Вівторок, 23.04.2024, 08:49
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Все про все » Наука та релігія » Ставлення до релігії (Все про опіум для народу)
Ставлення до релігії
Чи віруюча ви людина?
1.Віруючий[ 16 ][72.73%]
2.Атеїст[ 6 ][27.27%]
Усього відповідей: 22
oleksiy11Дата: Пятниця, 18.01.2008, 09:45 | Повідомлення # 151
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (PsevdoNimB)
важлива не сама легента, а принцип і схема, завдяки яким душі людей дійсно світлішають

+1




Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

 
sashkoДата: Пятниця, 18.01.2008, 12:26 | Повідомлення # 152
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Мені здається, що терміни "релігія" і "віра" - це дуже різні поняття. Віра - це бальзам для душі, це корабель на якому ми пливемо по життю,

Згоден з вами

Quote
а от релігія - це боротьба за наші душі, це бізнес, який продає квитки на якийсь інший корабель.

Не завжди

Quote
І мабуть зовсім недоречно питати про існування Бога. Одна розумна людина сказала: "Той, хто правий, завжди трохи брехливий". Це означає, що важлива не сама легента, а принцип і схема, завдяки яким душі людей дійсно світлішають, життя стає цікаваішим

В корні не згоден
Суть Християнства якраз і полягає не просто в гарних принципах, не просто в наборі вірних правил.
Суть Християнства в ОСОБИСТОСТІ, якою є Бог і в Його відношенні до нас, людей!
Люди стають кращими не просто тому, що є слова які кажуть "не кради, не бреши, ...". А тому, що є ОСОБИСТІСТЬ, ТВОРЕЦЬ яки має певний характер, певний хід думок які і відображені в СЛОВІ.
Певні люди міняються нас краще саме тому, що вони здатні побачити, що ця ОСОБИСТІСТЬ створила їх, є їх Батьком, що ця ОСОБИСТІСТЬ постійно піклується за них, захищає їх, і так любить, що ладна віддати найдорожче за кожного з них, що в Неї є!
Тому питання чи є ця ОСОБИСТІСТЬ чи Її нема -одне з найважливіших в головах будь якої людини.
Якщо люди живуть з невір'ям до (або в) цю ОСОБУ, вони починають вимирати.
В історії є безліч прикладів цього!

Добавлено (18.01.2008, 12:26)
---------------------------------------------
Хотів би, аби ви це зрозуміли вся суть теми, всф суть боротьби між паганим та добрив в цьому світі саме в ОСОБИСТОСТІ




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
PsevdoNimBДата: Пятниця, 18.01.2008, 16:16 | Повідомлення # 153
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
sashko, Все може бути...

...але з часом все менше бачиш різницю між "хорошим" і "злим". Бо починаешь оцінювати хороше чи зле не по данному моменту, а по наслідкам. А наслідки... хто ж їх знає які вони будуть? Навіть самі легкопрогнозовані наслідки дуже часто дивують.
Набагато легше діяти з позиції негативних і позитивних емоцій, бо негатив майже завжди руйнує, а позитив створює. Але навіть в цьому випадку важко передбачити наслідки ;)


 
sashkoДата: Субота, 19.01.2008, 15:45 | Повідомлення # 154
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
А наслідки... хто ж їх знає які вони будуть?
Отож бо і воно. Більшість з людей не знають до яких наслідків можуть привести їх дії. Та замість того аби визнати, що вони немічні і мало що розуміють в житті, починають задирати носа, пижитися, робити як їм заманеться. А потім і набивають собі того задертого носа. Ні, щоб в смиренні звернутися до Того який усе знає і про причини і про наслідки, і в Нього запитати, а що треба робити аби того самого носа не набивати.
Quote
але з часом все менше бачиш різницю між "хорошим" і "злим".

Аби з часом все більше бачити різницю між хорошим і злим, треба спочатку не говорити про те що є добро чи зло, а дізнатись, що ж є добро а що зло.
А для цього принаймні, треба не себе важати пупом землі і розводити різні філософії відірвані від життя, а визнати, що є ще Хтось, хто розумніший за мене. І почати слухати, що Він говорить про те, що є добро і що є зло. А Він це говорить досить зрозуміло і однозначно. Аби тільки хотіли слухати.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
PsevdoNimBДата: Субота, 19.01.2008, 17:43 | Повідомлення # 155
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
sashko, шановний, а Ви не змогли б спробувати використати Ваші слова до самого себе? )))
ось вони:
Quote (sashko)
для цього принаймні, треба не себе важати пупом землі і розводити різні філософії відірвані від життя, а визнати, що є ще Хтось, хто розумніший за мене. І почати слухати, що Він говорить про те, що є добро і що є зло. А Він це говорить досить зрозуміло і однозначно. Аби тільки хотіли слухати.

