Пятниця, 29.03.2024, 13:57
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Все про все » Про життя-буття... » Цивільний шлюб
Цивільний шлюб
СкайДата: Субота, 01.03.2008, 17:45 | Повідомлення # 31
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 39
Репутація: -3
Статус: Offline
шлюб ! має бути справжнім і весь горіти у любові ! )


Я такий який я є ! )
 
ІванДата: Неділя, 02.03.2008, 17:00 | Повідомлення # 32
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 46
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (sashko)
Не тому, що мене хтось змушує, а тому, що я не можу інакше (та й не хочу, в ідеалі).

Та й я про те. Але так Вас тягне називати це обов"язком та жертвою! Це ж радість, що можеш це відчувати і маєш нагоду те або те, та ще й те - робити.
Quote (sashko)
Які права по відношенню до жінки (чоловіка) отримує чоловік (жінка) коли його(її) покохала (-ав) жінка(чоловік)?2 Які обов'язки по відношенню до жінки (чоловіка) має чоловік (жінка) покохавши жінку (чоловіка)?

Ніякіх обов"язків, так само, як і ніякіх прав. Все, що люди роблять в коханні, вони роблять тому, що роблять. Або - тому, що кохають.
Quote (sashko)
В чому ви побачили "некоректність" мого прикладу?

Йшлося про кохання. Материнська любов- трохи не про те. Дитина не звалюється як сніг на голову, а кохання частіше з"являється саме так. Та й взагалі - обов"язки батьків, обов"язки дітей - то питання соціальні в першу чергу.



 
sashkoДата: Четвер, 13.03.2008, 10:01 | Повідомлення # 33
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Прочитав в одному з останніх номерів "Ехо Кобеляк" наступну статистику: в 2007 році, в Кобеляцькому районі на 100% одружень приходилось майже 50% розлучень!
Я в шоці!
До останього моменту думав, що величезний процент розлучень, це біда лише великих міст.
А хвороба виявляється значно сильніша ніж я гадав.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
PePeL-soNДата: Пятниця, 21.03.2008, 13:14 | Повідомлення # 34
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
Я за цивільний шлюб.........Просто тому, щоб пожити з коханою людиною, спробувати чи зможеш ти потянути справжній шлюб матеріально, і тим мамим підготувати себе морально.. B)


Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
HeartlessДата: Субота, 22.03.2008, 14:36 | Повідомлення # 35
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Я теж за цивільний шлюб
Кохання коханням, зустрічі, романтика...
А коли доходить до спільного життя під одним дахом починаються.... Навіщо потім всі ці проблеми з розлученням...
Негативні емоції...
Я вважаю, що спочатку треба хоча б півроку пожити разом, а потім і одружитися можна

І ще одне. Не кожна молода пара має достатньо грошей для такого весілля, яке вони б хотіли. А брати гроші у батьків - це неправильнО!

І взагалі, не важливо цивільнйи шлюб, чи офіційний. Головне кохання, взаєморозуміння та повага! :)




... with the frozen heart and soul on fire...
 
ІванДата: Неділя, 23.03.2008, 11:37 | Повідомлення # 36
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 46
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Heartless)
Головне кохання, взаєморозуміння та повага!

Ось-ось! Це взагалі головне у стосунках, незалежно від того, йдеться про шлюб чи ні.



 
sashkoДата: Понеділок, 24.03.2008, 10:11 | Повідомлення # 37
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (PePeL-soN)
Я за цивільний шлюб.........

Quote (Heartless)
Я теж за цивільний шлюб

Пам'ятайте, Бог поруганий не буває!
Що ви, хлопці та дівчата, сієте, те ви врешті решт і пожнете у своєму житті.
Сумно!




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
HeartlessДата: Понеділок, 24.03.2008, 21:55 | Повідомлення # 38
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (sashko)
Що ви, хлопці та дівчата, сієте, те ви врешті решт і пожнете у своєму житті.

Ось чого не розумію, так ваш величезний негатив, пане САШКО!
Форум для того й зроблений, щоб кожен свою думку виказував.

Навіщо ж погрожувати?

З таким настроем, зі злістю та ненавістю до людей тількт неврози з'являються.

Раджу вам бути добріше. :)




... with the frozen heart and soul on fire...
 
sashkoДата: Вівторок, 25.03.2008, 10:45 | Повідомлення # 39
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Heartless)
Новачок [Ранг 1] Група: Користувачі Повідомлень: 7 Репутація: 3 [3%]± Зауваження: 0% Статус: Оффлайн Quote (sashko) Що ви, хлопці та дівчата, сієте, те ви врешті решт і пожнете у своєму житті.

