Четвер, 18.04.2024, 23:37
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Все про все » Про життя-буття... » Цивільний шлюб
Цивільний шлюб
HeartlessДата: Вівторок, 25.03.2008, 16:15 | Повідомлення # 46
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (sashko)
Покайтеся дівчино і не впадайте в ще гірше зло, в своїй впертості.

У нас з вамі різні поняття про добро і зло.

І взагалі хто ви такий, щоб судити мене та казати про добро і зло? :) хоча можете не відповідати. Я вже наперед знаю що ви скажете

Тепер вже я повністю упевнелася в тому, що розмовляти з вами - просто трата часу.

:) Я повністю з вами не згодна. :) Ні в чому.

Вибачте, але надалі прийнятним для себе вважаю єдиний вихід - повністю ігнорувати вас як особистість і ваші повідомлення :)

:)




... with the frozen heart and soul on fire...
 
PsevdoNimBДата: Вівторок, 25.03.2008, 16:34 | Повідомлення # 47
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Яка знайома ситуація :D :D :D
sashko, одні й ті ж граблі...? ;)

Добавлено (25.03.2008, 16:34)
---------------------------------------------
Ключ порозуміння між людьми - це дозволяти іншим бути іншими (а собі - собою)
При спробах виштовхнути свою позицію на перший план (як нібито єдину вірну) - ні на яке порозуміння (чи повагу) сподіватися не слід.
А життя йде... а порозуміння все немає... ;)


 
PePeL-soNДата: Вівторок, 25.03.2008, 16:39 | Повідомлення # 48
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
Quote (PsevdoNimB)
Яка знайома ситуація sashko, одні й ті ж граблі...?

:D :D :D :D :D :D :D :D :D



Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
sashkoДата: Вівторок, 25.03.2008, 17:17 | Повідомлення # 49
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (PsevdoNimB)
А життя йде... а порозуміння все немає...

Яке може бути порозуміння між правдою і брехнею, між Божим і сатанинським.

Quote (PsevdoNimB)
Ключ порозуміння між людьми - це дозволяти іншим бути іншими (а собі - собою)

Ви, нажаль, не зовсім розумієте про що говорите. Уявіть, як ви дозволяєте Чикатило чи Сталіну, чи Гебельсу бути самими собою. І починайте чекати порозуміння.
Нажаль не можу побажати вам успіхів у цій нелегкій справі.
Тому пропоную інший принцип:
Ключ порозуміння між людьми - це життя по Слову Божому, життя у Ісусовій вірі, в Його любові. Все інше - це шлях до смерті і горя. Хоч, нажаль, ви цього ще не усвідомлюєте.

Quote (PsevdoNimB)
При спробах виштовхнути свою позицію на перший план (як нібито єдину вірну) - ні на яке порозуміння (чи повагу) сподіватися не слід.

Моя позиція, то не моя позиція. То позиція Слова Божого. Читайте Його з вірою.

Добавлено (25.03.2008, 17:15)
---------------------------------------------
ПеПел-соне, ви знову читаєте черговий мій піст? Навіщо ви це робите? Вони ж вас "задирають" своєю "тупорилістю". :)

Добавлено (25.03.2008, 17:17)
---------------------------------------------
Хартлесс, що вас також змушує продовжувати слідкувати за моїми постами? Виж збиралися ігнорувати мої повідомлення.




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Вівторок, 25.03.2008, 17:19
 
PsevdoNimBДата: Вівторок, 25.03.2008, 20:45 | Повідомлення # 50
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Quote (sashko)
Ви, нажаль, не зовсім розумієте про що говорите.

