Середа, 24.04.2024, 21:12
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Нереклама, paliy  
Форум » Зовсім приватно! » Про "Це"... » ЗРАДА (Як ми відносимось до такого поняття, як зрада?)
ЗРАДА
mazepas2008Дата: Вівторок, 21.04.2009, 20:03 | Повідомлення # 376
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Маринка)
Для мене - це жахлива річ!

Для мене теж!


 
БрюнеточкаДата: Середа, 17.06.2009, 21:06 | Повідомлення # 377
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 30
Репутація: 8
Статус: Offline
За той час, коли я почала жити сама все більше розумію - зраджують всі!!!! yes Для когось це стало нормою життя, а хтось зрадивши раз, шкодує про це все життя і не робить більше спроб. Спілкувалася з такими чоловіками, у яких показова сім"я,гарні відносини з дружиною (на людях, по крайній мірі), але вони зраджували, зраджують і будуть зраджувати - нам (жінкам) цього не зрозуміти говорять вони dash


Їх було двоє, вони кохали. Вона - себе, а він -себе.
 
Alex_VIDДата: Четвер, 18.06.2009, 11:52 | Повідомлення # 378
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 550
Репутація: 21
Статус: Offline
всё зависит от человека,...

Главное что в жизни все поняли...
Если был 1-2 или более идиотов которые изменяют , то не надо думать что все такие, если этого придерживаться то в жизни тяжело будет..
Потому что я встречал таких девушек которые были брошены, и после этого говорят что все такие... Обидно слышать такие слова просто, когда понимаешь что из за одного идиота о мужиках думают что все такие....




 
tanyaisajДата: Четвер, 18.06.2009, 17:35 | Повідомлення # 379
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 370
Репутація: 23
Статус: Offline
Quote (Брюнеточка)
зраджують всі!!!!

Коли порівняти хто більше зраджує чоловіки чи жінки,я б сказала,що 50/50,такий висновок я зробила дивлячись на своїх друзів.Я вважаю,що зрада присутня там,де немає кохання!В моїй сім'ї є кохання,тому сподіваюся,що зради в нашому житті не буде!!!!



Сильная, не та, которая в жизни ни разу не падала... а та что упала, и сумела подняться...
 
paliyДата: Четвер, 18.06.2009, 23:05 | Повідомлення # 380
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (tanyaisaj)
Я вважаю,що зрада присутня там,де немає кохання!

Привіт. Можна поцікавитись: в чому полягає власне зрада, на твою думку, - у фізичній чи моральній зраді?



Сім-сім
 
tanyaisajДата: Пятниця, 19.06.2009, 12:15 | Повідомлення # 381
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 370
Репутація: 23
Статус: Offline
Доброго дня!Коли я писала
Quote (tanyaisaj)
Коли порівняти хто більше зраджує чоловіки чи жінки,я б сказала,що 50/50,такий висновок я зробила дивлячись на своїх друзів.Я вважаю,що зрада присутня там,де немає кохання!
,я навіть(якщо бути відвертою)не задумувалася про яку зраду я говорила,але після твого запитання ,Рaliy, я зрозуміла,що мала на увазі фізичну зраду.Хоча,коли задуматися,навіть не знаю яка зрада є гіршою -моральна чи фізична,мабуть, кожна по своєму залишає осад на серці і в душі людини!А як вважаєте ви?



Сильная, не та, которая в жизни ни разу не падала... а та что упала, и сумела подняться...

Повідомлення відредагував tanyaisaj - Пятниця, 19.06.2009, 12:16
 
paliyДата: Пятниця, 19.06.2009, 17:19 | Повідомлення # 382
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (tanyaisaj)
А як вважаєте ви?

На мою думку, це дві різних зради. А ще точніше: фізична зрада - не така вже й зрада. Якщо виходити з практичної суспільної моралі, то позашлюбний статевий зв’язок не завжди розцінюється людьми як явне зло проти чоловіка/дружини. Дуже часто буває, коли у подружжя є й інші статеві партнери, але вони, знаючи про це, з такими обставинами примиряються. Коли ж при так званій фізичній зраді людина починає зраджувати ще й морально (змінила свою поведінку в сім’ї, своє ставлення до чоловіка/дружини чи дітей в гірший бік, перестала виявляти позитивні почуття тощо), то наступає ЗРАДА у повному смислі цього слова. Ви згодна з моєю версією?



Сім-сім
 
tanyaisajДата: Субота, 20.06.2009, 08:19 | Повідомлення # 383
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 370
Репутація: 23
Статус: Offline
Quote (paliy)
Дуже часто буває, коли у подружжя є й інші статеві партнери, але вони, знаючи про це, з такими обставинами примиряються.

Дійсно ти(ВИ) в чомусь правий,як це не гірко сприймати,але хіба це вже сім'я?Невже ти б хотів бути не єдиним,а ще одним?
Знаєш,так хочеться,щоб поганого в нашому житті не було......



Сильная, не та, которая в жизни ни разу не падала... а та что упала, и сумела подняться...
 
paliyДата: Субота, 20.06.2009, 22:50 | Повідомлення # 384
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (tanyaisaj)
Невже ти б хотів бути не єдиним,а ще одним?

У твоєму запитанні є й відповідь. Таке бажання (хотів бути...) виникає у людини тільки тоді, коли вона підозрює або напевне знає, що вона не єдиний статевий партнер у шлюбі. А коли вона нічого не знає і не підозрює (або й не хоче нічого такого знати і чути), вона цим бажанням не переймається. В неї у сімейному житті все класно.



