Субота, 20.04.2024, 15:46
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Online-конференція » "КАБІНЕТ" » Шкарбан Анатолій Миколайович (Депутат Полтавської обласної ради.)
Шкарбан Анатолій Миколайович
AdminДата: Вівторок, 11.12.2007, 18:22 | Повідомлення # 1
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
В даній темі форуму ви можете задати запитання депутату Полтавської обласної ради від Блоку Юлії Тимошенко, Шкарбану Анатолію Миколайовичу.
Розмова з Анатолієм Шкарбаном відбудеться в суботу 22 грудня 2007 року з 14.00 до 16.00. Пріоритет надається тим питанням, які будуть задані в режимі "online". Всі інші питання будуть розглянуті по мірі можливостей гостя. Тому рекомендовано заходити на даний розділ форуму саме у вище вказаний час і швидко записувати свої питання.

За підтримки газети "ЕХО Кобеляк"




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
PsevdoNimBДата: Середа, 06.02.2008, 07:55 | Повідомлення # 61
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Quote (Шкарбан)
Я мабуть утримаюся від оцінки чи озвучення свого відношення до Миколи Андрійовича.

Дякую :) Насправді, Ви все досить яскраво озвучили ;) Набіть більше, ніж очікувалося.

Quote (Шкарбан)
Більше позитиву.

В книгу рекордів Гіннеса просто так не потрапляють :)
Хто ще з кобелячан туди потрапив? )) Отож!
Ця людина не може бути нікому конкурентом, тим паче нашим лікарям, прихильником яких не являюсь я :D
Касян реально рятує безліч людей (яка нашій лікарні і не снилася). Честь йому і хвала!

 
ШкарбанДата: Середа, 06.02.2008, 11:12 | Повідомлення # 62
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (PsevdoNimB)
В книгу рекордів Гіннеса просто так не потрапляють

Книга рекордів Гіннеса фіксує не тільки якісні а і кількостні показники.
Quote (PsevdoNimB)
Честь йому і хвала!

Ніхто не заперечує Ваше право оцінки.
Quote (PsevdoNimB)
тим паче нашим лікарям, прихильником яких не являюсь я

Quote (PsevdoNimB)
(яка нашій лікарні і не снилася).

Надзвичайно не коректне порівняння і оцінка праці медиків. Як і взагалі сам підхід до оцінки вкладу людей різних професій, санітарка теж приймає участь в роботі лікарні а звання і похвала тільки лікарям. Суб"єктивно.

Quote (PsevdoNimB)
Хто ще з кобелячан туди потрапив? )) Отож!

Ви оцінюєте людей по відзнаках, званнях і нагородах? Всі інші що для Вас сіра маса?
Ніколи мене не переконати в правельності такого підходу до оцінки людей.

 
PsevdoNimBДата: Середа, 06.02.2008, 13:30 | Повідомлення # 63
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Шкарбан, дуже доцільні зауваження. Дякую.
Quote (Шкарбан)
Ви оцінюєте людей по відзнаках, званнях і нагородах? Всі інші що для Вас сіра маса?Ніколи мене не переконати в правельності такого підходу до оцінки людей.

Ясно, що все набагато простіше. :) Я визнаю, що виразився занадто категорично і під одну гребінку всіх міряти не можна. Але ж Ви самі хитрете, бо Ви людина розумна і мене прекрасно зрозуміли, що саме я мав на увазі, говорячи про лікарів. Мабуть багато з них - прекрасні люди (хоча хороша людина - це не професія). І мабуть багато хто дісно допомагає людям та рятує життя. Але загальна кобеляцька "статистика" (досвід і відгуки інших людей і мене включно) чогось заставляє мене боятися кобеляцьких лікарів, як бабая ))) Особисто бачив, як полтавські лікарі жахаються кобеляцьких "жертв" та діють оцінку їх лікарям. Експериментувати над своїм тілом чогось не хочеться. І все було б ще нічого, якби ті лікарі не "гнали" на Касьяна (я так розумію, що із заздрощів). Зовсім не хочу возводити Миколу Андрійовича в ідеал, і по життю я з ним (слава Богу) не стикаюся, але очевидно те, що Касьян - зайняв СВОЄ місце в житті, і добре реалізує себе, бо реалізує потреби свого серця та душі. А при такій позиції лажі не буває. І якби тим лікарям трохи людяності та об'єктивного розуміння, вони б не посміли обливати грязюкою цілителя, хай який він простий не є.

Добавлено (06.02.2008, 13:30)
---------------------------------------------

Quote (PsevdoNimB)
Ви оцінюєте людей по відзнаках, званнях і нагородах?