Ні, це просто Ви не розумієте про що я говорю :)

 
sashkoДата: Середа, 26.03.2008, 15:09 | Повідомлення # 51
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Пропоную всім зацікавленним темою прочитати наступні думки, написані мною російською мовою.
Фактом создания полноценного брака, в мире где существует социальное сообщество людей является совокупность следующих трех моментов:
-Признание сябя двумя разнополыми особами семьей (в наше время - это согласие на предложение вступить в брак с боку одной из сторон);
- Признание двумя особами себя как одного целого (тоесть семьей) перед родными и обществом (в наше время это проявляется в такой форме как регистрация брака в ЗАГСе);
-Признание двумя особами себя как одного целого перед Небом (в наше время это проявляется в такой форме как венчание в церкви).
Почему так важно такое трехстороннее исповедание брака двумя людьми?
Потому что открытое исповедание чего-то означает принятие ответственности за свой выбор, добровольное возложение на себя каких-то обязанностей.
Брак предполагает не только права, но и обязанности, ответственность. Однозначно.
Если же нет такого исповедания, то нет и взятия на себя ответственности за жизнь в семье. Это закон жизни. Как говорят: "На нет и суда нет", а за "Да",или "Согласна" будь добр отвечай, за базар надо отвечать, в том числе и в семейной жизни.

Когда двое становятся семьей?
Думаю, что в тот момент когда они исповедали себя семьей друг перед другом, перед обществом, перед Богом.
Эти три момента в разные времена и в разных культурах проявлялись в разных формах и в разной степени сложности, но посути своей они остаются неизменными.
"Оформление" брака не обязательно должно подразумевать вхождение в Загс, росписи в книге бракосочетаний, венчальной проповеди пастора и пр.
Но создание брака должно обязательно включать два слова:"Согласен", "Согласна" и эти слова обязательно должны звучать так, чтобы их смогли услышать и вторая половинка и окружающие и сам Бог.
Именно такое трехстороннее признание двумя людьми брака есть истинным фактом начала существования оного в мире людей.
Именно исходя из подобной позиции так называемый гражданский брак как явление не есть полноценный брак по той причине, что по крайней мере общество, да реально и сами сходящиеся не всегда могут услышать за действиями двух людей это заветное слово ответственности: "Согласен(-сна)". А это значит, что ее там и нет. А есть безответственное отношение к себе, к людям, к жизни.
На нет и суда нет.
Согласен(-сна). На что согласен?
Любить, помогать поддерживать в горе и врадости, в достатке и в бедности пока смерть не разлучит нас и прочее.
Ощущаете взятие на себя ответственности.
За слова надо отвечать. За всякое слово. Перед человеком, перед людьми, перед Богом.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Четвер, 27.03.2008, 09:37
 
FillipAFДата: Понеділок, 12.05.2008, 10:55 | Повідомлення # 52
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 19
Репутація: 1
Статус: Offline
Обсуждение темы плавно переросло в навязывание мнений...
Я "ЗА" гражданский брак.
Почему? Да по тому что каждый в праве жить так как хочет и умеет.



Привет учасникам естественного отбора!
 
MuravkaДата: Понеділок, 12.05.2008, 12:32 | Повідомлення # 53
Бувалий
Група: Продвинуті
Повідомлень: 239
Репутація: 13
Статус: Offline
Я теж "ЗА".
Перед тим як зв’язати свої відносини з протилежною статтю, пидписом та штампом в паспорті, я вважаю що обов’язково треба пожити і придивитися один до одного, без усіх цих формальностей.



Я люблю людей.

 
FillipAFДата: Вівторок, 13.05.2008, 16:15 | Повідомлення # 54
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 19
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Muravka)
Я теж "ЗА".
Перед тим як зв’язати свої відносини з протилежною статтю, пидписом та штампом в паспорті, я вважаю що обов’язково треба пожити і придивитися один до одного, без усіх цих формальностей.

Прочь БЮРОКРАТОВ!!!
Прочь феодализм!!!
Если люди любят друг друга то они и без всяких "РЕТУАЛОВ" будут любить, а если они не любят то ничто не сбасёт их отношения...




Привет учасникам естественного отбора!
 