Сім-сім
 
tanyaisajДата: Неділя, 21.06.2009, 08:55 | Повідомлення # 385
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 370
Репутація: 23
Статус: Offline
Quote (paliy)
У твоєму запитанні є й відповідь. Таке бажання (хотів бути...) виникає у людини тільки тоді, коли вона підозрює або напевне знає, що вона не єдиний статевий партнер у шлюбі. А коли вона нічого не знає і не підозрює (або й не хоче нічого такого знати і чути), вона цим бажанням не переймається. В неї у сімейному житті все класно.

Ти не правий,або слабенький психолог,якраз у мене сімейне життя супер.Розумієш,у мене цей шлюб другий,(в мого чоловіка також).У першому шлюбі,я дійсно пережила велику зраду,як фізичну так і моральну,а так,як я людина відкрита і довірлива,я ніколи не звертала уваги на людські балачки,а довіряла своєму чоловіку,за що і поплатилась!Мені здається,що треба було все те пережити,щоб зробити висновки!!!Але,повір,я не обізлилася на чоловіків,я довіряю своєму чоловікові,і тому у нас все класно!І я вірю,що ми з моїм коханим чоловіком,будем довго і щасливо жити ,і помремо в один день! curtsey
А так ,як ти мені дуже подобаєшся як співрозмовник,сподіваюсь ти в моїх словах не побачиш нічого поганого чи образливого!!!1 ;)



Сильная, не та, которая в жизни ни разу не падала... а та что упала, и сумела подняться...
 
polomoyДата: Неділя, 21.06.2009, 13:54 | Повідомлення # 386
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 102
Репутація: 20
Статус: Offline
Nareshti potrapuv y taki ymovu,kolu masa vil'nogo chasy i je vuxid v net.Nareshti pobejavs'a po nashomy forymy. Bagato cikavogo, respekt.
Xlopci j divchata, jak zrychno vu vse prudymalu. Shtychno rozdilulu odny i ty g zrady na spravzn'y(moral'ny) i nespravzn'y (fizuchny). To moje todi mojna zradjyvatu, propuvatu groshi, butu dryginy,ditej i ne vidchyvatu nijakoji provunu, adge ce vse fizuchne. A moral'noji zradu tyt bycimto i nemaje, bo ja g jix vse odno l'ybl'y. A l'ybov - ce dyxovne. A butu, jistu i zajmatus'a sexom - fizuchne. Tomy ja nikogo ne zradguvav.
NEMOGLUVO vdarutu l'yduny v obluchcha fizuchno, ne vdaruvshu pru c'omy moral'no. dash :D Kozak



Надо делать то, что надо,
а то, что не надо, - делать не надо.
 
tanyaisajДата: Неділя, 21.06.2009, 14:32 | Повідомлення # 387
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 370
Репутація: 23
Статус: Offline
Quote (polomoy)
NEMOGLUVO vdarutu l'yduny v obluchcha fizuchno, ne vdaruvshu pru c'omy moral'no.

Ти правий на всі 100!Саме це я й мала на увазі,тільки інакшими словами...ЗРАДА ЦЕ ЗРАДА ,ЯКИМИ СЛОВАМИ ЇЇ НЕ НАЗИВАЙ,А ВОНА ТАК І ЗАЛИШАЄТЬСЯ ЗРАДОЮ!!!!!(вибачте за каламбур).



Сильная, не та, которая в жизни ни разу не падала... а та что упала, и сумела подняться...
 
paliyДата: Неділя, 21.06.2009, 15:49 | Повідомлення # 388
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (tanyaisaj)
А так ,як ти мені дуже подобаєшся як співрозмовник,сподіваюсь ти в моїх словах не побачиш нічого поганого чи образливого!!!

Я не побачив нічого поганого чи образливого у твоїх словах щодо моєї персони. Як і не зрозумів з твоєї відповіді в чому я не правий або слабенький психолог. Впевнений, що у першому твоєму шлюбі була саме така ситуація, яку я тобі змалював.



Сім-сім
 
tanyaisajДата: Неділя, 21.06.2009, 16:43 | Повідомлення # 389
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 370
Репутація: 23
Статус: Offline
Так,у моєму першому шлюбі була саме така ситуація,але,так як я минулим уже не живу,то я подумала,що ти своїми словами

Quote (paliy)
Таке бажання (хотів бути...) виникає у людини тільки тоді, коли вона підозрює або напевне знає, що вона не єдиний статевий партнер у шлюбі. А коли вона нічого не знає і не підозрює (або й не хоче нічого такого знати і чути), вона цим бажанням не переймається.
натякаєш на мене,а так як зараз в моїй сім'ї все добре,мене це трохи заділо!Але тепер,коли я їх перечитала,то зрозуміла,що ти не мав на увазі нікого конкретно!Чи я знову помиляюсь?



Сильная, не та, которая в жизни ни разу не падала... а та что упала, и сумела подняться...

Повідомлення відредагував tanyaisaj - Неділя, 21.06.2009, 16:43
 
paliyДата: Неділя, 21.06.2009, 22:22 | Повідомлення # 390
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (tanyaisaj)
Але тепер,коли я їх перечитала,то зрозуміла,що ти не мав на увазі нікого конкретно!Чи я знову помиляюсь?

Дівчино, та як же я міг мати когось конкретного на увазі, коли для цього необхідно знати все про особисте життя цієї людини?!!! Взагалі-то, я на свій вік маю непогані життєвий досвід і знання психології людини, щоб робити певні висновки про життя, стосунки, шлюб тощо.



Сім-сім
 
Форум » Зовсім приватно! » Про "Це"... » ЗРАДА (Як ми відносимось до такого поняття, як зрада?)
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net