Я так зрозумів, що "пуп" - це я? ))) ну що ж.. добре ))
Але ж я, ні відміну від Вас, нікому нічого не нав'язую, і Великого Міссію з себе не корчу ;)
Просто ділюсь своїми думками, як і водиться на форумах.

Знаю, що ця порада проігнорується, та з добрих почуттів таки скажу:
Якщо Вам дуже вже необхідно нав'язати свою думку іншій людині (тобто якщо Ви себе вважаєте найрозумнішим тут), то ознайомтеся для початку хоча б з елементарними правилами психології. Якщо діяти Вашими "атаками в лоб", то з такою тактикою Ви ніколи не завоюєте авторитет, а значить ніхто Вас слухати не буде. Чи може Ви хоч одного форумчанина тут переконали? ))) Кого? ;)
Навчіться спочатку поважати думки інших, а потім вже сподівайтеся на якесь порозуміння.
Тобто не все, з чим Ви не погоджуєтеся - це обов'язково "фігня" ))

А Ваша позиція дій та мислення в мене вже колись була. Слава Богу, я її таки пережив. ) тому я її дуже навіть розумію.
А зараз я нікого не критикую і не осуджую. І ні в якому разі не намагаюсь при цьому ліцемірити. Просто дійсно не бажаю нікого осуджувати і не бачу ніякого сенсу в критиці. Все рівно її ніхто не сприйме, а тільки збільшиться хвиля негативу.

Бувайте!
Щасти Вам )
І ради Бога, вибачте мене за все.


 
sashkoДата: Субота, 19.01.2008, 21:18 | Повідомлення # 156
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Я так зрозумів, що "пуп" - це я? )))

Пуп - це всякий, хто ставить свою думку вище за Божу. От тепер можете вирішувати чи ви це чи не ви!
З повагою, Сашко



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Субота, 19.01.2008, 21:23
 
PsevdoNimBДата: Субота, 19.01.2008, 21:37 | Повідомлення # 157
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
sashko, а Ви значить свою думку прирівнюєте до Божої? Це Бог замість Вас пише? ))
Коли я не погоджуюсь з Вами, я не погоджуюсь з Богом? )))
Ой..... шановний... а чи не дуже яскраво горить зірка в лобі?)
добре.... не я Вам суддя, а Бог. Час все розставить на місця.
Тому не буду ні в якому разі більше з Вами сперечатися і вести себе як особа, що зображена на Вашому аватарчику)))
Давайте вести себе не як інфантильні особи і розійдемося мирно, вирішивши, що нам одне з одним спілкуватися не цікаво, хоча б тому, що Ви мені нічого нового в своїх репліках так і не сказали.
Я себе не вважаю розумнішим за Вас (як і за інших форумчан) я ще дуже-дуже дурний!
І ніякого негативу до Вас не відчуваю. Просто.... гм..гм.. не співпали ми з Вами енергетично.
Тому, шановний, прощавайте!

 
sashkoДата: Неділя, 20.01.2008, 00:44 | Повідомлення # 158
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
sashko, а Ви значить свою думку прирівнюєте до Божої

Перш ніж це говорити іншій людині, варто принаймні знати що ж саме говорить Бог! Аби хоча б знати чи співпадає думка цієї людини з Божою, чи ні?
Якщо ви це знаєте. То просто зрівняйте мої слова з Його. Якщо найдете протиріччя. Пишіть. Я серьезно.

Quote
sashko, шановний, а Ви не змогли б спробувати використати Ваші слова до самого себе? )))
ось вони:

ПсевдонімБ, по перше, зверніть увагу на такий суттевий факт у моїй цитаті слово "Хтось" написане з великої літери. Спробуйте тепер осмислити цю цитату по іншому.
Quote
sashko, шановний, а Ви не змогли б спробувати використати Ваші слова до самого себе? )))
ось вони:

До самого себе я їх використовую кожен день. Тому і іншим раджу!

Добавлено (20.01.2008, 00:44)
---------------------------------------------
По більщості інших ваших цитат в останніх двох постах скажу так: думаю, що в майбутньому, вам буде соромно за них!




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Неділя, 20.01.2008, 00:45
 
PsevdoNimBДата: Неділя, 20.01.2008, 00:53 | Повідомлення # 159
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
sashko, натякаю востаннє (щоб не бути безтактовним)
я звичайно дуже дурний, але не настільки, щоб продовжувати з Вами дискусію. ))
Господь свідок, що я до Вас не чіплявся, і навіть нічому не заперечував (при своїх майже протилежних поглядах на життя)
Намагався поважати вашу думку.