Ось чого не розумію, так ваш величезний негатив, пане САШКО! Форум для того й зроблений, щоб кожен свою думку виказував.


Ви тут новенький, і ще не в курсі деяких позицій на цьому форумі.
Звичайно, кожен має право висловлювати свою думку. Та ніхто не має морального права висловлювати злі, брехливі думки які направленні на руйнування людського життя та психіки.
А саме такою є ідея про корисність цивільного шлюбу.
І тому в мене немає жодного бажання висловлювати якийсь величезний позитив, щодо такого ганебного явища як цивільний шлюб.
Вибачте, але я намагаюсь бути адекватний тому, що радить мені істинний Бог, а не сусід Вася, чи рок-авторитет, чи ще якийсь пуп.
Якщо у вас є якісь питання до мене по цій темі, то прошу спочатку прочитайте мої пости в ній.

Quote
Навіщо ж погрожувати?

Якщо ви негативом та погрозами називаєте цитовані мною слова картання записані апостолом Павлом в Біблії, то то лише ваша думка. Причому злая думка. Яка ні вам ні тим хто слухає вас нічого доброго не принесе.
Апостол і я разом з ним, намагаємось донести до вашої свівдомості, що якщо людина в своєму житті робить, або говорить зло, брехню, то врешті решт вона пожне гіркі плоди цього зла. І навпаки, якщо людина сіє добре в своєму житті, то вона і пожне добро.
Знову ж, нормальною реакцією, нормальної людини повинно бути негативне ставлення до зла (в данному випадку це ідея про корисність цивільного шлюбу) і позитивне ставлення до добра. Все інше, то збочення і абсурд, руйнація.

Quote
З таким настроем, зі злістю та ненавістю до людей тількт неврози з'являються.

Сподіваюсь, ви вже зрозуміли абсолютну хибність цієї думки.

Quote
Раджу вам бути добріше.

Добрішим до чого ви мені радите бути? До брехні, до зла, яке ви сієте, своїм позитивним ставленням до збочення, одним з проявів якого є ЦШ, і тим самим руйнуєте своє життя і життя інших людей, навіть того не усвыдомлюючи? Та вибачте, коли куля попадає в голову мого сусіда, в мене не виникає бажання посміхатися і казати "як все чудово". Якщо у вас інакше. То шкода.
І в загалі. Перш ніж комусь радити бути добрішим, чи позитивнішим, спочатку розберіться самі для себе, що є справжне добро, а що є справжне зло. Бо судячи з ваших реплік ви вщент заплутались в цих поняттях по життю. Для цього раджу взяти в руки Слово Боже і почати Його читати з молитвою.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Вівторок, 25.03.2008, 10:47
 
HeartlessДата: Вівторок, 25.03.2008, 11:48 | Повідомлення # 40
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (sashko)
Ви тут новенький, і ще не в курсі деяких позицій на цьому форумі.

По-перше, не новенький, а новенька :)

Quote (sashko)
Та ніхто не має морального права висловлювати злі, брехливі думки які направленні на руйнування людського життя та психіки.

Я не вважаю свої слова злими та брехливими, а що стосується психіки - то вона в мене здоровіша за вашу :)

Quote (sashko)
Вибачте, але я намагаюсь бути адекватний тому, що радить мені істинний Бог,

Я дужа рада за вас, що ви знайшли своє призначення в житті. Та не потрібно нав'язувати своє іншим.

Я НЕ РОБЛЮ РОЗДІЛ МІЖ РЕЛІГІЙНИМИ ЛЮДЬМИ ТА НЕРЕЛІГІЙНИМИ. БО ВВАЖАЮ ЩО НЕМАЄ ТАКОЇ ЄДИНОЇ ВІРНОЇ ІСТИНИ ДЛЯ ВСІХ!
Якщо б ви не так категорично все сприймали у житті, то змогли б і з моїх слів винести для себе багато корисного.

Своїм протестом ви ніколи не прихилите людей до своєї точки зору!

Бо коли ви завідомо нічого не знаєте про людину і робите свої хибні висновки, оточуючі будуть робити так само по відношенню до вас.

Мені вас жаль.
Дійсно.

Все ж маю надію що ваша агресія як прояв невдоволення своїм життям з віком зникне.




... with the frozen heart and soul on fire...
 
sashkoДата: Вівторок, 25.03.2008, 13:23 | Повідомлення # 41
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Heartless)
По-перше, не новенький, а новенька

:) Вибачайте, мадмуазель , не розгледів був.

Quote (Heartless)

Я не вважаю свої слова злими та брехливими, :)

Я вам охоче вірю, що ви дійсно НЕ ВВААЖАЄТЕ свої думки такими, та це ще не означає, що вони НЕ Є такими. Погодьтесь, Хартлесс. Адже, наприклад, якщо людина вважає, що вона є красива, чесна, добра, це ще зовсім не означає, що вона є такою насправді. Може людина сама себе обманює. Таке ж часто буває в житті. Чи не так?