HeartlessДата: Вівторок, 13.05.2008, 22:01 | Повідомлення # 55
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
FillipAF, Muravka,

ЗГОДНА НА ВСІ 100% yes




... with the frozen heart and soul on fire...
 
InfinityДата: Вівторок, 13.05.2008, 22:28 | Повідомлення # 56
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 30
Репутація: 6
Статус: Offline
На мою думку тільки в цивільному шлюбі можна побачити чи підходите ви один одному чи ні. Перед тим як ставити штамп в паспорт, який доречі нічого не змінює, є можливість гарненько подумати. Просто зустрічаючись все здається так гарно та красиво, але в шлюбі виникають звичайі життеві труднощі які дехто невзмозі вирішити, або просто не готовий, або нехоче.
Я за і тільки за!!!!! yes

(з власного досвіду)




З погляду молодості життя є безкінечне майбутнє; з точки зору старості - дуже коротке минуле.
 
GreyДата: Середа, 14.05.2008, 06:40 | Повідомлення # 57
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Infinity)
в шлюбі виникають звичайі життеві труднощі які дехто невзмозі вирішити, або просто не готовий, або нехоче.

Отже, Ви просто боїтеся відповідальності за іншу людину?
Так хіба це любов?
Це просто задоволення своїх статевих потреб!
А народними словами - блуд!




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
HeartlessДата: Середа, 14.05.2008, 09:11 | Повідомлення # 58
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Grey, мені здається справа не у відповідальності зовсім)

Сімейні відносини - це тяжка праця над стосунками...
Одна справа любити один одного, гуляти у парку під ручку, квіти, серенади, романтика і д.т.
І зовсім інше - спільне життя, побут. Дуже часто з нього починаються проблеми... хтось не хоче йти на компроміс, хтось не може стерпіти деяких поганих звичок коханої людини. Починаються сварки... і через 1-2 роки пара розходиться, і здається від кохання не залишилось і сліду :( Хоча все так красиво починалось.

Побутом перевіряється справжні почуття.

Тому навіщо ж одружуватися, щоб потім розлучатися.
Краще один раз, але на все життя. А для цього треба точно впевнетися, що ви дійсно половинки одного цілого :) Тому слід пожити разом деякий час, щоб переконатися у цьому. B)




... with the frozen heart and soul on fire...
 
GreyДата: Середа, 14.05.2008, 15:13 | Повідомлення # 59
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Heartless)
І зовсім інше - спільне життя, побут.

Тобто цивільний шлюб не передбачує спільного життя і спільного вирішення проблем?
Кожен сам за себе? І до чого тут кохання? Потрахалися, а коли з"явилися перші труднощі - зразу і розбіглися?




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Середа, 14.05.2008, 16:13 | Повідомлення # 60
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Grey)
Отже, Ви просто боїтеся відповідальності за іншу людину? Так хіба це любов? Це просто задоволення своїх статевих потреб! А народними словами - блуд!

Погоджуюсь!
До тогож як я зрозумів, мого останього повідомлення дехто не читав. Чи я помиляюсь? А жаль. Там якраз йшла мова про відповідальність, без якої любові бути просто не може.
:)

Добавлено (14.05.2008, 15:24)
---------------------------------------------

Quote (Heartless)
І зовсім інше - спільне життя, побут. Дуже часто з нього починаються проблеми...

Проблеми починаються не з цього. Проблеми починаються з голови.

Добавлено (14.05.2008, 15:30)
---------------------------------------------

Quote (Heartless)
хтось не хоче йти на компроміс, хтось не може стерпіти деяких поганих звичок коханої людини. Починаються сварки... і через 1-2 роки пара розходиться, і здається від кохання не залишилось і сліду

Твердосердна, це не любов, це саме той випадок, коли просто між ногами чухається. Вибачте! Люди почухались, а коли щось починає заважати їхньому егоїзму, то вони те залишають.
Любов обов'язково включає в себе мудрість, терпіння, самопожертву і відповідальність, окрім іншого. Замислитесь над цим.