Тепер можете на мене "гнати", що завгодно. Більше відповідати, і тим більше виправдовуватися я не буду.
Я Вам навіть плюс поставив. ;)
Це мої останні до Вас слова.


 
ОксанаДата: Неділя, 20.01.2008, 00:56 | Повідомлення # 160
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
sashko, Ви навіть чаю не поп'єте? Ну щож тоді.. з Богом, бувайте :'(
 
sashkoДата: Неділя, 20.01.2008, 01:21 | Повідомлення # 161
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
І вам, доброго здоровьячка, Оксано Батьківна! Радий вас чути. ;)

Quote
Господь свідок, що я до Вас не чіплявся, і навіть нічому не заперечував (при своїх майже протилежних поглядах на життя)

Бог живий, Він знає !




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
AdminДата: Понеділок, 21.01.2008, 17:38 | Повідомлення # 162
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Люди добрі, слухаю вас і вжахаюся... Тут знають істину (ІСТИНУ може знати лише БОГ, а людина не здатна її пізнати, і богохульник той, хто це заявляє), тут кожен знає думки Бога (а він що, з вами особости ними поділився?), тут кожен трактує Біблію правильніше інших (трактацій Біблії мілліони версій, де гарант що ваша ПРАВИЛЬНА і звідки ви можете знати що вона ПРАВИЛЬНА).


Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
sashkoДата: Понеділок, 21.01.2008, 18:02 | Повідомлення # 163
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
(ІСТИНУ може знати лише БОГ, а людина не здатна її пізнати, і богохульник той, хто це заявляє)

Бог важає інше, Админ:
Ин 8:32 и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (це казав Христос)
Ин 17:17 Освяти их истиною Твоею; слово Твое есть истина (це теж казав Христос)
Пс 36:3 Уповай на Господа и делай добро; живи на земле и храни истину (це теж сказав Бог)
Ин 16:7 Когда же приидет Он, Дух истины, то наставит вас на всякую истину: (це теж казав Христос)
Еф 4:25 Посему, отвергнув ложь, говорите истинукаждый ближнему своему, потому что мы члены друг другу. (це казав божий апостол)
1 Тим 4:3 ...дабы верные и познавшие истину вкушали с благодарением. (і це теж)
Админ, Бог дійсно, як ви важаєте є Джерелом всякої істини , та як бачете Бог також через Своє Слово говорить нам людям, аби ми пізнавали Його істину, аби ми захотіли взнати, що є правда і почали жити по ній. Також Він говорить, що Слово його є істина, а воно нам відкрите в Біблії, яку Він теж важає своїм Словом.
Ви можете її придбати в Церковній крамниці.
Як ви можете бачити з наведених вище Слів Божих, Бог вважає:
1 Його воля в тому, аби людина знала Його істину.
2 Є на землі люди які знають істину.
3 Він хоче аби вони передали цю істину іншим.

Quote
де гарант що ваша ПРАВИЛЬНА і звідки ви можете знати що вона ПРАВИЛЬНА).

Спробуйте потрактувати наведені цитати якось інакше. Так, аби вони підтвердили вашу думку. Нажаль, успіху вам бажати не буду.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Понеділок, 21.01.2008, 18:03
 
PsevdoNimBДата: Понеділок, 21.01.2008, 22:29 | Повідомлення # 164
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Треба ж щоб хтось подивував ;)
а то скучно бу... ))



Повідомлення відредагував PsevdoNimB - Вівторок, 22.01.2008, 10:24
 
sashkoДата: Вівторок, 22.01.2008, 11:51 | Повідомлення # 165
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Я бачу, ПсевдоНімБе, ви відредагували своє останнє повідомлення.
Сподіваюсь, це визвано тим, що ви зрозуміли хибність свого ставлення до людей, обзиваючи їх безпідставно твердолобими, дурними, інфантильними, богохульниками та інше!

Якщо ви не згодні з чиєюсь думкою або ставленням до життя інших людей і важаєте їх хибними, то доводьте це розумними аргументами, а не обляпуванням гряззю, злими емоціями і наклепами, які ви не можете розумно довести.

Сам намагаюсь так чинити і іншим раджу!

А клепати безпідставно на людей які суперечать нашій думці, то остання зла справа, і не потребує від нас доброго розуму.
Моє бачення ступеню щирості ваших останніх постів в цій темі я виклав в ЛС.




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Вівторок, 22.01.2008, 12:58
 
Форум » Все про все » Наука та релігія » Ставлення до релігії (Все про опіум для народу)
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net