Quote (Heartless)
Quote (sashko) Вибачте, але я намагаюсь бути адекватний тому, що радить мені істинний Бог,

Я дужа рада за вас, що ви знайшли своє призначення в житті. Та не потрібно нав'язувати своє іншим.

Дозвольте вас поправити, не СВОЄ, а БОЖЕ. Різницю відчуваєте? Якщо ні, то шкода.
А стосовно, нав'язування комусь чогось, то в мене два питання до вас:
1 Що у вашому розумінні "нав'язувати, комусь щось"?
2 Де ви побачили нав'язування в моїх словах?

Quote (Heartless)
Я НЕ РОБЛЮ РОЗДІЛ МІЖ РЕЛІГІЙНИМИ ЛЮДЬМИ ТА НЕРЕЛІГІЙНИМИ.

Хочу сподіватися на це. Сподіаюсь, що ваші слова про "адекватних людей" і "релігійних зомбі", то лише опечатка.
Quote
БО ВВАЖАЮ ЩО НЕМАЄ ТАКОЇ ЄДИНОЇ ВІРНОЇ ІСТИНИ ДЛЯ ВСІХ!

На підставі чого ви так вважаєте? Ви можете це довести?
Quote (Heartless)
Своїм протестом ви ніколи не прихилите людей до своєї точки зору!

Дякую, що назвали мене протестантом. Та я нікого не збираюсь тут прихиляти. Я вказую на Правду, можливо для когось і гірку, неприємну правду, а вам вже самім вирішувати чи вибрати правду, чи залишатися у брехні.
Коли вам мама маленькій казала, забороняючи: "Донечко, не лізь пальцями в розетку", а вам так кортіло це зробити. А мати так "протестувала". То що ви тепер лепочете їй: Мама, ти була не права коли "протестувала" проти того аби я лізла в розетку", чи може ви зараз вважаєте інакше. Тепер і думайте, як варто відноситись до моїх слів, донечко.
:)
Quote
Все ж маю надію що ваша агресія ...


1 Що у вашому розумінні агрессія?
2 Де в моїх постах ви побачили агрессію до людини? Покажіть мені, будь-ласка. Чекаю.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
PePeL-soNДата: Вівторок, 25.03.2008, 13:41 | Повідомлення # 42
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
sashko, все вище написане тобою називається ФЛУДОМ...Розумієш...Бажаю з цими безглуздими питаннями і пропозиціями іти в свою кімнату і там розповідати свої казки до втрати пульсу.....
Але впринципі то мені всерівно...Я ж не модер...Хай модери самі розбираються... B)



Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
HeartlessДата: Вівторок, 25.03.2008, 13:50 | Повідомлення # 43
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (sashko)
Я вам охоче вірю, що ви дійсно НЕ ВВААЖАЄТЕ свої думки такими, та це ще не означає, що вони НЕ Є такими.

Шановний Сашко, теж саме може адресувати і вам по відношеню до ваших суджень :)

Quote (sashko)
1 Що у вашому розумінні "нав'язувати, комусь щось"?
2 Де ви побачили нав'язування в моїх словах?

Ви нав'язуєте вже тим що не просто висловлюєте свою думку, а наголошуєте що вона єдина правильна для всіх

Quote (sashko)
Quote (Heartless)
Я НЕ РОБЛЮ РОЗДІЛ МІЖ РЕЛІГІЙНИМИ ЛЮДЬМИ ТА НЕРЕЛІГІЙНИМИ.

Хочу сподіватися на це. Сподіаюсь, що ваші слова про "адекватних людей" і "релігійних зомбі", то лише опечатка.

Мої фрази про адекватних людей і релігійних зомбі не стосуються їх релігійних вподобань.
Якщо мої принципи та думку поважають.
В мене є добрі знайомі, які б підтримали як мене, так і такі які б підтримали вас.
І ніколи не було проблем у спілкуванні. Вони висловлюють свою думку, я свою. Усі залишаються при своєму. Ніхто нікому нічого не нав'язує. Це називається цивілізоне спілкування.

Quote (sashko)
Quote
БО ВВАЖАЮ ЩО НЕМАЄ ТАКОЇ ЄДИНОЇ ВІРНОЇ ІСТИНИ ДЛЯ ВСІХ!

На підставі чого ви так вважаєте? Ви можете це довести?

Тому що істини ніхто не знає. Це все питання віри. Люди можуть вірити, або ні. А довести ніхто не зможе.