і ще одне... Ви так кажете, наче Касьян сцілює людей заради того, щоб отримати нагороду чи звання. Ви справді так вважаєте? )))
В тому то і справа, що нагороди та народне визнання прийшли до нього саме тому, що йому відверто плювати на ті нагороди. Були часи, коли він лікував по 200 чоловік за добу. Ради нагород чи книги Гіннеса? )))) Тобто очевидно, що Микола Касьян - це Особистість і Глиба. І якщо порівнювати кількість привнесенного добра та світла у життя, то я, наприклад, і мізинця його не вартий... ;) І всі його матюки, простота та політичні втручання не зможуть переважити його світлий внесок.
Згоден, що це трохи суб'єктивно :)



Повідомлення відредагував PsevdoNimB - Середа, 06.02.2008, 14:33
 
ШкарбанДата: Четвер, 07.02.2008, 05:48 | Повідомлення # 64
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (PsevdoNimB)
то я, наприклад, і мізинця його не вартий...

Хотів відмовчатися від подальшого обговорення теми та спотикнувся на цитованній фразі. Що це у Вас за самооцінка? Де Вас навчили такого ? Повний бред!

 
GreyДата: Четвер, 07.02.2008, 07:01 | Повідомлення # 65
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
PsevdoNimB, Шкарбан, прошу вибачити, що втручаюся у вашу дискусію.
Глиба - це тендітна сільська жіночка-фельдшер, яка і вдень і вночі, і в багнюку і в 30-градусний мороз пішки обслуговує дітей і старих у радіусі 5-7 кілометрів від ФАПу. І які вона має за це нагороди - звання, медалі, гроші, путівки в санаторій? Оце подвиг!
Не будьте такі категоричні в оцінках!




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
PsevdoNimBДата: Четвер, 07.02.2008, 18:48 | Повідомлення # 66
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Шкарбан, можливо й бред :)
Але моя фраза була сказана в тому контексті, що я не вартий того, щоб "гнати" на іншу людину, яка привнесла в цей світ так багато світла, бо я знаю ціну своїм скромним заслугам.
В мене таке враження, що Вам взагалі нічого сказати і Ви почитаєте (аби не мовчки) чіплятися до якихось нагород (про які я до цього і слова не сказав), то наклепуєте на мене про відношення до людей, як до сірої маси (кульгає Ваша дедукція, шановний), то чіпляєтесь до моєї самооцінки (яке Ваше право мені говорити про мою самооцінку?) а реальної відповіді я не почув, вірнуше почув... поміж рядків ;)
І до речі, Ви не витримали тест на політкоректність :) За нервових людей я б не голосував.
І ще скажу ще про Касьяна..... у свій час отакі "правильні" люди, як деякі, поливали брудом Володимира Семеновича Висоцького. "Справедливо" кричали, що п'яниця і наркоман, хоча при зустрічі посміхалися йому, як друзі, а за спиною перешіптувалися! Але чогось головнішого вони не бачили. А що їм не давало побачити щось більше? ЖАБА.... Велика "жаба", яка давить більшість кобелячан та взагалі українців, яка давить і Вас, шановний, коли за якусь дрібницю Ви не спроможні об'єктивно відноситися до людини та проявити любов :)
Тому так і живемо, коли сусід ворог сусіда, коли той чогось досяг.
Grey, ніхто Вашу жіночку-фельдшера не чіпав :)
Чого Ви причепилися до нагород? Невже не ясно: заслужив - дали нагороду. Що тут не так? )) Чи краще було б штрафувати? )))
До речі я не маю уявлення, які в Касьяна нагороди (якщо Ви на нього саме натякали)

 
ШкарбанДата: Пятниця, 08.02.2008, 05:06 | Повідомлення # 67
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Свят, свят, свят.
Христа Бога ради, давайте заспокоїмся бо ми поступово переходимо на знайомий рівень аргументації- "сам дурак".

 
PsevdoNimBДата: Субота, 09.02.2008, 07:45 | Повідомлення # 68
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Quote (Шкарбан)
"сам дурак"
:D
Шановний, Ви вже вибачте, що я тут розважаюся.
Але ж не я почав перший осуджувати свого співрозмовника ;) Мені-то як раз все рівно, що про мене думають люди, бо я не лізу до влади і нікуди не балотуюся. А от Ви залежні від думки людей про Вас. Тому зробіть висновки, як потрібно вести себе з народом. Нехай я буду 200 разів мерзотник - зв'язуватися зі мною з Вашого боку було дуже нерозумно. Бо Ви тут з розумним видом починаєте говорити про ефект бабочки, а на справах показуєте, що Ви цього ефекту просто не розумієте. Ваше осудження бумерангом повертається до Вас. :) А я і не думав ні на кого ображатися (не дочекаєтеся))) Просто ця схема працює завжди на 100%.
Але я Вас заспокою: мені вже набридло заходити до Вашого кабінету. Можете зітхнути з полегшенням :)

Добавлено (09.02.2008, 07:45)
---------------------------------------------
Анатолій Миколайович, я подумав і вирішив чисто по-людськи попросити у Вас вибачення за те що я почав тут умнічати... хоч знаю, що Ви, як мудра людина, не ображаєтеся на дурачків :)
Більше лізти не буду.


