого «ручного сейфа» згоден з тими підходами, які існують в світі грошей. І, власне кажучи, ця згода стає обопільною.

  Жовтий, золотистий
  Другі по активності і інтересу кольори гаманця, з тією лише різницею у тому, що ці кольори м'якші і податливіші з погляду відношення людини до грошей. Можна сказати, що такий підхід найбільш характерний для людей творчих професій, мистецтва, тих, хто не ставить матеріальне основною задачею.

  Інші кольори
  Синій, блакитний, червоний, фіолетовий і подібні кольори, які можна зустріти у продажу – кольори «на любителя». Наявність або бажання придбати такий гаманець говорить про те, що людина не готова використовувати стандартні схеми для зароблення грошей. Що він готовий їх мати, причому мати багато, але не зовсім знає як це відбуватиметься.
  Виключення складає тільки той факт, коли людині дарують такий гаманець, як би заохочуючи його прагнення.

  Форма гаманця
  Форма гаманця – наступний елемент віддзеркалення ваших матеріальних можливостей.
  • Прямокутна вертикальна
  Така форма найбільш характерна для гаманців, які називають портмоне. Господар такого гаманця декілька метушливий, стрімкий і прагне покласти в нього якомога більше грошей. І у прямому розумінні – носити їх, і в переносному – заробляти.
  • Прямокутна горизонтальна
  Така форма говорить про людину грунтовну, для якої гаманець лише перевалочний пункт. Звичайно в ньому зберігається небагато готівки, а все інше переплавляється в надійніші місця. Це активний гаманець, і активний підхід до грошей.
  • Кругла або овальна форма
  Така форм гаманця є дещо обмеженою і говорить про те, що господар декілька обмежений в засобах, або, якщо виражатися точніше, йому не завжди на все вистачає грошей.

  Наповнення гаманця
  Наповнення гаманця або те, що він є всередині, також дає певні характеристики для розуміння вашого відношення до грошей.
  Наявність відділення для дрібниці указує на те, що людина педантична і точна в розрахунках і справах. Причому його «рейтинг порядності» підвищується, якщо він не зберігає там дрібницю.

  Відділення гаманця
  Відділення гаманця використовуються для кредитних карт, для дисконтних карт і для візиток. І те, і інше і третє може говорити як про позитивні напрацювання у області грошей, так і про негативних.
  Так кредитка і дисконтна картка, яка постійно використовується людиною, говорить про хороший контроль за своїми витратами.
  Але якщо це склад дисконтних карт, які використовуються рідше одного разу на місяць, то це указує на те, що людина займається самообмеженнями.
  А вже зберігати в гаманці візитки, свої і чужі, взагалі не стоїть. Вони, звичайно, можуть відноситися до грошей, але тільки побічно, оскільки важливі координати, а не сама картка.

  Заміна гаманця
  Якщо ви вирішили замінити гаманець, то купуйте його «на розмір більше». Тобто хоч на одне відділення, або на одну функцію більше, ніж було в попередньому. Не «обрізайте» себе в можливостях, оскільки це говорить про вашу внутрішню готовність обмежувати себе.

  Покупка нового гаманця
  Якщо у вас ніколи не було гаманця або ви вирішили його придбати знов, то не поспішаєте з покупкою. Зверніть увагу на своє відчуття об відношення до даного предмету. Він повинен бути «по руці» і до вподоби – подобатися, розташовувати, але не з позиції гламура і престижу, а з позиції раціональності і розрахунку – саме цими категоріями оперують гроші.

  Втрата або крадіжка гаманця
  Втрата або крадіжка гаманця ще не привід для паніки, але задуматися варто. Адже відсутність гаманця – це фінансові труднощі, хай навіть на п'ять хвилин. Подібна подія найчастіше говорить або про те, що людина неакуратна у витратах, або про те, що у нього з під носа відводять його вигоду (гроші). У будь-якому випадку варто подумати, що не так.

  Вартість гаманця
  Важлива не стільки вартість гаманця, скільки виробник. Стара, відома марка, хоча і стоїть дорожче, зарекомендувала себе в світі або країні як стабільна і перевірена фірма, яка «знає толк в грошах». Новенькі, невідомі і неперевірені фірми, які, можливо, випускають товар не гірше за відомі бренди, проте схожі «на кота в мішку». Наскільки вони компетентні і наскільки добре відображають всі можливості роботи з грошима? Час покаже.

  Гаманець-подарунок
  Крок дуже відповідальний, оскільки вимагає знання і розуміння не тільки характеру людини, але і його відношення до грошей. Можете не вгадати і тоді ваш гаманець як мінімум порошитиметься, а як максимум буде викинутий.
  Якщо ж вам дарують гаманець, то порівняєте його з тим, що у вас. Якщо він кращий, по всіх параметрах, то це хороша підказка для його зміни. Та і непогана характеристика вашого зростання.
  Але якщо він гірший, менше, то найчастіше це указує на те, що дарувальник хоче влізти не в свою справу. А яке – вам відомо.

  І наприкінці
  Звичайно, це не все, що можна розповісти про магію грошей, і про гаманець зокрема. Але навіть знання цих небагатьох принципів дозволить вам відчувати себе упевненіше, і витрачати свої гроші обачливіше.

  Категорія: Бізнес | Додав: Admin (06.02.2009)
  Переглядів: 3770 | Коментарії: 1 | Рейтинг: 5.0/4 |
  Система Orphus


  Всього коментарів: 1
  15.06.2010
  1. Йорик [Матеріал]
  Мене інтересує чи можна носити гаманці з шкіри вбитих тварин.По моєму такий "гаманець" має негативну енергетику.Подумайте як би з вашої шкіри зробили гаманець,щоб ви сказали на цю тему.;Йорик

  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Форма входу
  Логін:
  Пароль:
  Пошук по сайту

  Рекомендуємо вам проводити пошук українською та російською мовами

  Корисне


  Опитування
  Останнє на форумі
 • Порекомендуйте укр... >>
 • FIFA 09 >>
 • Ігри, в які ви зар... >>
 • Вибор аватару >>
 • Нові технології! >>
 • Випадкове фото з галереї
  Погода
  Погода в Полтаве, Кобеляках, Новых Санжарах, Комсомольске, Кременчуге, Решетиловке, Козельщине
  Курси валют
  Курсы валют на PROext
  Корисні посилання


  Статистика


                  

  Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net