Колись люди вірили що Земля плоска... пока не довели інше.
Тому поки що ваші судження на рівні віри, а не на рівні істини.

Quote (sashko)
Тепер і думайте, як варто відноситись до моїх слів, донечко

Дуже дякую, але я вам НЕ ДОНЕЧКА!
Не дуже б хотілось таких батьків, як ви. :)




... with the frozen heart and soul on fire...
 
sashkoДата: Вівторок, 25.03.2008, 15:53 | Повідомлення # 44
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Heartless)
Ви нав'язуєте вже тим що не просто висловлюєте свою думку, а наголошуєте що вона єдина правильна для всіх

1 Чому ви вирішили, що це погано: "наголошувати" на тому, що якась думка, якийсь принцип є єдино правильним для всіх?
2 Хартлесс, ви відкидаєте те, що є думки, слова, принципи які є правильними, добрими для всіх? Я вас вірно зрозумів?

Quote
Мої фрази про адекватних людей і релігійних зомбі не стосуються їх релігійних вподобань.

Ви брешете! Це прямо видно із ваших же слів. Обізвали людей РЕЛІГІЙНИМИ зомбі, а потім говорите, що ця назва не стосується їх РЕЛІГІЙНИХ вподобань. А яких тоді вподобань це стосується: може кулінарних, чи сексуальних, чи ще щось ви видумаєте, аби тільки не признатися самій собі в своєому злі. Покайтеся дівчино і не впадайте в ще гірше зло, в своїй впертості.
Quote
Якщо мої принципи та думку поважають.

А якщо ваші думки є злими, руйнівними. Чому, хтось повинен їх поважати. Ви пропонуєте поважати зло?
Якщо якась людина клепає своїм язиком на іншу людину, або бреше про неї, або порнуху роздає по школам, що по вашому ви пропонуєте робити, мовчати, мило посміхатися у відповідь, чи може варто звернути увагу на те, що коїться, запобігти злу.

Quote
Тому що істини ніхто не знає.

Істину знає Бог і ті, хто Йому вірить. Читайте Біблію.

Quote
Це все питання віри.

Оце ви вірно сказали! Головне те, хто кому вірить. можна вірити правді, а можна вірити брехні. І результати цієї віри будуть відповідні.
Quote
Люди можуть вірити, або ні.

Истину глаголешь, дочь моя! :)
Quote
А довести ніхто не зможе.

Е ні-і-і. А тут зупинимось.
Може довести!
Це може довести життя!
І воно завжди це доводить!
Якщо людина вірить в брехню, то і наслідки в її житті будуть плачевні. Якщо ж вірить правді, то і наслідки будуть добрі. Тому я вам і раджу з вірою досліджувати Слово Боже, бо в ньому правда. А значить і добро. А значить і щастя для вас і всіх хто вас оточує. Повірте. А якщо ні, то можете вступати в цивільний шлюб. Життя навчить. Тільки коли у вас в черговий раз кішки на сердці будуть скребтися від болю, то не називайте себе щасливою, не обманюйте саму себе.
Приведу приклад, для закріплення пройденого матеріалу.
Уявіть собі таку досить життєву ситуацію.
Ви йдете по незнайомій дорозі, в нічний час (розумійте це так, ви живете і не знаєте багатьох ще речей у цьому житті). А по переду, на цій дорозі є велика яма, про яку ви не знаєте. Ви питаєте у однієї особи, яка проходить повз вас, чи можна далі рухатись в цьому напрямку. Вона вам каже: так звичайно, дорога вільна, немає ніяких проблем (цивільний шлюб то нормально, він не несе ніяких поганих наслідків, або "життя без Бога прекрасне"), а друга людина говорить: "та ні ж там по переду яма, не варто йти цією дорогою, можна ноги поламати". Ви стали перед вибором. Кому повірити? Ви зробили вже вибір? А його наслідки, наслідки вашої віри ви вже бачите? Я бачу.


Quote (Heartless)
Дуже дякую, але я вам НЕ ДОНЕЧКА!

Добре, мон женераль, фон Штуцер! :)
Quote (Heartless)
Не дуже б хотілось таких батьків, як ви.

Але батьків не вибирають. Що поробиш. Не все від нас залежить. Смиритесь с этим, коллллега. yes

Добавлено (25.03.2008, 15:53)
---------------------------------------------
До речі, Хартлесс, раджу вам прочитати цю тему з початку.




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Вівторок, 25.03.2008, 15:40
 
PePeL-soNДата: Вівторок, 25.03.2008, 16:09 | Повідомлення # 45
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
sashko, задрав ти в доску я тобі скажу своїми тупорилими постами.... dash


Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
Форум » Все про все » Про життя-буття... » Цивільний шлюб
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net