Добавлено (14.05.2008, 15:36)
---------------------------------------------

Quote (FillipAF)
Я "ЗА" гражданский брак. Почему? Да по тому что каждый в праве жить так как хочет и умеет.

Цікава логіка!
І що далі?
Що ви розумієте під "правом жити так як хоче"?

Добавлено (14.05.2008, 15:50)
---------------------------------------------

Quote (Muravka)
Я теж "ЗА". Перед тим як зв’язати свої відносини з протилежною статтю, пидписом та штампом в паспорті, я вважаю що обов’язково треба пожити і придивитися один до одного, без усіх цих формальностей.

Ну, що ви, Муравко, це досить довго, на це уходить уйма часу. Ви уявляєте собі, пожили з одним - не підійшов. Потім знайшли ще одного - знову не підійшов. Третього,... десятого,... А роки життя ж то йдуть!
Тому ще пропоную розпалалелити процес "придивляння" один до одного, для його, так би мовити, прискорення. Наприклад, набираєте собі групу потенційних чоловіків (на ваш розсуд), скажімо, чоловік 10-20, і починаєте з ними одночасно існувати в громадянському шлюбі. І придивляєтесь, притираєтесь до всіх і з кожним. Думаю, що таким методом можна уйму часу з'еконмити на пошуках саме того, єдиного, коханого, ну того, який би вам у всьому підходив. Якщо ж в першій партії наречених не знайшли достойного, не біда. Набирайте наступну групу. Думаю, не пройде і мільон років, як ви з вашим підходом до життя знайдете саме ТОГО. Ну того, ви я думаю прекрасно знаєте кого! Чі не знаєте?

Добавлено (14.05.2008, 16:10)
---------------------------------------------

Quote (FillipAF)
Прочь БЮРОКРАТОВ!!! Прочь феодализм!!! Если люди любят друг друга то они и без всяких "РЕТУАЛОВ" будут любить, а если они не любят то ничто не сбасёт их отношения...

Конгеніально, Конрад Карлович Міхельсон - виж просто Робеспьєр, Єйнштейн, Мата Харі і Клара Цеткін узяті разом. Я думаю, що місцевій публіці ви сподобаєтесь.
Тільки декілька доповнюючих, уточнюючих, освіжаючих, і таке інше думок. Дозволите?

Ви звичайно праві, що якщо люди не люблять один одного, то їх відносини ніщо не спасе, навіть ... громадянський шлюб! Ви почули мене?
Сподіваюсь, що так.
Дійсно, якщо люди люблять один одного, то вони будуть любити один одного і без усіляких РИТУАЛІВ (вибачте, що трохи підкорегував ваш оригінальнай текст).
Але, справа в тому, що любов включає в себе відповідальність за стосунки, за людину з якою маєш ці стосунки, і за всіх хто тебе оточує. Сподіваюсь, ви згодні з цим, шановний пассіонарій вільної любові? І саме любов підштовхує людину до взяття цієї відповідальності, в тому числі і в стосунках з протилежною статтю. А перший ступінь матеріалізації відповідальності і є проголошення простого "згоден (а)". Почули?
А без цього, це просто "я не я і шапка не моя", "нічого нікому не казав", "нічого нікому не обіцяв", "з мене як з гуся вода", "девушка, отойдите от меня, я вас не знаю". НУ, це в разі якщо, щось піде не так як хочеться.

Добавлено (14.05.2008, 16:13)
---------------------------------------------

Quote (Grey)
ЗГОДНА НА ВСІ 100%

О, ФіліпАФ, здається, пішла перша черга ваших шанувальниць. Придивіться до цієї щирої дівчини уважніше, можливо, вона ваш наступний партнер у цивільному шлюбі.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
Форум » Все про все » Про життя-буття... » Цивільний шлюб
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net