 
ШкарбанДата: Понеділок, 11.02.2008, 05:27 | Повідомлення # 69
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Мені здається я зробив помилку у тоні і формі спілкування, тож прийміть мої вибачення за не зовсім вдалі коментарі.
Quote (PsevdoNimB)
мені вже набридло заходити до Вашого кабінету

Quote (PsevdoNimB)
Більше лізти не буду.

Буде дуже шкода, по великому рахунку мені не вистачає конструктивної критики і доброзичливих опонентів, а без цього появляється помилкова самовпевниність і інші риси характеру не підкріплені реальними речами. Тож запрошую до діалогу.

 
GreyДата: Понеділок, 11.02.2008, 07:24 | Повідомлення # 70
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Шановний Анатолій Миколайович! Ви цікаво написали мені про мануальну терапію, хоча у випадку Кобеляк є дуже влучне слово - "костоправи". Саме так, бо скільки з них мають медичну освіту? Хто з них отримав посвідчення "учень Касьяна"? А хто з них має ліцензію? А Ви можете уявити рядового лікаря, який не веде облікової документації - згадайте "любимі статталони". І цей перелік питань можна продовжувати довго.
А тепер Ваша думка про це явище і Ваші дії як депутата стосовно цього...




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
ШкарбанДата: Понеділок, 11.02.2008, 13:35 | Повідомлення # 71
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Продовжу Ваш перелік.
Хто із них сплачує податки з прибутку?
Хто дотримується санітарних вимог при організації"лікування"?
Хто контролює ефективність лікування?
Хто несе відповідальність за результати "лікування"?
ХТО НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЦЕ В КОБЕЛЯКАХ???????
Вам назвати прізвище ?
Quote (Grey)
і Ваші дії як депутата стосовно цього...
Бротьба з цим явищем безперспективна, сили не рівні.
Єдиний метод зменшити шкідливий вплив це підвищення рівня якості надання послуг офіційними лікувальними закладами. Але тут у нас теж проблеми.

Quote (Grey)
"костоправи".

Знахарі, костоправи, травники і т.д. не завжди бранні слова, інколи такі люди, точніше люди які мають відповідні здібності, пиносили і приносять багато користі там де медицина відступила. Нажаль самозванців сьгодні дійсно більше.

 
PsevdoNimBДата: Понеділок, 11.02.2008, 15:02 | Повідомлення # 72
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Quote (Шкарбан)
Знахарі, костоправи, травники і т.д. не завжди бранні слова, інколи такі люди, точніше люди які мають відповідні здібності, приносили і приносять багато користі там де медицина відступила. Нажаль самозванців сьгодні дійсно більше.

Дійсно мудрі слова :) (на мою думку)

 
GreyДата: Понеділок, 11.02.2008, 18:56 | Повідомлення # 73
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Шкарбан)
Бротьба з цим явищем безперспективна, сили не рівні.

Ви вже не вперше висловлюєте думки про свою слабкість.
Назвіть 5 конкретних корисних для району справ, які депутат обласної ради А.М.Шкарбан зробив особисто:
1.
2.
3.
4.
5.
yes




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
ШкарбанДата: Понеділок, 11.02.2008, 19:09 | Повідомлення # 74
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Grey)
Ви вже не вперше висловлюєте думки про свою слабкість.

Я не висловлююсь про слабість а стараюсь об"ективно відноситись до своїх можливостей.
Quote (Grey)
які депутат обласної ради А.М.Шкарбан зробив особисто:

Дозвольте відповісти вранці, часу не вистачає.
А Ви назвіть П2ять справ які Ви зробили в 2007 році. Крім основної роботи?

 
GreyДата: Понеділок, 11.02.2008, 20:26 | Повідомлення # 75
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Шановний Анатолій Миколайович, я не депутат, але громаді свого села допомогаю:
1. Саджанці та овочі з власного господарства у школу.
2. Штатного лікаря у нас у селі "не положено", тому приходиться людям допомогати.
3. Робота у недільній школі.
4. Про фінансові справи говорити не буду, вважаю це непристойним.
Хай не 5, але думаю, що і цього немало.

Хід за Вами - Ваші справи як депутата для добробуту району.





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
Форум » Online-конференція » "КАБІНЕТ" » Шкарбан Анатолій Миколайович (Депутат Полтавської обласної ради.)
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net